Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DĖMESIO! DURYS UŽSIDARO (1998) 108 min.
Sliding Doors
Melodrama
JAV
Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kiek daug žmogaus gyvenime gali lemti atsitiktinumas! Pavyzdžiui ne laiku užsivėrusios metro traukinio durys…

Geraširdė ir patikli mergina Helen nuo ryto iki vakaro pluša darbe. Ji turi išlaikyti ne tik save, bet ir savo vaikiną – nevykėlį rašytoją Džerį. Šis, niekaip negalintis užbaigti savo vienintelės knygos, apgaudinėja Helen su meiluže Lidija.

Vieną gražią dieną Helen atleidžiama iš darbo. Susinervinusi, nuliūdusi, pasimetusi savo jausmuose mergina nusileidžia į metro ir skuba prie sustojusio traukinio… Kine, žinia, gali atsitikti bet kas – filmo veiksmas tarsi susidvejina. Pirmasis variantas: Helen paskutinę sekundę spėja įšokti į vagoną. Antrasis: merginai prieš pat nosį užsidaro traukinio durys. Toliau Helen likimo variantai vystosi atskirai, kiekvienas pagal savo vidinę įvykių logiką, tačiau tuo pačiu metu kertasi ir susipina.

Taigi, pirmajame variante Helen grįžta namo, randa rašytoją lovoje su meiluže, palieka jį, iš širdgėlos prisigeria bare ir… Antru atveju Helen grįžta namo vėlai. Meilužės nebėra, jos vaikinas – duše, jie kartu prisigeria bare ir… …Ir tai tik patys pirmieji šios kartais linksmos, o kartais ašarą spaudžiančios romantiškos istorijos įvykiai.

Filme skamba grupių “Aqua”, “Brand New Heavies”, “Dodgy”, “Jamiroquai, “Space Monkeys” muzika…

LINA  2001-07-30 21:11:20 

Nuo pat pradziu sio filmo netradiciniu pavadinimu ziurovui (nors veikiau - ziurovei) kyla nedviprasmes asociacios su jos pacios gyvenimu: nuobodus varginantis darbas, apgaudinejantis vaikinas ir vis ta pati kasdienybe... Taciau veliau siuzeto vingiai tarytum uzliuliuoja ir galu gale privercia mastyti - gal tikrai... O gal is ties musu gyvenimas - tik atsitiktinumu ir sutapimu virtine...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5985
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt