Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BANDITĖS (2006) 93 min.
Bandidas
Kriminalinis veiksmo filmas
JAV, Meksika
Premjera Lietuvoje: 2006 08 25
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Seksualioji meksikietė Salma Hayek ir žavioji ispanė Penelope Cruz realiame gyvenime yra labai geros draugės. Jau senokai abi populiariosios aktorės svajojo kartu suvaidinti viename filme, bet gražūs planai vis likdavo neįgyvendinti. Bet pagaliau nepailstantis prancūzų prodiuseris darboholikas Lucas Bessonas suteikė tokią joms tokią galimybę ir pasiūlė vieną iš naujausių savo scenarijų.

1880-ieji. Meksika. Nesuderinamų kontrastų šalis, kurioje netrūksta pinigų aruodus susikrovusių turtuolių, bet dar daugiau žmonių gyvena skurdžiai ir vos sugeba išmaitinti savo šeimas. Tokiomis sąlygomis Europoje studijavusi turtingo bankininko duktė Sara (akt. Salma Hayek) ir tik su savo arkliu mokanti bendrauti kukli kaimietė Marija (akt. Penelope Cruz) niekuomet negalėtų susidraugauti, tačiau pačiu netikėčiausiu momentu jas suvienyja visagalis likimas. Kai Amerikos banko "New York Bank and Trust" magnatas Teiloras Džeksonas (akt. Dwightas Yoakamas) sumąstė nelegaliais ir kruvinais būdais pasisavinti Meksikos žemes ir per jas nutiesti geležinkelį, tai abi merginos atsidūrė toje pačioje barikadų pusėje.

Žiaurusis niekadėjas padarė didelę klaidą, kai negailestingai iššaudė Marijos šeimos narius ir apsukriai nunuodyjo Saros tėvą. Todėl keršto trokštančios dvi drąsuolės ryžtasi apginti savo tėvų nuosavybę ir sukurpia labai originalų veiksmų planą. Jos tampa bebaimėmis banditėmis ir pradeda grobti "Bank and Trust" tinklui priklausančius filialus, nes nori pasisavinti visus Teilorui Džeksonui priklausančius pinigus. Pajutęs akivaizdų pavojų, niekšas iš Niujorko pasamdo savo pusbrolį idealistą Kventiną (akt. Steve'as Zahnas), kuris privalo mikliai sučiupti ir areštuoti jaunasias išsišokėles. Tačiau patyręs policijos pareigūnas ir išradingas psichologas nesugeba atsispirti gražuolių kerams ir vilionėms, ko pasekoje jis tampa merginų bendrininku. Gandas apie išpopuliarėjusias seksualiasias plėšikes greitai pasklinda per visą Meksiką, o turtus vis prarandantis ir įsiučio priepuolių kamuojamas bankininkas su savo smogikų gauja tikisi sustabdyti Sarą ir Mariją.

32 mln. eurų biudžeto vesternas su įspūdingomis veiksmo scenomis, originaliais kaskadiniais triukais, juokingais pokštais, gražiais gamtos vaizdais ir dvejomis pasaulinio garso gražuolėmis garantuoja puikią kino pramogą karštos vasaros pabaigai.

MAZE  2006-09-29 15:47:29 

Demesio nevertas fimas, tikejausi zymiai didesnio efekto...gerai, kad net nejau i kino teatra...


MŪZA  2006-09-11 12:27:46 

man labai patiko. viena geriausiu komediju per pastaraji laika, kuria maciau. labai lengvas filmas, bet nepasakyciau, kad eilinis ir banalus. lengvas ir tiek. ir juokingas. man labai patiko.


KUKUSHKA  2006-09-04 19:56:47 

šmaikštus ir kelia šypseną. lengvo siužeto. gerai išsinomuoti dvd, bet į kiną nelabai verta eiti žiūrėt.


BRASHKE  2006-09-03 22:24:25 

Filmui 5 ir dar +!!! BET!!! FORUM CINEMAS (konkreciau - AKROPOLIO) reiketu labai susimastyti del kokybes. Nes ziurint, kaip kalba ta pati Salma Hayek ir girdeti Bavaro balsa, tikrai ispudzio nedaro!!!! GEDA!!!!! Jei jau turite techniniu problemu - bent jau atsiprasykit ziurovu, nes neteksit ju!!! Ir dar grazinsit pinigus uz sugadinta ziurejima!!!!!


NERIO  2006-08-16 12:39:36 

Mačiau senai. Kažkas panašaus į Zoro, tik dvi žavios merginos įsimyli moksliuką detektyvą, kas davė filmui daugiau komedijos žanrą. Veiksmas su saiku, bet geras. Filmo eiga nesunkiai nuspėjama. Siūlau pažiūrėti merginoms ;)(visoms labai patinka scena su prievartaujamu detektyvu)


PAULUX  2006-08-07 21:04:50 

niu geram vakaro praleidimui:)


DAINIUS  2006-08-05 17:24:58 

filmas tikrai idomus ir juokingas ;) aktores vaidina nepriekaishtingai :) labai vertas demesio norintiems pamatyt gera komedija :)


FILMMANE  2006-07-25 10:52:49 

Lengvas filmas, norintiems atsipalaiduoti.


FILMOMAN  2006-07-12 16:44:02 

Jau seniai ji maciau bet geras filas,grazios aktores!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12579
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt