Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
V – TAI VENDETA (2006) 132 min.
V for Vendetta
Fantastinis veiksmo trileris
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2006 04 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Filmo veiksmas vyksta futuristinėje Britanijoje. III-sis Pasaulinis karas atėjo ir praėjo. Po jo liko baisus chaosas. Jame labai greitai įsitvirtino mažos maištaujančios grupelės. Pasinaudodamos baime, jėga ir tikėjimu „Naująja Britanija“ , jos pavergė visą tautą.

Šiame visiškai naujame pasaulyje pasirodo paslaptinga, kaukėta ir revoliucinga asmenybė „V“. Nuo neapsakomų kančių „V“ išgelbėja jauną švelnią merginą Evey, priglaudžia ją po savo sparnu ir leidžia jai pradėti naują gyvenimą jo „Šešėlių galerijoje“. Laikui bėgant Evey atskleis juodžiausias V praeities paslaptis ir taps keisčiausia jo sąjungininke.

Tuo pat metu kasdien vis daugėja žmogžudysčių tarp naujosios Britanijos vyriausybės narių. Visos žmogžudystės yra tarpusavyje susijusios tokiais giluminiais ryšiais, kokių niekas net neįtaria. Nors vykdomos idėjiniais tikslais, jos yra ir labai asmeniškos. Tai vendeta: totalitarinės Britanijos vyriausybė įtikino žmones, kad juos atakuoja vienas baisus „teroristas“ V. Šis gi, būdamas nepaprastai charizmatiškas ir kovos menus puikiai išmanantis žmogus, siekia atremti kaltinimus ir sukurstyti visuomenę sukilti prieš ją engiančią vyriausybę. Paslaptingasis V pradeda revoliuciją – sukelia du sprogimus Londono centre ir užima vyriausybės kontroliuojamą radiją. Tokiu būdu V kursto visuomenę sukilti prieš vyriausybės tironiją ir priespaudą. Įgyvendinti svarbiausią paslaptingojo V idėją – sugrąžinti laisvę ir tiesą į apgavystėse, korupcijoje ir žiaurumuose paskendusią visuomenę – jam padės trapioji gražuolė Evey, tamsiausiose V paslaptyse atradusi didžiausią tiesą apie save.

JETTEC  2006-05-08 17:40:50 

Filmas tiesiog puikus... Neturiu ką ir pakomentuoti - reikia pamatyti :)


JUST ME  2006-05-06 19:41:06 

No comment... Tiesiog nerealus!


PASALIETIS  2006-05-05 19:14:08 

Filmas tikrai geras ir vertas paziuret, bet...tik tuo atveju jeigu eisite ne kaip y veiksmo filma. Jeigu tikesites kazko daugiau negu veiksmo filmo tikrai nenusivilsite, jeigu jums labai patinka butent veiksmo filmai neikite - tikriausiai nieko nesuprasite...


WEIRD  2006-05-04 23:17:32 

Filmas puikus. Tiems kam jis pasirode neidomus, nuobodus ar kazkas panasaus, tai X-MENAI jums geriausias pasirinkimas (geriau zhekit animacine versija, ten dar maziau smegenelem dirbt reikes). Dar kazkas komentaruose palygino filmo ideja su Fight club.. Neisivaizduoju kur zmogus galejo izhiuret panashuma tarp shitu dvieju filmu.. nesamone :) . Filma nuo pradziu iki galo ziurejau neatpleshdamas akiu. Labai prasmingas, graziom ideologijom ir realia futuristine perspektyva paremtas filmas.


V  2006-05-02 15:58:43 

Patiko netgi labiau nei tikėjausi. Nė kiek neprailgo. Įdomus filmas. Ir kokybiškas visomis prasmėmis.


E.  2006-05-01 11:11:09 

Senokai nemaciau tokio prasto filmo, is vis neuzkabino ziurint, tad teko iseiti nesulaukus pabaigos.. Na, nebent kam nors l.patinka Portman :)


GLOBAS  2006-04-30 11:06:01 

"Remember, remember, the fifth of November..." net nezinau kodel, bet sitie zodziai istrigo ir mano mintyse. Nuostabus filmas, atgaiva protui, ismintigni ir idomus dialogai, revoliucioninga filmo dvasia ir uzvedanti ideja. Ziurejau ir nennorejau, kad jis baigtusi. Likau suzavetas siuo filmu.


CONTINUUM  2006-04-29 21:31:53 

Filmas mane sužavėjo. Komiksais paremti filmai retai turi ka nors daugiau be specialiųjų efektų ir ne(ribotos) fantazijos apie herojų supersavybes. Šis filmas kitoks. Nors jame netrūksta fantastinių elementų, bet taip pat puikiai sukurti personažai, pamatinės vertybės ir kerintis Hugo Weaving`o balsas... Remember, remember the 5th of November...


KOLTASXXX  2006-04-29 10:56:16 

Labai ydomus filmas, veiksmo scenu ne per daugiausiai, bet jos yspudingos. Seip filmas daugiau paremtas istorijos pasakojimu, tai man labai patiko. Ne filmai pilni efektu, be jokios prasmes yra nuobodus.


VALDOVAS  2006-04-28 23:45:14 

Tikejausi kazko daugiau. Zmones, kurie einate i sita filma paziureti veiksmo scenu, tai labai pasigailesite. Filmas retkarciais buvo nuobodus. Ispudzio filmas tikrai nepaliko! Neverta leisti pinigus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 25722
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt