Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ZATURA. NUOTYKIAI KOSMOSE (2005) 113 min.
Zathura
Nuotykių filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 02 24
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Dešimtmetis Valteris (akt. John Hutcherson) ir šešiametis Denis (akt. Jonah Bobo) – broliai. Jie, kaip ir daugelis brolių, pešasi tarpusavyje, dūksta ir erzina vyresniąją seserį Lizą (akt. Kristen Stewart), kuriai dažnai tenka jaunesniųjų broliukų auklės vaidmuo.

Vieną, niekuo neišsiskiriančią dieną, Valterį ir Denį tėtis (akt. Tim Robbins) paliko Lizos priežiūroje. Tačiau Lizą popietes labiau mėgsta leisti snausdama savo kambaryje ir broliai ją mažai domina. Nesunku nuspėti, kokie pasilinksminimai vyksta namuose, kol tėčio nėra namuose, o Liza miega!

Vyresnėlis Valteris, naudodamasis amžiaus ir jėgos pranašumu, žinodamas jaunesnio brolio baimes, uždaro Denį rūsyje. Šešiamečiui berniukui rūsys – pati baisiausia vieta, pilna siaubingų užkaborių ir tamsoje besislepiančių monstrų.

Tačiau atsidūręs rūsyje, Denis atranda senovišką žaidimą – „Zatura“. Susidomėjęs keistu žaidimu, Denis norėtų pažaisti kartu su Valteriu, tačiau vyresnysis brolis mieliau pažiūrėtų sporto kanalą. Deniui nieko nelieka, tik žaisti vienam.

Berniukas prisuka mechanizmą ir važiuojanti mašinėlė išstumia kortelę su užrašu. Valteris perskaito mažajam broliukui kortelę: „Meteoritų lietus. Slėpkitės.“ Ir kas galėtų pagalvoti, kad senoviškas kortelių žaidimas yra… stebuklingas ?! Apstulbusius brolius užpila tikras meteoritų lietus ir, trupindamas baldus, paverčia namus tikru sąvartynu.

Dar nespėję atsipeikėti nuo šoko, Valteris ir Denis pamato, kad jų namas atsidūrė kosmose. Pasirodo, jog Denio atrastas žaidimas – portalas į alternatyvią visatą, kurioje stulbinantys nuotykiai keičia vienas kitą, neduodami atsikvėpti.

Berniukai dar kartą prisuka žaidimo mechanizmą. Išmesta kortelė užšaldo Lizą. Kiekvienas ėjimas „Zaturos“ žaidime išmeta vis naują, nieko gera nežadančią kortelę.

Deniui ir Valteriui tenka susidurti su galybe išbandymų: juos puola robotų armijos, mutantai driežai, atakuoja liepsnos ir grasinasi įtraukti juodosios skylės. Žaidimas atrodo neišsenkantis nuotykių šaltinis.

Kuo toliau broliai žaidžia, tuo aiškiau jiems darosi, kad vienintelis būdas grįžti namo – žaisti toliau ir laukti iškrentančios laimingos kortos.

Deniui ir Valteriui šis nuotykis būtų baigęsis liūdnai, jei berniukai savo kosminėse klajonėse nebūtų sutikę Astronauto (akt. Dax Shepard). Jis pasirodo pačią sunkiausią akimirką, kai broliai pasijunta beviltiškai įstrigę tarpgalaktinėse žaidimo erdvėse. Naujasis bendražygis padeda berniukams išsisukti nuo pavojų ir drauge nugali visas kliūtis.

„Zatura. Nuotykiai kosmose“ – filmas, skirtas vaikams, tikriesiems žaidimų ir nuotykių mėgėjams. Jų laukia išties dvi nepakartojamos nuotykių ir specialiųjų efektų valandos.

KATIA  2006-03-01 20:42:20 

o man filmas patiko tiek nuotikiu fainas filmukas


?  2006-02-28 01:13:19 

Zodziu kino teatrai nori sau minusa pasidaryt su tokiais filmais:) Sekmes:)


JENIFER  2006-02-11 11:44:38 

tai jau tikrai nesamone 5-meciams


  2006-02-08 14:49:16 

nesamoneFilmo aprašymas aplankytas kartų: 9529
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt