Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
EVITA (1996) 134 min.
Evita
Muzikinė drama
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1952-ji ir Eva Peron jau mirusi. Giliai sukrėsta Argentina liūdi dėl anksčiau laiko mirusios kaimo mergaitės, kurios meteoriškas skrydis į vargšų užtarėjos aukštumas per keletą trumpų metų pakeitė tautos istoriją.

Eva Peron, mergautine pavarde Eva Duarte, buvo nesantuokinė vargšės fermerės iš mažyčio pampų Chunino miestelio Buenos Airių vakariniame pakraštyje duktė. Dar būdama paauglė, Eva Duarte (Madonna) prisidėjo prie populiaraus Tango dainininko Augustino Magaldi (Jimmy Nail) ir išlydėjo jį į Didįjį miestą, į Buenos Aires. Ambicingai siekianti sėkmės ir nepaisanti nelygių šansų Eva tampa kylančia radijo ir kino aktore, ir galų gale patenka į įtakingos Buenos Airių visuomenės ratą. Netrukus jos pavardę ima minėti drauge su kylančio politiko Chuano Perono (Jonathan Pryce) pavarde. Pora susituokia. Peronas išrenkamas prezidentu, o šalia jo – įkvepianti jį Eva. Eva tampa aistringa peronizmo šalininke. Mitas apie “šventąją“ Evą Peron dar labiau išaugo, kai ji suformavo “Evos Peron fondą“ ir nenuilsdama dirbo, stengdamasi padėti ir apginti šalies varginguosius ir kartu kurdama peronistinę Moterų partiją.

Eva sužino tragišką diagnozę. Jai paskutinioji vėžio stadija, todėl sunkiai sirgdama, ji atsisako viceprezidentės pareigų. Kai ji mirė, Argentinos žmonės iš tikrųjų jos raudojo. Jos pasekėjai padarė ją nemirtingą, todėl Eva Peron amžinai liks jauna.

PRANAS  2003-11-16 19:27:03 

„Evita“ filmas, nuostabiai atkartojantis tuometinį gyvenimą Argentinoje. Filme labai daug tiesos. Tokia muzikinė dokumentika yra nepaprastai jaudinanti. Aš tuo metu ten buvau ir mačiau prezidento Perono sėkmę ir žlugimą, Evitos laidotuvės, didžiulius mitingus ir demonstracijas. Puikus filmas, puikus artistai. Filmą galima žiūrėti ne vieną kartą ir visada rasti ko nors jaudinančio. Yra ir kitas to paties pavadinimo vaidybinis (ne muzikinis) Argentinoje susuktas filmas, bet jis propagandinis ir beviltiškas. Pranas


GYTIS  1970-01-01 02:00:00 

Sio filmo deka susiradau drauga. Neitiketinas turinys, muzika, bei zodziai, A.L.Webber bei T.Price, puiki vaidyba A.Banderas J.Nail, bei Madonna, bei neitiketinas dainu atlikimas vercia galvoti, jog pries tai nieko nezinojai apie miuzikla, bei rezisieriu A.Parker.


LIUTAURAS  1970-01-01 02:00:00 

Tiems, kas skeptiskai nusiteike pries muzikinius filmus ir pries Madona - sis filmas bus labai maloni isimtis. Puiki Madonos vaidyba (tikrai buvau nustebintas), labai grazi muzika (pagrindinis sio filmo privalumas) bei idomus siuzetas (padejo pagilinti istorines zinias :-)) Patariu paziureti si filma. Vertinu A+++++Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6490
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt