Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRYS EPOCHOS (2005) 125 min.
Zui hao de shi guang
Drama
Taivanas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kinijoje gimęs ir Taivanyje užugęs Azijos kino veteranas Hou Hsiao Hsienas, kurį savo didžiausiu mokytoju laiko net amerikiečių genijus Jimas Jarmuschas, naujausiame šedevre sujungė tris skirtingus pasakojimus, kurie iš pirmo žvilgsnio visiškai nėra susiję, bet pasižymi bendra harmonija ir perteikia žmogaus reinkarnacijos idėją. Atkreipdamas dėmesį į svarbiausius Taivanio istorijos įvykius režisierius intriguojančiai atskleidžia įsimylėjusios poros bendravimo ir jausmų raidą, kiekviename 45 minučių trukmės segmente vaidina tie patys aktoriai.

"Meilės epochoje" 1966-siais paslaptingasis Čenas sutinka simpatiškąją Mei prie biliardo stalo, o pernelyg greitai užgimę jausmai perteikiami ne žodžiais, bet per radiją sklindančiais to meto populiarių ir melancholiškų dainų garsais. Juos originaliai pakeičia absoliučiai tylus ir nebylaus kino tradicijomis paremta "Laisvės epocha", kai 1911-siais dėl šalies nepriklausomybės kovojantis turtingas šeimininkas dar nedrįsta suteikti laisvės savo mylimiausiai sugulovei tarnaitei ir aiškinasi santykius slaptais rašteliais. Po didingos ir ramios tylos prasideda gan chaotiškas ir šiuolaikinėmis technologijomis persmelkta "Jaunystės epocha" 2005-ųjų Taipėjuje, kur epilepsijos kamuojama populiari dainininkė stengiasi padalinti savo meilę nuo vaikystės pažįstamai merginai ir jai dėmesį rodančiam patraukliam vyrui.

Hou Hsiao Hsieno režisuoto filmo pasaulinė premjera įvyko 2005-ųjų Kanų festivalio konkursinėje programoje. Iš Prancūzijos Rivjeros šis unikalus kūrinys išvyko be jokių prizų, bet spėjo užsitarnauti daugybę gerų atsiliepimų, kurių dėka keliauja iš vieno festivalio į kitą sužavėdamas vis daugiau žiūrovų.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1923
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt