Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PJŪKLAS 2 (2005) 93 min.
Saw II
Mistinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 01 20
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Policijos informatorius žūsta siaubinguose spąstuose. Vargšą vyrą randa sukaustytą panašiame į musgaudį metalo prietaise. Priešais aukos akiduobę paliktas raktas, kuriuo jis galėjo išsilaisvinti iš spąstų. Deja, aukai pasinaudoti juo neteko...

Detektyvė Keri (akt. Dina Meyer) iš karto atpažįsta žudiko maniako save vadinančio Pjūklu (akt. Tobin Bell) braižą. Apie siaubingą maniako sugrįžimą inspektorė nedelsdama įspėja savo partnerį Eriką (akt. Donnie Wahlberg).

Keri ir Erikas, pasitelkę greitojo reagavimo būrį, suseka Pjūklą jo laboratorijoje. Nors patyrusiems detektyvams tenka susidurti su maniako spąstais akis į akį, tačiau dabar beprotis pagautas. Atrodo, byla baigta… Bet ar netrodo visa tai kažkaip… per lengva ?

Išties Kerė ir Erikas per anksti atsipūtė. Pjūklo slėptuvėje detektyvai randa video juostą, kurioje užfiksuotas dar vienas nesveikos maniako vaizduotės vaisius - devyni nelaimėliai, niekuo dėti žmonės, įkalinti Pjūklo sukurtame paslaptingame labirinte. Tačiau baisiausia, kad tarp siaubo kamuojuamų aukų yra ir detektyvo Eriko sūnus Danielis (akt. Erik Knudsen)!

Maniako Pjūklo spąstai, įrengti atokioje lindynėje, žiaurūs ir sukti. Nelaimingasis devynetas uždarytas patalpoje, iš kurios jie turi pasprukti, kol ji neprisipildė nervus paralyžiuojančių dujų. Jei belaisviai nespės – visi žus. Tačiau Pjūklo fantazija tuo neapsiribojo – maniakai ypač išradingi. Kad būtų „smagiau“, Pjūklas dar prigalvojo begales mirtinų spąstų.

Kiekvienas žingsnis, vos ne kiekvienas labirinto posūkis pareikalauja naujos kruvinos aukos. Tačiau ramiai laukti neišvengiamos mirties taip pat ne išeitis.

Nelaimingos maniako aukos blaškosi labirinte vis karštligiškiau ketindamos ištrūkti iš bepročio sukonstruotų spąstų. Devynetui vadovauti ima Ksaveras (akt. Franky G) ir Amanda (akt. Shawnee Smith). Amanda – ypatinga moteris. Kažkada ji jau buvo susidūrusi su bepročiu akis į akį ir netgi įveikusį vienus jai paspęstus spąstus. Tada Amandai tik per laimingą atsitiktinumą pavyko išsigelbėti nuo jo nežmoniškų kankinimų ir neišvengiamos mirties. Ar jos karti patirtis padės visam devynetui šįsyk išvengi mirties? O gal į pagalbą laiku atskubėsbu detektyvai?

„Pjūklas 2“ – trilerio „Pjūklas“ tęsinys. Žinutė visiems siaubo filmų mėgėjams: antroji filmo „Pjūklas“ dalis dar kruvinesnė ir žiauresnė, čia dar daugiau klaikių mirtinų spąstų nei 2004 m. pasirodžiusioje juostoje.

INE  2006-05-16 19:08:31 

Kiek matau tai filmas vertinamas arba 1 arba 5 balais, sunkiai aptixi viduriuka ;)) As pati ziurejau abi dalis per kompa ta paty vakara. Pirma tai nerealiai ismastyta, antra irgi nebloga, bet lengviau nuspejama ir nebetaip gerai sukurta. Del to filmui skiriu 4 balus :) Kai visi cia teigia, kad eilinis holivudinis slamstas, tai manau pradziai paziurekit pirma daly, o tada vertinkit :)) Viskas taps kur kas aiskiau. Cia reikia mastyti, ne vien y trykstanty krauja ir besitaskancias mesas ziureti :P Pati paskutiniu metu buvau nusivylusi visais holivude gaminamais "siaubiakais", bet po "Pjuklo" nuomone siek tiek pasikeite :)


GIEDR4  2006-03-08 20:29:32 

Sako nuo šešiolikos, o mano keturmetei dukrai leido eiti ( aišku paskui atsisakėm bilietų ir nuėjom į viščiuką cypsių ). Pažiūrėjau per kompą. Aaa, būūūūūūūūūūūūūūūūūūūū!


  2006-02-18 14:26:12 

ten kur tipo raso waikams geriau eiti i multikus.....taij man ydomu kiek tam E metu nu bet dzin.....Filmas taij geras.....nors man ne sesiolika o cinamone yleidzia tik nuo sesiolikos bet wistiek maciau per kompa istikruju filmas yra labaij geras...........:D


E  2006-02-16 17:34:59 

Geras filmas su potekste. Mintis gili ir rimta.Vaikams geriau eiti i multikus.Yra apie ka susimastyti.


IEWUTE  2006-02-16 17:33:49 

kokie komentarai jusu..kazkokie jus biski trenkti ;D ziuri filma ir nori siaubo!pirma daly matet ?isijautet?netikiu kad nors vienas zinojo kaip pirma dalis baigsis kuris bus zudikas;) nemokat zet neziurekite..:)nes jei norit shudo siaubiako tokiiu sunku rasti:)


JB  2006-02-16 16:11:12 

Pirma dalis tikrai buvo daug geresne. Bent logikos siek tiek matesi. O cia tai patyliu... Idomu ko reiks tiketis is trecios dalies:)


SUDAS  2006-02-14 10:48:07 

gaidys bl ne filmas...krc kazkoks grybu karas.....net neapsimoka leist pinigu jo ziurejimui...


SUDAS  2006-02-14 10:47:53 

gaidys bl ne filmas...krc kazkoks grybu karas.....net neapsimoka leist pinigu jo ziurejimui...


JEGIUS  2006-02-14 10:47:10 

jofana belekoks lievas filmas . tikrai nepatariu kamnors ji ziureti . kazkokia nesamone nieko nesuprasi siaubo irgi ten nera blet visa filma prazvenem su draugeliais baisiausia vieta kai akta traukia o daugiau tai lievai komedija ble


MINDE  2006-02-12 02:47:13 

ydomus komentarai. visiem tiem, kurie deda ant sio filmo, noriu pasakyt, kad neteisingai ziurit. tai filmas su gilia prasme, o ne tie siaubo, kuriuos ziuri atsisedes su alaus bonka. reik ysijaust, ysigilint ka norima pasakyt.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 21689
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt