Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TYLIOJI KALVA (2006) 127 min.
Silent Hill
Siaubo trileris
Japonija, JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 06 23
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Rouz (akt. Radha Mitchell) gyvena tarsi košmare – jos vienintelė dukrelė Šeron (akt. Jodelle Ferland) sunkiai serga. Medikai jai negali pasiūlyti jokių viltį teikiančių gydymo būdų. Nusivylusi motina griebiasi bet ko, kas gali pagelbėti jos vargšui kūdikiui. Paskutinė Rouz viltis – netradiciniai gydymo būdai.

Ji nusprendžia nuvežti dukrelę pas žiniuonę. Tačiau Rouz vyras (akt. Sean Bean) mano, jog tai tiesiog paistalai ir Šeron tai nepadės. Tačiau vilties netekusios motinos nieks nesustabdys – nei vyro protestai, nei sveiko proto balsas.

Rouz su dukrele išsiruošia į kelionę, tačiau kažkokiu būdu net nepajutusios kerta portalą į kitokį pasaulį. Kitoje portalo pusėje jos išnyra keistame ištuštėjusiame ir šiurpą keliančiame Tyliosios kalvos miestelyje.

Miestelis, skendintis tirštame rūke, bauginančiai šnara keistų gyvių žingsniais, o tamsa, nusileidžianti vakarais, atrodo atgyja ir transformuoja viską, prie ko prisiliečia...

Rouz, išgąsdinta keistojo miestelio, išleidžia iš akių savo sergančią dukrą. Akimirka baimės bei neapdairumo ir Šeron išnyksta rūke paskendusiose Tyliosios kalvos miestelio gatvėse. Paklaikusi mama ima blaškytis po miestelį ir sekioti kiekvieną iš rūkų išnyrantį šešėlį kaskart vis vildamasi, jog ten, rūke, klaidžioja jos mažoji Šeron.

Rouz ne vienintelė, beklaidžiojanti rūkuose skendinčiame Sailent Hile. Moteris sutinka keletą nelaimėlių – Tyliosios kalvos miestelio gyventojų. Jie, patekę į rūko ir tamsos spąstus, negali palikti miestelio ir priversti kovoti su tamsos būtybėmis, atsėlinančiomis iš rūkų. Tačiau jie patys jau beveik pavirtę tamsos šešėliais ir siluetais rūke.

Pasigedę Rouz ir Šeron, artimieji praneša policijai. Ieškoti dingusiųjų motinos ir dukters pasiunčiama detektyvė Sibil (akt. Laurie Holden). Ji pasirodo tada, kai Rouz labiausiai reikalinga pagalba, tačiau moteris greitai suvokia, jog vien detektyvės pagalbos jai nepakaks.

Rouz supranta, kad norėdama susigrąžinti savo mergytę, turės susikauti su rūke slypinčiais demonais.

Demonais, grėsmingesniais nei galima buvo įsivaizduoti...

META  2007-03-16 17:48:13 

nu is tikro filmas visai neblogas,bet liudnas labai jau........


OLIS  2007-02-10 20:28:38 

Paziurejau puse filmo ir isjungiau, labai jau niurus, visas filmas pilkas, nuobodus, ir per daug fantastiskas.. Ir pilna durnibiu, tarkim i policininke artinasi nezemiska butybe, be galvos ir visa apsiputojusi, o policininke atkisusi i ta butybe ginkla jai dar sako STOP ARBA I TAVE SAUSIU, nu kas cia per nesamone, eina kazkoks zombis issigimes o jam dar sako stop-sausiu, tarsi ji viliasi kad butybe be galvos sustos, ir jie smagiai visi isgers arbateles. Pats esu dielis siaubo filmu megejas, nu bet situ filmu tikrai nusivyliau, efektu netruksta, bet mano manymu per daug fantastikos, durnybiu ir labai niurus...


LEIRA  2006-10-15 22:29:29 

Labai prastas filmas, ziuri ir jauti kad tuoj uzmigsi


GOSTIS  2006-10-06 21:58:31 

Tikrai geras filmas sugebantiems įsijausti į perteikiamą nuotaiką ir į siužetą žmonėms. Kurie nesupranta fantastikos, visur ir visada ieško atitikmenų ir paaiškinimų iš realybės, ir gyvena tik šioje ašarų pakalnėje nepakeldami galvos aukščiau, šio filmo tenežiūri. Apgailestauju tik, kad pažiūrėjau per PC (nors kokybė buvo tikrai gera), nesitikėjau, kad greitai mūsų kinuose rodys.


MINDE  2006-09-11 20:46:20 

Ok daba parasysiu savo nuomone. 1. Netiksos kurie nesupranta kas yra mistinis siaubo filmas geriau nerasykit komentaru ir eikit ziuret "Zudynes teksase" , "Wrong turn" ar dar koki zudyniu-skerdyniu filma. Kurie is vis nemegsta fantastikos irgi galetu patylet nes susidaro ispudis kad eidami i "Snakes on the plane" ar "Garfildas" tiesiog sumaiset sales. 2. Tie kurie nezaide zaidimo nepeikit nuostabiu garso takeliu ir nesistenkit visko suprast, nes cia kai kuriems jusu gali but per daug gili mintis. 3. Zmones kurie ziurejo si filma per pc ar dvd patarimas: nueikit i kino teatra (pirma kart buvau isijunges per pc ir po 10 minuciu isjungiau nes supratau kad filmas vertas but ziurimam kinoteatre!) Paprasciausiai jei filmas geras tai nereiskia kad turi patikt visiems :)


EDITULICKA  2006-08-27 00:34:03 

Is pradziu filmas pasirode kiek kvailokas...tie zombiai ir monstrai buvo perdaug slykstus ir nerealus..be to , nesupratau prie ko ten ta policininke...kodel ji atsidure tame kitapusiniame silent hile , bet viska pataise nelaukta pabaigair rouze matytos istraukos is tos sudegintos mergaites gyvenimo , be to , suzavejo jos atsidavimas dukrai , kuri ivaikinta..


7GAME  2006-08-11 10:49:45 

jauj siuncios sita filma tikuosi bus idomus


MANTAS  2006-08-03 16:40:45 

Kas moka skaityti rusiskai stai SH filmo recenzija, apie herojus, simbolika, ir keletas reziseriaus klaidu ---> http://www.silenthillpa.nm.ru/SILENT%20HILL%20MOVIE%20analysis%20ver2.0%20by%20SilentPyramid.rar taip pat gal kam imomu pasiakityti pilna SH serialo recenzija (321lapu) ---> http://www.silenthillpa.nm.ru/Silent%20Hill%20plot%20analysis%20ver10%20by%20SilentPyramid.rar


JOZAS  2006-07-31 22:17:05 

Filmas nebutu sukurtas be zaidimo. Pagal zaideju balsavima vienoje fanu svetaineje del ko jiems patinka SH tai balsavimai buvo tokie : 36% - ziuzetas, 36%- atmosfera ir mizika, 16% - personazai, ju elgesys, 10% - baime, 0% - monstrai. Tai kad jeigu eidami i si filma jus tiketes gauti daug baimes... ? nea, visa esme slypy siuzete ir atmosferoje + muzika. Filmo 2-valandu mazai kad tolygiai ziurovui isiziureti ir pajausti kaifa. Truputi ne i tema: SH antoje zaidio dalyje: Vyruj atejo laiskas nuo mirusios zmonos, kad ji jo laukia Sailent Hile... zaidimo eigoje laiskas pavirsta tusciu lapu... o gal jis ja uzmuse, ir laiskas tai tik jo haliucinacijos... is tikruju zaidimas pilnas intrigos bei nenuspejamo siuzeto su skirtingomis zaidimo pabaigomis, priklausomai nuo to kaip zaidejas pasielgs. tai tiek :) SH forewer!


NOTAREE  2006-07-28 19:36:30 

labai geras filmas, sutinku su tavim MARIJA. Tokio tipo tikrai ne vaikam ziureti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 31106
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt