Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LAIMINGAS SKAIČIUS... KITAS (2006) 109 min.
Lucky Number Slevin
Kriminalinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 06 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Slevinui (akt. Josh Hartnett) pastaruoju metu ypač nesiseka – jį iškeldina iš buto, o mylima mergina palieka tada, kai vaikinukas mažiausiai to tikisi... Tačiau nevilties akimirką Slevinui pagelbėja draugas Nikas (akt. Sam Jaeger). Jis išvyksta iš miesto ir kilniaširdiškai pasiūlo Slevinui kurį laiką pagyventi jo bute.

Slevinas apsidžiaugia, jog dabar galės šiek tiek atsipūsti ir pamiršti problemas. O dar seksuali Niko kaimynė Lindsi (akt. Lucy Liu) labai entuziastingai pasiūlo pagalbą nusivylusiam vaikinukui.

Slevinui tikrai neteks ilgai liūdėti, kai aplink tiek daug geraširdžių žmonių. Tačiau jis net neįtarė, jog kilniaširdiškas Niko poelgis staiga pavirs didžiausiu nesusipratimu...

Vieną dieną į Niko butą įvirsta mafijos torpedos, čiumpa Sleviną už pakarpos ir išsitempia nežinoma kryptimi. Dar nespėjusį atsipeikėti vaikinuką mafijozai pristato Bosui (akt. Morgan Freeman). Bosas trumpai ir aiškiai išdėsto reikalą “Nikui” - juk jei kažkas gyvena Niko bute, vadinasi jis ir yra Nikas, o knaisiotis po smulkmenas ne Boso stiliuje.

O reikaliukas toks: Nikas skolingas Bosui paslaugą ir dabar atėjo laikas ją grąžinti. Konkuruojančios grupuotės vadeiva Rabinas (akt. Ben Kingsley) skolingas Bosui nemenką pinigų sumelę ir nė nesiruošia jos atiduoti. Todėl Bosas nusprendžia atimti iš konkurento tai, kas jam brangiausia – Rabino sūnų, o nuosprendį įvykdyti turi Niku palaikytas Slevinas.

Vargšas jaunuolis per nesusipratimą įsipainioja į kažkokius nešvarius mafijos reikaliukus!

Tačiau, kad ir kaip bebūtų keista, Slevinas nė nemėgina paaiškinti Bosui, jog šis apsiriko ir palaikė jį ne tuo, kas jis iš tikrųjų yra. Vaikinukas ramiai išklauso nurodymus ir nė nesispyriodamas ima vykdyti jam pavestą darbelį.

Tik Rabinas taip pat nesnaudžia. Jis pas Sleviną atsiunčia savo pasiuntinukus ir pateikia vaikinukui atitinkamą pasiūlymą Boso adresu. Užverda tikra košė!

Tačiau Slevinas, rodos, nė kiek nesijaudina. Atrodo, vaikinukas to tik ir telaukė. Gal Slevinas taip nori atsidėkoti draugui už pagalbą sunkią minutę? O gal jis turi savų motyvų pakurstyti nesantaiką tarp dviejų bosų? Gal Slevinas nėra šiaip paprastas jaunuolis iškeldintas iš buto?...

SAULYTE  2006-07-01 20:36:19 

Uz ir uz :) vienas geresniu filmu, rodomu siuo metu kino teatruose..


MANTAS  2006-06-26 17:52:43 

Dar niekas kino istorijoje nera sukure geresniu, ispudingesniu, labiau kvapa gniauzianciu lenktyniu kaip Matricos antrojoje dalyje. Ir niekada nesukurs manyciau. Visi torque, greiti isiute ir panasus filmai tai tik nago juodymas palyginus su Matricos antros dalies lenktynemis


SUPRA  2006-06-22 14:51:37 

Na...jei klausimas eit jo ziuret ar ne, atsakymas, gal but - eit. Rezisura daugiau maziau tipine pastaruju metu Holivudui. Siuzetas, siek tiek vaikiskas, siek tiek perdetas, siek tiek banalus. Patinka kam, kam ne, bet tai Bruce Willis'as ir daug ka galima tuo pasakyt. Sunku butu rasti pastaruju 5-6 metu juosta su siuo aktoriumi, kuri nesurinktu auditorijos. Sakyciau, filmas jaunimui apie ,,ganksterius", pasaldintas neperkrauta spec. efektu doze. gero laiko.


GIZMMO  2006-06-17 01:10:54 

Tikrai labai geras filmas, visa filma mintyse bandai sudeliot detales, bet tik gale filmo jos pacios susidelioja ir viska apie ka galvojai gavosi vos ne atvirksciai. Na o tie kurie skiria siam filmui blogus ivertinimus tai tiesiog is interneto parsisiunte filma, ta kalba kurios jie nemoka, ir visa filma akim bande pagaut kas kur vyksta. Gaila man jusu kritikai...


NEZINANTI  2006-06-15 21:47:41 

O cia nors siaubo filmas?? nezinau eiti.. ar ne..


VYTAS  2006-06-14 12:37:20 

nuobodybe kartojasi ir kartojasi. Jautiesi tartum dvi valandas suptumeisi karuseleje.


VYTAS  2006-06-14 12:37:20 

nuobodybe kartojasi ir kartojasi. Jautiesi tartum dvi valandas suptumeisi karuseleje.


VIJA  2006-06-12 09:46:35 

Super, man labai patiko.. aisku, gal su Bulvariniu skaitalu ar Lok, stauk arba sauk ne visai galima i viena greta statyti, bet super :) po pirmu penkiu minuciu visisko nesusipratimo pamirsti laika :) Vienas is geresniu paskutiniu metu ziuretu filmu :)


SAULYTE  2006-06-11 13:45:40 

Trumpai drutai- g*e*r*a*s. rekomenduoju :)


MACD  2006-06-11 03:46:14 

Hmm.. nieko ypatingo. Todel, kad: 1) buvo galima atspeti, kas tas Sleivinas; 2) banali pabaiga - visi blogiukai mirsta, o visi gerieciai laimi; 3) kersijantis vaikas uz savo tevus, susigraudines zudikas nenuzudo vaiko - siuzetas kaip is pasakos "Snieguole ir 7 nykstukai" :))) 4) norintys gero filmo, kur viskas galu gale susiveda i viena taska, viena logiksa paasikinima pacioje pacioje pabaigoje - ziurekit filmus "Pjuklas" arba "Lock, stok arba shauk".123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18232
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt