Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TIES JAUSMŲ RIBA (2005) 136 min.
Walk the Line
Biografinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 02 03
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jis rinko medvilnę, bastėsi po visas Jungtines Valstijas, tarnavo karinėse oro pajėgose. O paskui tapo legenda, balsu, visiems laikams pakeitusiu ne tik kantri muziką, kurią jis grojo, tačiau apskritai visą rokenrolo istoriją. Jis pagarsėjo ne tik savo dainomis, bet ir tokiu nesuvaldomu, audringu charakteriu, jog, palyginus su juo, daugelis šiuolaikinių roko muzikos maištininkų ir skandalistų – tik geltonsnapiai. Jis išplėtė kantri muzikos ribas, tapo stabu, kurį garbino daugelis šių dienų muzikos žvaigždžių – nuo Tomo Petty ir „U2“ iki Becko, „Nine Inch Nails“ ir Neilo Diamondo. Jis filmavosi kine, rengė koncertinius turus kalėjimuose ir ištvėrė alkoholio bei narkotikų pragarą…

Jo vardas – Johnny‘is Cashas (akt. J. Phoenixas), arba žmogus juodais drabužiais, kaip dainininkas dažnai buvo vadinamas. Jo prikimęs, bet galingas balsas ir grubios romantikos kupinos dainos pakeitė muzikos pasaulį. Johnny‘is Cashas įgijo daugybę gerbėjų visame pasaulyje, jo geidė daugybė moterų, tačiau pats dainininkas visą gyvenimą mylėjo tik vieną vienintelę.

Biografinėje pripažinto kino meistro Jameso Mangoldo dramoje atkuriamas įdomus ir įvykių kupinas muzikos garsenybės gyvenimas: sunki ir audringa jaunystė Arkanzaso medvilnės fermoje, stulbinanti šlovė, pavojingos žvaigždės gyvenimo pagundos ir, žinoma, meilė.

LIEZUVIUS  2006-04-06 12:03:05 

Super filmas...butu, jei nebuciau mates "Rejaus". Vykusi kopija.


NERI  2006-03-18 21:14:32 

Sis filmas yra nuostabus. Pazenges meiles zanro prasme. Zavingas aktorius Joaquin Phoenix daugiau nei puikiai atliko pagrindini vaidmeni, taip pat ir R. Weetherspoon. Filmas tikrai gaus oskara uz pagrindinius vaidmenis ir nesvarbu kad istorija panasi i "Ray". Labai gera naturalistine aktoriu vaidyba ir ikvepianti istorija...Saunu!!!


EVELINA  2006-02-19 13:49:04 

Puikus filmas, kurį tikrai verta pažiūrėti! Įtaigi aktorių vaidyba. Tai puiki meilės istorija, lengvos ir stilingos muzikos fone..


MARTYNAS  2006-02-13 22:44:20 

Nors filme daug skambejo kaimiskos Casho muzikos, kuri man nelabai prie sirdies, man sis filmas patiko. Panasus i "Ray", bet nuosirdesnis ir siltesnis. Beje tai puiki meiles istorija.


DOVEI  2006-02-06 18:10:47 

Man filmas labai patiko,nors scenarijus kartojosi is jau matyto filmo,vis tiek padare gera ispudi.Aktoriai taip pat nuostabus,pagrindinis veikejas labai isvaizdus...manau vis geriau negu tie "saldus" Holivudo berniukai.Jau nusibodo ziureti i ju tobulus veidus,kurie labiau primena moteriskus bruozus negu vyriskus.


LALI  2006-02-03 23:05:45 

Neblogas filmas, puiki vaidyba, ypac R. Weetherspoon, bet pagrindinis veikejas labai jau negrazus, tikrasis Cash'as daug isvaizdesnis. O kas del to, kad panasus i Reja, tai kitaip ir buti negali - abu filmai biografiniai, abu vyrai turejo sloves, problemu del narkotiku ir panaisiai, abieju filmu laiminga pabaiga. Patarciau pasiziureti tiems, kurie nori praplesti savo akirati - nufilmuota pagal jo paties autobiografija.


VIEVIS  2006-02-02 18:08:44 

Kazkas panasaus i "Rejus". Butu banalu, jei shis filmas gautu Oskara. Jau pabodo toks siuzetas apie daininko gyvenima.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16794
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt