Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASKUTINIS NOVELĖS PUSLAPIS (2006) 117 min.
Ask the Dust
Romantinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 06 30
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Depresijos metų Los Andželas – miestas, sutraukiantis laimės ieškotojus, visus trokštančius prasigyventi, svajotojus ir šiaip besivaikančius šlovės.

Arturo Bandini (akt. Colin Farrell) – italų imigranto sūnus. Jis, kaip ir daugelis Los Andželo gyventojų – atvykėlis, svajojantis išgarsėti. Amerikiečiais save laikančių akyse vyriškis tėra antrarūšis pirmos kartos italų imigrantas. Arturo – rašytojas, jau pardavęs vieną apsakymą “American Mercury” žurnalui ir tikintis, jog tai gera rašytojo karjeros pradžia.

Arturo svajoja parašyti romaną, kuris jį išgarsintų ir sukrautų jam turtus, o jau tada Arturo galės vesti kokią nors gražuolę blondinę ir ramiai mėgautis Los Andželo teikiamais malonumais… Tačiau kol kas Arturo teturi penkis centus, už kuriuos teišgali nusipirkti puodelį kavos pigioje užkandinėje.

Kamila Lopez (akt. Salma Hayek) – meksikietė, taip pat puoselėjanti viltis prasigyventi Los Andžele. Moteris puikiai žino, ką reiškia būti antrarūšiu Los Andžele ir jai ne kartą teko susidurti su rasistiniais prietarais. Ji sunkiai suduria galą su galu, dirbdama padavėja užkandinėje, tačiau taip pat tiki, kad vieną dieną viskas pasikeis. Kamila tikisi sutikti kokį pasiturintį amerikietį, ištekėti ir tokiu būdu visi jos vargai pasibaigs.

Toje pačioje užkandinėje, kurioje Arturo už paskutinius penkis centus nusiperka kavos, jis ir susipažįsta su Kamila. Pažintis prasideda visai neromantiškai - Arturo išpila jos pasiūlytą nemokamo alaus bokalą, o Kamila suplėšo žurnalą, su jo apsakymo publikacija.

Tačiau iš abipusio priešiškumo ir antipatijos keistai užsimezgusi dviejų žmonių pažintis išauga į artimą ryšį.

Dviejų žmonių gyvenimai pasisuka visai kitaip nei jie tikėjosi. Arturo nė iš tolo nepanašus į Kamilos svajonių vyrą - jis dar neparašė bestselerio ir nėra pasiturintis amerikietis. Tiesą sakant ir Kamila neatitinka Arturo savjonių moters paveikslo – ji net ne blondinė…

Kaip gyventi vyrui ir moteriai mieste, kuris juos atstumia ? Ir Arturo ir Kamila pamažu ima suvokti, jog Los Andželas – ne svajonių miestas. Tai tik karščio, dulkių, dūžtančių vilčių, iliuzijų ir miražų miestas.

Ar gali du žmonės tokiomis sąlygomis tiesiog pasislėpti vienas kito glėbyje?

MANTAUTAS  2006-07-23 00:13:15 

Neitiketinas filmas,geriuasia Romantine Drama kuria esu mates per savo gyvenima.Tiems kas nesuprato tai buvo meile pries Amerikietiskaja Svajone ,Italas ir Mexikiete pries pasauli. . .zavu


MI<>MI  2006-07-05 21:44:20 

Tiesa sakant, filmas man visai patiko, nors pabaiga labai jau tiketa. Filmas siek tiek paplaukes, taciau galbut tuo metu atitiko mano nuotaika, todel paziurejusi ji likau patenkinta.


ZIVILE  2006-07-02 13:26:42 

jau seniai nemaciau tokio prasto filmo...pirma puse filmo nesamone, nesupranti, kas, kodel, ir kam...antra puse nuspejama banalybe, apie pacia pabaiga net nesneku...


RUSNE  2006-07-02 12:08:26 

Sveiki, filmas tikrai nepavykes. Niekaip negaliu suprasti, kaip tokie neblogi aktoriai sutiko jame vaidinti, gal neskaite scenarijaus?.. Filmo pirma puse yra absurdiska, o antra puse absoliuciai standartine ir nuspejama. nesiulau eiti ziureti sio filmo i kina ir net nesiulau ziuret namie. Absoliutus niekalas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8314
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt