Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SUPERMENAS: SUGRĮŽIMAS (2006) 150 min.
Superman Returns
Nuotykių ir veiksmo flmas
Australija, JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 07 21
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Keletą pastarųjų metų jis buvo paslaptingai dingęs... Tačiau štai jis, Plieninis Žmogus, mylimiausias viso pasaulio superdidvyris , 2006 m. vasarą sugrįš nuotykių ir veiksmo filme „Supermeno sugrįžimas“.

Tuo metu, kai senas jo priešas rengs pinkles, kaip kartą ir visiems laikams jį padaryti bejėgiu, Supermenas skausmingai suvoks, kad jo mylima moteris Luis Lein jį paliko. Supermenas sugrįš su džiaugsmu ir kartėliu širdyje – naujajame filme jis ne tik turės susigrąžinti savo mylimąją, bet ir iš naujo atrasti savo vietą visuomenėje, kuri jau išmoko gyventi be jo. Siekdamas išgelbėti pasaulį, kurį jis myli, nuo katastrofiškos nelaimės, Supermenas leisis į didingą kelionę, nuvesiančią į tamsiausias vandenyno gelmes ir toliausias mūsų galaktikos erdves.

Supermeną, gimusį planetoje, kuri jau seniai užgeso, įvaikino ir užaugino fermerių Kentų šeima Kanzase. Jaunasis Kal-Elis buvo pervadintas Klarku Kentu ir, nors užaugo tarp žmonių, buvo visai kitoks nei jie. Gyvendamas po ta pačia saule, jis galėjo daryti tokius dalykus, apie kuriuos paprasti mirtingieji tik svajojo. Už tai jis buvo pasmerktas mokėti savo kainą – gyventi dvigubą gyvenimą. Kuklus drovus vaikinas Klarkas Kentas, pasauliui šaukiantis pagalbos, paslapčia virsdavo nenugalimu Plieniniu Žmogumi.

Tačiau praėjo jau penkeri metai, kai Supermenas dingęs ir pasaulyje vykstančias nelaimes niekas neatsišaukia. Metropolyje ir už jo ribų išaugo nusikalstamumas. Negana to, Leksas Liutoris, jau sugrįžo iš kalėjimo ir vėl kuria siaubingiausius planus, kaip Supermeno technologines paslaptis savanaudiškai panaudoti turtams ir šlovei įgyti.

Luis Lein, dienraščio Daily Planet reporterė ir Supermeno mylimoji, po to, kai šis išvyko netaręs nė žodžio, gyvena savo gyvenimą. Ji jau turi sūnų, yra susižadėjusi su dienraščio redaktoriaus sūnėnu, ir netgi laimėjo Pulitzerio premiją už straipsnį „Kodėl pasauliui nebereikia Supermeno“.

Supermenas, ilgai ieškojęs savo vietos visatoje, galiausiai sugrįžta į gimtąją Kentų fermą, pas vienintelę šeimą, kurią turi. Likimas jį sugrąžina į Metropolį, kur vos pažvelgęs į Luis Lein akis, jis supranta, kad tikrieji jo namai yra būtent čia, Žemėje.

Šį kartą, vos sugrįžus Supermenui ir likus tik kelioms valandoms iki Leksui Liutoriui pavyks įgyvendinti savo pikčiausius planus, pasauliui Supermeno reikės labiau nei kada nors iki šiol!

TOMCE  2006-08-10 19:12:44 

Pati geriausia vieta sitame "filme" buvo PABAIGA , nes maniau isprotesiu ziuredamas ( tam skyriau kas antra minute , nes snuduriavau) tokia nesamone. Ejau i si filma kazkaip vildamasis kad Amerikieciai kazka normalaus sukure , bet tokios nesemones nesitikejau. Tokia jau nesamone buvo , kad net efektai nepadejo. Kaip filma vertinciau tragisku arba paciu blogiausiu vertinimu , o kaip komedija vertinu 1. Gal 1 metu vaikui sitas filmas padarytu gera ispudi. Jau 100 kartu geriau buciau tas bapkes uz filma pica nusipirkes. O tie 300milonu buvo isleisti uzmaskuoti Klarka kad niekas nesuprastu jog jis supermenas.


LTU  2006-08-03 20:56:13 

Visiskas pravalas. Ne tik siuzeta imanoma nuspeti bet ir dialogu turini bei tariamas frazes. Ziauriai istestas, veiksmas nuobodus. Keli neblogi efektai ir viskas... Tragediju tragedija o ne filmas... Rezisierius net nesistenge kazka idomaus pateikti, o jo galvoje tokio elemento kaip fantazija nerasta kogero.. Turint tokia ideja galima pasistengus toki veiksmo filma susikti kad issiziojus sale ziuretu. o cia..


NEMORIUM  2006-07-29 23:31:34 

Dar vienas eilinis supermenas. Filme nera jokio naujumo... net personazai tie patys, tas pats blogiukas, tas pats supermeno darbas ir pan. O dar 2 su puse valandos trukmes. ... na filme yra humoro elementu, bet to per mazai, kad ziuret filma kino teatre.


ZIUROVAS2  2006-07-22 16:48:06 

Ko vertas filmas jei per ji uzmiegi ?


SCOOTER WARD  2006-07-22 13:49:28 

Grizta Klarkas ir supermenas ta pacia diena - abu i darba. Niekam ne i galva nesauna, kad Klarkas ir yra supermenas - juk jis nusiima akinius ir taip suklaidina visus - tampa neatpazistamas :D cia juokingiausia dalis ;) Apie pati filma - jei jums patiko filmo traileris - neikite i filma vien del to :) nes i ji sukisti visi efektingiausi momentai. Toliau Luis verkia po minute, masto, nuobodziai paskraido su supermenu. Filme begale nereikalingu detaliu - jeigu jas ismestumem, gautumem trumpesni filma ir pabaigoje nereiketu snuduriuoti bei ziovauti. Filmas nuviliantis lukescius


ZIUROVAS  2006-07-21 12:18:27 

O man patiko. Isankstinis seansas nuteike puikiai. Efektai grazus ir yra kur akis paganyti. Norite smagaus vakaro? Nueikite.


BUSTED  2006-07-18 15:42:33 

man tik vis neaisku, kodel jus zmones tokius filmus vertinate paziureje per kompa, gi tokie filmai kaip supermenas, greiti ir isiute yra kuriami tam, kad butu efektas, o toki pastebesite tik sededami kino saleje.. per kompa ziuret galima nebent rimta filma... tik grize is kino teatro objektyviai gelesit ivertint si filma.


EDITULICKA  2006-07-14 15:15:12 

Visai nepatiko , kazkokia fantastika su paprasto gyvenimo elementais...be to , tupa meiles istorija....tik specialieji efektai visai nieko


MARIUS  2006-07-11 22:07:09 

Tikrai nieko gero, isskyrus grazius spec efektus ta pati gerokai igrisusi holivudine schema - meiles romanas, blogiukai, gerieciai. Pabaiga aiski. Tikra amerikietiska produkcija. Nors ka gi is to supermeno daugiau isspausi - tik eilini holivudini "bifsteksa". Nepatarciau leisti pinigu, geiriau padaryti taip kaip as - atsisiust ir paziuret per kompa.


MARIUS  2006-07-11 22:07:09 

Tikrai nieko gero, isskyrus grazius spec efektus ta pati gerokai igrisusi holivudine schema - meiles romanas, blogiukai, gerieciai. Pabaiga aiski. Tikra amerikietiska produkcija. Nors ka gi is to supermeno daugiau isspausi - tik eilini holivudini "bifsteksa". Nepatarciau leisti pinigu, geiriau padaryti taip kaip as - atsisiust ir paziuret per kompa.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17602
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt