Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KRIMINALINĖ RAUDONKEPURAITĖS ISTORIJA (2005) 80 min.
Hoodwinked
Animacinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 07 07
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Visi žino mielą ir saldžią Raudonkepuraitės istoriją, kuri baigiasi visiems laimingai... Tačiau TOKIOS Raudonkepuraitės versijos Jūs tikrai dar nematėte!

Raudonkepuraitė – naivi mergaitė, pakliuvusi į Vilko paspęstus spąstus ir palaikiusi jį savo Senele. Ar tikrai?!

Vieną dieną miško policijos būrys suguža į Senelės trobelę, mat buvo gautas pranešimas apie triukšmą, sklindantį iš lūšnelės. Trobelėje situacija, švelniai tariant, keistoka ir kvepianti kriminalu: spintoje sėdi surišta Senelė (akt. Glenn Close), lovoje guli Senele apsimetantis Vilkas (akt. Patrick Warburton), o šalia sėdi mažoji Raudonkepuraitė (akt. Anne Hathaway) ir Medkirtys (akt. James Belushi).

Viskas atrodytų aišku ir paprasta – Vilkas ruošėsi suėsti Raudonkepuraitę ir Senelę, o Medkirtys atskubėjo jų gelbėti. Ir jūs taip manote?!

Visam šiam incidentui tirti detektyvas Nikis Fliperis (akt. David Ogden Stiers) ir jo padėjėjai Bilas Storkas (akt. Anthony Anderson) bei Grizlis (akt. Xzibit) pradeda sulaikytųjų apklausą. Pasirodo, kad visi – ir Senelė, ir Vilkas, ir Raudonkepuraitė, ir Medkirtys – turi savo įvykių versiją. Keisčiausia, jog visų versijos gerokai skiriasi… Kuo labiau stengiasi detektyvai sudėlioti įvykius į logišką seką, tuo sunkiau tampa surasti tiesą ir vis mažiau patikimos atrodo išgirstosios versijos. Pamažu paaiškėja, jog nei vienas iš sulaikytųjų Senelės trobelėje, nėra tas, kuo dedasi.

Mažoji, naivioji Raudonkepuraitė pasirodo esanti sumani ir toliaregė mergaitė. Didelis piktas Vilkas iš tikrųjų nėra toks jau piktas, o tiesiog pateko į kvailą nesusipratimą. Senučiukė Senelė nėra tokia jau sukriošusi ir turi slaptą gyvenimą, apie kurį neįtaria net mylimoji anūkėlė. Na o Medkirtys... jis turi savų tikslų ir tikisi išpešt naudos iš visos netikusios istorijos!

Kas iš viso ketverto yra tikrasis nusikaltėlis, o kas auka? Panašu, kad Nikiui Fliperiui, Bilui Storkui ir Grizliui teks gerokai paplušėti.

Lyg to dar būtų maža, į šį reikalą pasirodo įsipainiojęs ir prastai pagarsėjęs „Gerasis Plėšikas“, kurio dėka visame miške dingsta bandelių receptai...

Kas iš tikrųjų nutiko Senelės trobelėje? Kuo čia dėtas Vilkas? Ką visoje istorijoje veikia Medkirtys? Ir kokia Raudonkepuraitė yra iš tiesų?... Ar gali TOKIA pasakos versija baigtis “gyveno ilgai ir laimingai”?

JUSTE  2006-08-09 12:03:38 

na man asmenishkai nieko ypatingo. :) gal del to, kad nesu tokiu fimu megeja. :)


  2006-08-02 19:21:33 

filmas truputi vaikiskas, bet siaip nieko


VIRGIS  2006-07-28 14:35:04 

Filmukas super geras! Puikus scenarijus, puikus garso takelis, puikus dialogai, puikus ispildymas. Zinoma, kad pilnai ivertinti si filma reikia nors siek tiek buti susipazinusiam su anglo-saksu kultura, zinoti pasaka apie tris parsiukus, detektyva Puaro, W.Alleno filmus ir dar daugiau, nes visa tai ipinta i filma. Geros anglu kalbos zinios taip pat praverstu, nes "talk about profiling", "fishy" geriau suprasti originaliam kontekste nei naudotis vidutinisku vertimu subtitruose. Bet esu isitikines, kad ir be to tai yra puikus filmas. Ir, kaip visuomet, "Greiti ir isiute" ar "Supermeno" gerbejams nepatiks, bet tai naturalu.


STUDENCIOKE  2006-07-20 23:14:56 

nu ka as zinau, katik ziurejau ta filmuka ir man visai nieko,pazvengiau ir patiko. manyciau geras


ARUNCIX20  2006-07-17 15:04:36 

mielieji vertintojai, filmas tikrai nera to jusu over the hedge plagiatas, nes yra sukurtas 2005, o pastarasis 2006m.Tai dabar ir pagalvokit kuris kurio kopija.... Siaip man tai lb patiko, kadangi yra kazkuo neiprastas , skiriasi nuo kitu


WELNIUKE  2006-07-16 13:46:55 

nesamonea-neikit y kina , nes che galima sakyt kad "anapus tvoros" kopija ... nu blyn kad zinotumet kaip susinervinau kai ta vovere ishgere kavos ir tipo jau zeurei sustra pasidare ... "anapus tvoros " gi tas pats buvo, bet ten bent jau galima pasijuokti ... taigi tikrai 100 % patariu eiti y "over the hedge" - zymei geresnis filmas


PAULA  2006-07-15 12:42:37 

galejo sukurti filma apie ozi ir vovere


KINAS  2006-07-14 01:45:53 

Geras, na nera kazkoks super tobulas, nesulyginti su sreku, bet nebuna tiek stebuklu vienu metu.


!  2006-07-13 22:21:43 

Filmuka verta pamatyti vien del ozio:) Jis fantastiskas! Galima sakyti, nebutu ozio ar voveres - nebutu viso filmo.


JOOO  2006-07-12 10:05:08 

Keliais zodziais: istemptas; 10 kart blogesnis uz Shreka ir grafika, ir siuzetu; ir jeigu ne treciaplane personaze - voveryte, buciau nesulaukes filmo pabaigos.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16777
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt