Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
V – TAI VENDETA (2006) 132 min.
V for Vendetta
Fantastinis veiksmo trileris
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2006 04 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Filmo veiksmas vyksta futuristinėje Britanijoje. III-sis Pasaulinis karas atėjo ir praėjo. Po jo liko baisus chaosas. Jame labai greitai įsitvirtino mažos maištaujančios grupelės. Pasinaudodamos baime, jėga ir tikėjimu „Naująja Britanija“ , jos pavergė visą tautą.

Šiame visiškai naujame pasaulyje pasirodo paslaptinga, kaukėta ir revoliucinga asmenybė „V“. Nuo neapsakomų kančių „V“ išgelbėja jauną švelnią merginą Evey, priglaudžia ją po savo sparnu ir leidžia jai pradėti naują gyvenimą jo „Šešėlių galerijoje“. Laikui bėgant Evey atskleis juodžiausias V praeities paslaptis ir taps keisčiausia jo sąjungininke.

Tuo pat metu kasdien vis daugėja žmogžudysčių tarp naujosios Britanijos vyriausybės narių. Visos žmogžudystės yra tarpusavyje susijusios tokiais giluminiais ryšiais, kokių niekas net neįtaria. Nors vykdomos idėjiniais tikslais, jos yra ir labai asmeniškos. Tai vendeta: totalitarinės Britanijos vyriausybė įtikino žmones, kad juos atakuoja vienas baisus „teroristas“ V. Šis gi, būdamas nepaprastai charizmatiškas ir kovos menus puikiai išmanantis žmogus, siekia atremti kaltinimus ir sukurstyti visuomenę sukilti prieš ją engiančią vyriausybę. Paslaptingasis V pradeda revoliuciją – sukelia du sprogimus Londono centre ir užima vyriausybės kontroliuojamą radiją. Tokiu būdu V kursto visuomenę sukilti prieš vyriausybės tironiją ir priespaudą. Įgyvendinti svarbiausią paslaptingojo V idėją – sugrąžinti laisvę ir tiesą į apgavystėse, korupcijoje ir žiaurumuose paskendusią visuomenę – jam padės trapioji gražuolė Evey, tamsiausiose V paslaptyse atradusi didžiausią tiesą apie save.

ARTAS  2006-04-26 13:18:41 

filma vertinciau kaip reikalinga, ypatingai tiems, kurie anksciau nesusidure su sia mintimi etc, ypac paaugliams. nu tipo vyriausybes, inscenizuotos baimes/gresmes kaip H5N1 ir tuo pagrindu panaudojamos priemones ir t.t. ir t.t. Vienzo, netikek viskuom ka skaitai, ka pasakoja ir ka pats kartais matai :) Filme labiausiai patiko fejerverku akcentas! :)


ARTAS  2006-04-26 13:18:41 

filma vertinciau kaip reikalinga, ypatingai tiems, kurie anksciau nesusidure su sia mintimi etc, ypac paaugliams. nu tipo vyriausybes, inscenizuotos baimes/gresmes kaip H5N1 ir tuo pagrindu panaudojamos priemones ir t.t. ir t.t. Vienzo, netikek viskuom ka skaitai, ka pasakoja ir ka pats kartais matai :) Filme labiausiai patiko fejerverku akcentas! :)


PITBULL  2006-04-26 01:08:26 

Trumpai ir paprastai... labai nevykusi Zoro ir Ekvilibriumo sinteze, paremta pasenusiomis 1)individualizmo 2)laisves ir 3)rezistencijos idejomis... absoliuciai nevertas demesio, nebent rodytu koki velyva ketvirtadienio vakara per init tv kai nieko kito nerodo


FAK_JU!  2006-04-23 01:38:35 

likau suzaveta, tikejaus eilines nesamones, bet to tikrai nebuvo.


SPACEBOY  2006-04-20 02:55:54 

na filmas, svelniai tariant blogesnis uz Ekvilibruma, kaip jau kiti minejo. ideja pakankamai panasi, bet kartu man kazkuo viskas tai primine pagal ideja ir Fight club, is esmes filmas labai nesamoningas, visas veiksmas labai pritemptas ir nuspejamas, vaizdo efektai primityvoki. Ar verta pamatyti? Mano manymu, kad ne... Portman vaidyba pakankamai gera, bet scenarijus neduoda iki galo nei vienam aktoriui atsiskleisti.


MASYVAS  2006-04-18 22:55:27 

nuostabus filmas. prazhiurejau neatpleshdamas akiu.


DEO  2006-04-14 22:12:28 

Nuobodus ir ilgas . Mano ivertinimas - sudas.


DONCIKAZ  2006-04-12 18:27:17 

Liux filmas - tiem, kas tikitės matricinių efektų - nesitikėkit. Pati ideja valdo. Kažkas čia rašė, kad panašus į "equilibrium" - tiesa. Idėja panaši, tik ten žmones valdė vaistais, o čia baime, propaganda. Tikrai valdantis filmas. Dar dabar ausyse stovi žodžiai: " Remember remember the fifth of November, Gunpowder, Treason and plot. I see no reason why gunpowder, treason should ever be forgot" Daug mastyt žiūrint nereikia, bet pažvelgt giliau palikta galimybė. Liux režisūra. Gero žiūrėjimo.


OBVILLA  2006-04-11 19:59:33 

NUOBODYBE !!! Labai dziaugiuos kad ne kine paziurejau, 2 valandas trunkantis idiotizmas, kuri sugebejau paziuret iki galo tik treciu prisedimu. Norinties pamiegot, filmas bus pats tas, dar tiktu ir tiems ka kankina nemiga, tik garso sumazinti siek tiek reiktu. Norinties kazko panashaus i sita filma bet is tiesu su veiksmu galiu pasiulyt "equilibrium". Pagal ideja filmai panashus bet net nesulyginami.


TINA  2006-04-07 00:43:42 

Viena bala jau galima nuimti vien uz tai,kad reklama yra daug pompastiskesne uz filma. Ziurejau ji velai vakare, ir nuolatos kovojau su miegu, o kai ziurejau filmo reklama, jis pasirode daug idomesnis. Visu antra, filme nuolat (ir ne tik filme, bet ir interviu su N. Portman, pvz, kuri maciau) skamba politnio korektiskumo gaidele - ar galima palaikyti terorista, net jei jis ir kovoja prie diktatura. O tiem, kas laukia kazkokiu efektu, kaip Matricoje, pvz., galiu pasakyti - nesulauksite.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 25724
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt