Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASILIK (2005) 99 min.
Stay
Psichologinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 03 31
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio yra vieta, kur neturėtum likti...

Semas Fosteris (akt. E. McGregoras) – Niujorko psichiatras - dirba universitete ir susitikinėja su meno dėstytoja Lila (akt. N. Watts), buvusia savo paciente, kurią jis kažkada išgelbėjo nuo savižudybės. Semui neduoda ramybės abejonės – jis įtaria, kad jo mylimąją bet kada vėl gali užvaldyti polinkis į savižudybę... Tačiau netrukus atsiranda kur kas daugiau rūpesčių keliantis pacientas. Studentas ir menininkas Henris Letamas (akt. R. Goslingas) teigia, kad jis nužudė savo tėvus, o po trijų dienų ketina nusižudyti pats. Lila mėgina įtikinti Semą leisti jai pasikalbėti su jaunuoliu – moters praeityje būta panašių problemų. Tačiau psichiatras žūtbūt nori išvengti jų susitikimo, nes turi tam svarių priežasčių. Jis mėgina perprasti, kas dedasi liguistoje Henrio vaizduotėje, tačiau netrukus paties Semo gyvenime pradeda dėtis keisti, kraupūs, nepaaiškinami dalykai. Laikas nepaliaujamai bėga, ir Semas leidžiasi į keistą siurrealistinę kelionę per miestą, desperatiškai mėgindamas išsiaiškinti priežastis, verčiančias Henrį nustatytu metu pakelti prieš save ranką. Tačiau ar mėgindamas išgelbėti savo pacientą, pats gydytojas neperžengė ribos tarp realybės ir beprotybės košmaro?

„Pasilik“ - naujas pripažinto kino meistro, sukūrusio „Monstrų puotą“ ir „Niekados šalies beieškant“, filmas, pasakojantis apie intriguojančių paslapčių, košmarą primenančią kelionę tarp gyvybės ir mirties.

  2006-05-15 12:10:31 

GELYTE pabaigos AISKU GALEJAI IR NESAKYTI. dabar net neverta eiti i filma. ;(


GELYTE  2006-05-09 09:46:55 

Kas labiausiai man patiko, tai kaip pats filmas nufilmuotas. O daugiau... Ziuri ziuri, o gale supranti, kad nieko nebuvo (na bent jau as taip supratau), viskas buvo lyg sapnas.


MIAU  2006-05-01 21:23:18 

Filmas tiesiog nepakartojamas... Geresniam gyvenime nesu buves...


  2006-04-19 17:56:16 

Filmas tikrai geras ir vertas demesio. Tie, kuriems jis neidomus vien tik del to, kad nieko nesuprato, turetu pasvarstyti, ar nereikia pries einant i kinoteatra paziureti koks tai filmas? Aisku, kad jei tai psichologinis, reiks pasukti galvele, kad suprastum, ka rezisieriu norejo pasakyti, na o tiems, kurie neturi ko sukti, tai... Siaip jau man filmas tikrai labai patiko ir paliko didziuli ispudi, intriga islaikyta iki pat galo ir tikrai nemazai reikejo pagalvoti, kol viska supratau.


INGA  2006-04-11 21:44:38 

Idomus filmas. Idomus tuo, kad yra misles, tu spelioji, mastai, o ne tiesiog bukai ziuri. Labai idomi mintis. Manau verta ziuret kinoteatre, nebent tiems, kas puikiai zino anglu kalba, nes ziuret shi filma ir skaityt titrus, tikrai butu ishmesti pinigai.


TOMAS  2006-04-02 23:32:24 

filmas tiems, kas megsta mastyti ir spelioti, ziuredamas filma. kam patinka paciento - psichiatro tema. kam patinka misles, simboliai, kas megsta ieskoti ribos tarp proto ir beprotybes, kas megsta ieskoti atsakymu. filmas kai kuriuos atsakymus duos. taciau dar daugiau klausimu iskels, arba tie atsakymai dar labiau supainios. nepaprastas filmas, puikus efektai, geras aktoriu darbas ir puikus garso takelis. tikras snobo kinas. ir tiems, kas megsta pasikankinti. geraja, kurybine prasme. gero ziurejimo, idomiu atsakymu.


DARKAS  2006-03-20 15:04:28 

Filmas tikrai nevertas dėmesio. Bandė kažką režisierius ten pasakyti, bet besakydamas pats pametė mintį. Ar apie įvykusią avariją tikrai tiek galima būtų prisisvaigti ?! Ir neaišku taip ir lieka kada viskas ir kur vyko. Prieš, po, vietoj to, kliedesy... Geriau taupykite pinigus ir eikite į kitą kiną.


MARTYNAS  2006-03-17 18:46:29 

Filmas tikrai labai supainiotas, nors aktoriai vaidina neblogai. Iš pat pradžių scenarijus gal ir suintriguoja, bet paskui jau pradėdi matyti, kad tai veda niekur. Beje pabaiga po visos tos bereikalingos painiavos pernelyg jau paprasta, kad viską paaiškintų. Taigi paprasčiausiai filmu nusivyli.


MATES  2006-03-17 08:37:17 

sunkus...painus..."siurealistinis"...gali buti gaila pinigeliu ishleistu kinoteatrui...


AS  2006-03-16 09:09:46 

schizofrenijos perpildytas filmas...verta paziuteri, jei norite suzinoti, ka reiskia sirgti sia liga...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16158
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt