Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GYVATĖS LĖKTUVE (2006) 121 min.
Snakes on a Plane
Siaubo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 10 20
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

FTB agentas lydi bylos liudininką lėktuve, skrendančiame iš Havajų į Los Andželą. Tame pačiame lėktuve skrenda samdomas žudikas, turintis nužudyti saugomą liudininką. Siekdamas įvykdyti savo užduotį, žudikas lėktuvo denyje jis paleidžia šimtus mirtinai nuodingų gyvačių... FTB agentas kartu su naujoku pilotu, persigandusia įgula ir keleiviais turi laikytis kartu žūtbūtinėje kovoje už gyvenimą.

Šonas Džounsas, besivėžindamas dviračiu po vaizdingas Havajų apylinkes, netyčia tampa žiaurios žmogžudystės liudininku. Visai netikėtai jis pamato, kaip garsų Los Andželo prokurorą nužudo ne mažiau garsus, bet nesugaunamas gangsteris Edis Kimas. Kimas tikėjosi, kad ši žmogžudystė padės tašką jam iškeltose narkotikų, reketo, vaikų prostitucijos ir ginklų bylose, bet liudininkas viską sugadina. Šonas yra vienintelis žmogus, matęs, kaip Kimas savo rankomis įvykdė nusikaltimą, taigi, jis yra vienintelis, galintis užtikrinti, kad plačiai pagarsėjęs nesugaunamasis Edis Kimas būtų nuteistas iki gyvos galvos.

Kad taip įvyktų, Šoną pirmiausia reikia įtikinti stoti prieš Aukščiausiąjį Los Andželo teismą, bet prieš tai jis turi išvykti iš salos ir saugiai, nepatenkant į Edžio Kimo pinkles, parsigauti į žemyną. Tai nėra lengva, nes Edis Kimas ir jo bendrai puikiai žino, ką Šonas matė ir kokie svarbūs jo liudijimai būtų sugriaunant nusikalstamą Edžio Kimo imperiją. Jie padarys viską, kad Šonas iki Los Andželo nenusigautų.

FTB agentas Nevilis Flynas yra pavojingų situacijų ekspertas. Jis jau išgelbėjo Šono gyvybę, kai Edis Kimas kėsinosi jį nužudyti praėjus vis keletui valandų po prokuroro žmogžudystės. Flynas yra pasiruošęs saugiai nugabenti Šoną Džounsą iš Havajų į Los Andželą ir tokiu būdu prisidėti prie didžiausio visų laikų nusikaltėlio pasodinimo už grotų. Planas yra pasinaudoti privačiu lėktuvu kaip masalu, o iš tikrųjų Šoną slapčia gabenti komercinių avialinijų lėktuvu, pilnai rezervavus pirmąją klasę. Viskas vyktų sklandžiai, tačiau oro uosto informatorius apie šį planą papasakoja Edžiui Kimui. Taigi, dabar Kimui ir jo bendrams telieka pasirūpinti, kad tas lėktuvas niekuomet nepasiektų Los Andželo arba kad Šonas niekuomet neišliptų iš lėktuvo gyvas... Kaip jie tai padarys?

Šimtai įvairiausių formų, dydžių ir spalvų nuodingų gyvačių slapčia įnešamos į lėktuvą ir, šiam pakilus, paleidžiamos į vidų. Jos šliaužia po salono grindimis, per ventiliacijos angas ir elektros instaliacijas, sugadindamos svarbiausius operacinius lėktuvo mechanizmus. Patekusios į saloną jos gąsdina ir žudo su baisia agresija. Dar prieš įnešant į lėktuvą, gyvatėms buvo duota uostyti agresiją skatinančio feromono, kad patekusios tarp žmonių jos būtų dar aršesnės ir pavojingesnės nei įprastai. Kad išgyventų, lėktuvo įgula ir keleiviai turi laikytis kartu ir stengtis kiek įmanoma ilgiau apsisaugoti nuo gyvačių, bet karią akimirką atšliaužiančių iš netikėčiausių vietų...

KINISTAS  2006-12-16 19:12:32 

apsivemt norisi nuo perdetu kraujo scenu, skerdynes kaskokios ne i tema,


DOBILIUKAS  2006-12-09 16:48:32 

Kristinai: Sitas forumas skirtas ne kainoms suzinoti. Pasiskambink i kino teatra ir suzinosi. ;)


KRISTINA  2006-12-04 16:10:55 

GAL GALITE PASAKYTI KOKIOS KAINOS YRA DAINAVOS KINO TEATRE?


BORDA  2006-11-30 19:53:37 

eik jus ... sitas filmas nerelus !!!!!!!!!!!!


VIDMA  2006-10-30 19:57:12 

To OCTOPUS... Visų pirma,reiktu ponaičiui rašybos pasimokyt,o kai tai įgyvendinsi,tada gal suprasi,kad tavo mėgiami filmai nebūtinai turi būt geri filmai.Šiaip filmas nėra iš gerųjų,tačiau pažiūrėjus nieko blogo tikrai nenutiks :)


ANDZEJ  2006-10-27 02:55:41 

Filmas visai nieko! Padarytas neblogai,geras vaidinimas,siuzetas visiskai aiskus. Aisku norint butu padaryti grynai siaubo filma nereiketu filmot komediniu kadru,bet is esmes filmas geras!


KRABS  2006-10-26 15:29:11 

Siaip labai stebina, kad prie zanro parashyta "siaubo". Chia gi grynas actionas!! Neturintis nieko bendro su siaubo filmais. machilavo ir tiek. Tik vietoj kokiu nors piktu lektuvo uzgrobeju, cia figuoruoja gyvates, kurias reikia issaudyt!! aaaa, machi!!! puikus trasho pavyzdys.


OCTOPUS  2006-10-24 23:56:09 

Sweiki siaubunai... Nepykime ant tu kurie sita filma girai, jie juk jauni galvoti per filmus tingi ir dar neprate prie rimtu projektu. Uztai juos sitas filmas ir weza. istikruju as labai nustebau:tris men pries sita filma visame pasaulyje uzsuko neprotinga reklamine kampanija filmui isgarsint, taigi visi ejome drasiai i premjeras. Pvz. man buvo sokas: pigesnio projekto nesu mates... pagalvokim ar ten buwo mintis ? Ne tik pilnas lektuvas piestu netikrovisku sliuzu. Na o ar buvo baisu ?, ne buvo kvaila irnuobodu. ar sutiksite , kad tai baisiau net uz "see no evil"... tai vienas beviltiskiausiu ir labiausiai nevykes filmas. na o tie kurie vertinate si filma 5 ir 4 balais pasistenkite paziureti daugiau siaubeku ir itemto siuzeto filmu ir sulaiku viskas bus ciki... Pvz ikaitas "hotage" man jis baisesnis dvigubai ok sekmes laukiam saw3 :)


SARA  2006-10-24 15:04:54 

o man visai patiko! tik kvailiausia siam filme yra tai kad siaubas ir slykstybes pjaunasi su komedija! bet veiksmo pakankamai ir tikrai nenuobuodu


ALGIUX  2006-10-21 19:34:25 

pradzia - komedija vidurys - nepavykes filmas daug ikandimu nu ne baisus o slyktus..... visos gyvates netirkoviskos nupiestos nera siuzeto.... galas - vel komedija labaij nevykes filmas...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 20191
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt