Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GYVENIMAS ANT RATŲ (2006) 98 min.
RV
Komedija
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2006 07 07
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vasara – ilgai lauktų atostogų ir linksmybių metas kai visi, kas tik gali sprunka iš miesto! Manrou šeima taip pat ruošiasi į egzotišką kelionę. Bobas Manrou (akt. Robin Williams) pažadėjo žmoną Džeimi ( akt. Cheryl Hines) ir vaikus nusivežti į Havajus.

Kaip tyčia tuo pačiu metu Bobo bosas pasiunčia jį į Baulderį Kolorado valstijoje verslo reikalais. Jam nė motais vyriškio atostogos, o ir Bobas, bijodamas prarasti darbą, perdaug nesispyriojo. Tačiau, kaip pranešti apie tai šeimai – apie saulėtą Havajų paplūdimį svajojančiai žmonai, paauglei dukrai Keisi (akt. Jo Jo) ir mažyliui Karlui (akt. Josh Hutcherson)?

Bobui neapsiverčia liežuvis ir apie pasikeitusius atostogų planus jis tyli iki paskutinės minutės... Išaušus pirmąjam atostogų rytui, į kampą užspaustas tėtis iškilmingai pareiškia žmonai ir vaikams, kad į jokius Havajus jie nevažiuos... bet – planas B - šeima išsinuomos turistinį furgoną ir keliaus į Baulderį Kolorade. Juk ten esą turi būti ne ką ne prasčiau nei Havajuose....

Ir taip ne itin draugiškai šeimai toks tėtuko atostogų plano pakeitimas prilygsta katastrofai. Nors Bobui atrodė, kad tai idealus atostogų variantas: šeima pailsės, o jis nepraras darbo, tačiau vargšas tėvelis nenumatė to, jog ši idėja geniali atrodo tik jam.

Žmonos Džeimi visai nedžiugina turistinė kelionė automobiliu po Koloradą vietoje tingaus gulėjimo išsvajotuose Havajuose. Pačių netikėčiausių paaugliškų problemų ir kompleksų kamuojamos dukros taip pat visiškai nežavi mintis kelias savaites trintis mažoje erdvėje su nuobodomis tėvais ir erzinančiu mažiumi Karlu. Tačiau pasirinkimo nėra, atostogų laikas tirpsta ir Manrou šeima išsiruošia nelemtąją kelionę po Koloradą.

Netikėtumai ir problemos prasideda tuoj pat. Manrou šeima niekada nekeliavo turistiniu furgonėliu, tad nė neįsivaizduoja, kas jų laukia. Jiems niekada neteko valyti furgono tualeto, niekada neteko nakvoti kempinge su kitais turistais ir jie net nenumanė, kad tie turistai įkyriai draugiški.

Pačią pirmąją naktį kempinge Manrou šeima susipažįsta su Trevisu (akt. Jeff Daniels) ir Mere (akt Kristin Chenoweth) Gornickiais – viena tų siaubingai draugiškų turistų šeimų. Jie ir jų vaikai tiesiog neįtikėtinai įkyrūs ir erzinantys. Jie moka absoliučiai viską – naudotis visais furgonėlyje esančiais prietaisais, pataisyti bet kokį gedimą, žino ir noriai dainuoja visas kantri dainas, bei žaibiškai randa kelią, kur kiti pasiklysta.

Tačiau labiausiai Gornickiams sekasi kišti nosį į ne savo – t.y. į Manrou – reikalus. Kiek besistengtų Bobas ir Džeimi nuo jų pabėgti, jiems tai nepavyksta. Gornickiai išdygsta atrodytų iš niekur pačiose netikėčiausiose vietose. Tačiau Gornickių šeima dar ne didžiausias atostogų košmaras, kuris laukia Bobo, Džeimi, Keisės ir Karlo...

...  2006-07-04 22:09:52 

kas mate, parasykit savo nuomone apie si filma.Aciu. Seip neatrodo l.idomus..biski nuvalkiotas..Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9777
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt