Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UGNIES SIENA (2006) 104 min.
Firewall
Kriminalinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 04 14
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kompiuterių apsaugos specialistas Džekas Stenfildas dirba Sietle įsikūrusiame Landrock Pacific banke. Patikimas aukščiausio rango vadovas karjeros laiptais pakilo ir puikiausią reputaciją užsitarnavo sukūręs efektyviausią pasaulyje kompiuterinę apsaugos sistemą, apsaugančią banko finansinius indėlius nuo nuolatinės kasdien tobulėjančių Interneto hakerių grėsmės. Puikus atlyginimas leidžia Džekui, jo architektei žmonai Betei ir dviems vaikams gyventi sotų ir patogų gyvenimą, kas būtinai reiškia gražų namą puikioje kaimynystėje už miesto.

Džeko sukurta apsaugos sistema yra beveik tobula. Yra tik vienas trūkumas, apie kurį Džekas nepagalvojo – tai jis pats. Tai silpnoji sistemos vieta, kuria vienas nuožmus ir sumanus vagis jau pasiruošęs pasinaudoti.

Bilas Koksas jau daugelį mėnesių atidžiai seka Džeką ir jo šeimą. Skaitmeninės vaizdo įrašymo įrangos ir miniatiūrinių mikrofonų pagalba jis smulkmeniškai seka šeimos internetinius įpročius, pasiklauso telefoninių pokalbių, stebi kasdieninę rutiną ir net pasiklauso pačios intymiausios informacijos. Jis žino vaikų draugų vardus, ligas, kuriomis sirgo vaikai, jų kaimynystę saugančios saugos tarnybos tapatybės kodą. Didžiąją metų dalį praleidęs metodiškai tyrinėdamas kiekvieną Džeko asmenybės aspektą, dabar jis yra pasiruošęs veikti.

Padedamas kelių savanaudžių bendrininkų, Bilas užima Stenfildų namą, o Betę ir vaikus jų pačių namuose paima įkaitais. Norėdamas išgelbėti šeimą, Džekas turi prieš savo valią pavogti iš Landrock Pacific banko 100 milijonų dolerių. Koksui kruopščiai numačius ir užblokavus visus įmanomus pabėgimo kelius, atkirtus ryšius su visais įmanomais draugais ir pažįstamais, o žmonai ir vaikams rizikuojant gyvybe, Džekas yra priverstas surasti spragą savo paties sukurtoje neįveikiamoje apsaugos sistemoje, kad galėtų perpumpuoti pinigus į ofšorinę pagrobėjo sąskaitą. Tokiu būdu visi kaltinimai krenta Džekui ir nelieka jokių elektroninių įrodymų, kad Bilas Koksas kada nors egzistavo.

Bilui Koksui nuolat stebint, Džekas Stenfildas turi vos kelias valandas, kad padarytų rizikingus pervedimus, tuo pat metu karštligiškai ieškant spragos paties Kokso sukurtoje nepralaužiamoje apgavysčių ir netikrų tapatybių sistemoje. Tik pergudravęs Kokso žaidimą, Džekas galės išgelbėti savo žmoną ir vaikus.

ANDRIUS  2006-05-17 15:33:58 

Asmeniskaj, filmas ziauriai geras. Nera nuspejamas kajp daugelis filmu ir siaip tikraj nenuobodus kajp cia kazkas sake. Tik ant galo senis, kad visus isdauze biski nukrypo, bet nebetame esme.


RYTIS  2006-04-17 20:37:15 

nieko vertas ir yra neidomus


PAMATES  2006-04-02 01:54:05 

Harisonas Fordas - susenes Indian John - kazhkoks nevykes meginimas atkartoti jaunas dieneles :) Rezultatas - totali nuobodybe ir nuspejamybe...


SIAIP  2006-03-26 16:46:01 

filmas nuobodus ir tikrai nieko vertas


WIRUS  2006-03-13 23:23:16 

Pakankamai neidomus ir nelabai logiskas filmas. Beje, jo pateiktas aprasymas gana netikslus ir vietomis gerokai skiriasi nuo filmo turinio


MARI  2006-03-01 22:18:45 

Pirma karta filmui daviau 1 bala. Tiesiog nuobodus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16516
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt