Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
POSEIDONAS (2006) 99 min.
Poseidon
Drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 06 16
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujųjų metų išvakarės ir šventinės iškilmės jau prasidėjo prabangaus kruizinio laivo „Poseidonas“ deniuose. „Poseidonas“, vienas nuostabiausių kruizinių laivų pasaulyje, yra 20-ies aukštų aukščio, jame yra 800 iškilmių salių ir net 13 denių keleiviams. Šiąnakt daugybė puošnių ir stilingų laivo keleivių susirinko įspūdingoje pagrindinėje iškilmių salėje pakelti šampano taurių. Laivo kapitonas sako iškilmingą tostą ir jau pradeda groti šventinė muzika.

Tačiau tuo pat metu stovėdamas ant apžvalgos tiltelio įgulos vadas jaučia, kad kažkas negerai. Atidžiai akimis tirdamas horizontą, jis pamato kas tai – klastinga milžiniškos sienos dydžio banga, artėjanti link laivo. Jis iš visų jėgų dar stengiasi pasukti laivą, tačiau jau per vėlu...

Banga smogia su milžiniška jėga ir, prieš visiškai apversdama laivą, smarkiai užsupa jį ant kairiojo borto. Keleiviai ir įgulos nariai, praradę tvirtą pagrindą po kojomis, krenta į vieną laivo pusę, kiti - prispaudžiami nuolaužų, dar kiti vandens, patekusio pro suskilusius langus, išmetami už borto. Sutrikus instaliacijoms, dingsta elektra ir didžiulės laivo erdvės lieka tamsoje ir visiškame chaose.

Atslūgus bangai paaiškėja, kad išsigelbėjo keli šimtai keleivių, susispietusių pagrindinėje vandens nepaliestoje iškilmių salėje, kuri dabar jau yra žemiau vandens linijos. Laivo kapitonas ramina keleivius ir primygtinai reikalauja visų laikyti krūvoje ir laukti gelbėjimo komnados.

Profesionalus lošėjas Džonas Dylanas nusprendęs su pikta lemtimi kovoti pats, neklauso kapitono įsakymo palaukti apačioje, kol atvyks gelbėjimo komanda, ir vienas išsiruošia ieškoti išsigelbėjimo. Tai, kas prasideda kaip vienišiaus misija, netrukus paskandina daugelį žmonių. Mat paskui Dylaną išseka bet kam pasiryžęs tėvas, ieškantis dingusios dukters, ir jauna porelė, prieš keletą valandų nedrįsusi jam prisipažinti, kad yra susižadėję, o dabar priversta sukaupti daug didesnę drąsą. Pakeliui prie jų prisijungia vieniša motina su savo genialiu sūnumi, sunerimęs keleivis, prasmukęs į laivą be bilieto, bei dar vienas liūdnas „Poseidono“ keleivis, į laivą lipęs su mintimis apie savižudybę, o dabar paniškai bijantis mirties. Pasiryžę surasti kelią į paviršių, grupelė žmonių leidžiasi į karštligišką kelionę per klaidinantį plieno vamzdžių ir duženų labirintą. Nestabiliam laivui vis greičiau grimztant į dugną, kiekvienas yra priverstas pasikliauti savo paties gebėjimas ir galiomis, apie kurias anksčiau net nenutuokė. Prasideda žūtbūtinė kova su laiku už savo ir gyvenimus.

JURGIS  2006-07-03 15:15:29 

Man sis filmas labai toks marmalinas, siuzetas vis trukineja, viskas labai greitai vyksta, izanga irgi trumpa. Tikejaus kazko panasaus i Perfect Storm, o cia viena apverte pacioj pradzioj ir paskiau kazkokie ale isgyvenimai visiskai nutole nuo realybes... Nepatiko zodziu


MACIAU  2006-07-02 12:31:22 

Kazkas tarp Armagedono (ta scena su tevu ir busimu zentu) ir Titaniko. Na vien zo blogiausias filmas, kuri simet maciau...


LAYLA  2006-06-29 17:25:18 

dar norejau pridurti, kad galima butu didesne komentaru filtracija organizuot. kadangi pasiskaicius komentarus, jau pries paziurint filma, suzinojau, kas liks gyvi, o kas zus. sakyciau, jog tai nepagarba busimam filmo ziurovui.


LAYLA  2006-06-29 11:11:18 

O man patiko "Poseidonas". galbut del to, kad, nors ir perskaicius cia daugeli komentaru, nenusistaciau kazkaip pries eidama i si filma. Labai gerai vienas komentatorius parase, jog tai tik filmas ir prisikabint visalaik rasim prie ko, jei tik noresim. visi siaubo filmai daznai neatititnka tikroves, tiek komedijos, tiek dramos. juk gera kartais tiesiog atsisest ir paziuret filma. savo pramogai. ir sis filmas puikiai tam tinka. man patiko.


MONIKA  2006-06-28 12:32:52 

As dar nemaciau to filmo bet maciau kino teatre reklama. Atrode kad geras filmas. As nesuprantu. Jus visi norite kad tip is tikruju buwo. nes sakote "Bet istikruju taip negalejo buti,negalejo tiek ilgai kvepuoti ir pn" tai gi cia filmas o ne realybe zmonnneeess!!!! ir dar drama. tai gi dramoje visada beveik baigiasi tragiskai. ir nesakykit kad buvo blogas filmas,nes blogu filmu nebuna. Buna tik skirtingi skoniai zmoniu.... Tai gi zmones susimastykit pries rasant tokias nesamones. Sekmes gyvenime ir kruiziniame laive!!!


V.G.  2006-06-27 00:38:52 

Nesamone:pilna logikos klaidu. pvz.Atvirame vandenyne net ir stipriausias cunamis neturi pakankamai jegos apversti 20-ties aukstu keleivini laineri. Tiesiog cunamis aukstai iskyla tik prie pat kranto, o paciame vandenyne jis buna labai nedidelis!


ZIUROVAI  2006-06-24 22:17:37 

Gaila, kad 0 nera... Vakar buvom kine. jo, tikrai geras meslas! Vel amerikonai pasikakojo, o TAIIIIP reklamavo!!! Nevertas kino teatro! Zuvo visi, kas trukde laimingai pabaigai, liko tie, kuriu negalima diskriminuoti: gejus, vaikas su mama ir busimu teciu bei laiminga isimylejusi porele..... Happy ending su malunsparniais:) O tikrai, kaip jie ten vandeny taip ilgai nepaduso????? Ir apskritai.... ai, tiesa, patiko scena, kur zuvo tas pijokas... kartu su savo buteliu... tai amreikonai norejo parodyti, kad visi alkoholikai pasmerkti!!!!! Geriau butume prie lauzo pasoke, nei tokia moraliskai, dvasiskai ir visaip kitaip dorai "ugdancia" nesamone...


MINDE  2006-06-21 20:56:53 

as ne ekspertas,bet siusiduriu su laivais ,nes juos dirbu,tad galiu pasakyti kad tai tikra nesamone o ne filmas.realybeje taip tikrai negaletu buti.vienas pavyzdys-6 metru gylyje per skyle 1m ant 10 cm.per valanda i laiva patenka 12 000 tonu vandens.tai tas laivas isduzus iliuminatoriams turejo nuskesti per 5 min.o del bangos tai esu girdejas kad buna tokiu kurios gali apversti laiva(kazkur prie brazilijos).


INGA  2006-06-19 11:48:58 

sis filmas tai banalybiu banalybe. cia visi toki sportiski, taip ilgai nekvepuoja po vandeniu, kad net graudu darosi...;(( nusivyliau


LINAS  2006-06-17 23:08:19 

KAD SIS FILMAS YRA GERASFilmo aprašymas aplankytas kartų: 27869
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt