Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
16 KVARTALŲ (2006) 105 min.
16 Blocks
Veiksmo juosta
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 04 21
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Viskas, ko jis tenorėjo, tai pareiti namo ir išgerti...

Džeko Moslėjaus (akt. B. Willisas) rytas prasidėjo sunkiai. Po vakarykščių išgertuvių atsibudęs skaudančia galva, jau aštuntą ryto jis gauna užduotį prisiekusiems pristatyti nusikaltėlį Edį Bunkerį (akt. Mosas Defas). Viskas atrodė paprasta: Niujorko detektyvui tereikėjo pervažiuoti 16 kvartalų, sugaišti 15 minučių ir grįžti namo.

Važiuodamas link teismo rūmų, smulkiais nusikaltimais pagarsėjęs ir pusę savo gyvenimo kalėjime praleidęs Edis bando suminkšinti pareigūno širdį. Bet Džekas gerai žino – žmonės nesikeičia, taigi reikia kuo greičiau atsikratyti šia beviltiška padugne. Deja, piko metu sustojęs nusipirkti pusryčių, Džekas sugrįžęs pamato į Edžio galvą įremtą pistoletą. Nušovęs ginkluotą nusikaltėlį, detektyvas iškviečia pastiprinimą, kad padėtų sugauti bendrininką.

Kai į pagalbą Džekui atvažiuoja žmogžudystes tiriančio Frenko Nugento (akt. D. Morse‘as) vadovaujama grupė, ką tik nuo mirties išgelbėtas nusikaltėlis supranta, kad jo bėdos tik prasideda... Atvykėlių komandoje yra žmogus, prieš kurį jis turi liudyti. O kai Frenkas pasiūlo suvaidinti įkaitų paėmimo dramą, kurios metu nusikaltėlis yra nužudomas, o policininkas pasprunka, Džekas jaučia, kad šįkart jis gali nueiti per toli. Akimirksniu detektyvo užduotis pasikeičia: dabar jis turi ginti nusikaltėlį... nuo policininkų! Spaudžiami laiko ir įkandin sekančių korumpuotų policininkų, Džekas ir Edis kovoja už kiekvieną kvartalo metrą, vedantį link prisiekusiųjų rūmų.

„16 kvartalų“ – įtempta siužeto veiksmo filmas apie du žmones, kurių gyvenimus pakeičia kelionė per 16 kvartalų.

ELFAS  2006-04-27 09:52:06 

na nezinau vakar ziurejau ir sian galiu pasakyti kad man patiko ir eisu gal dar syki paziureti. labai dideliu filosofiniu apmastymu nerasite bet patiko tiek Bruce'o, tiek Mos Def'o vaidyba. O ir siuzetas idomus ir itemptas


RIMAS  2006-04-14 17:28:46 

filmas vertas demesio,nebus nuobodu ziuret nes itampa tviro pusantros valndos.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11495
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt