Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRYS DIENOS, TRYS NAKTYS (2006) 110 min.
Beerfest
Komedija
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kai amerikiečiai broliai Todas ir Janas Volfhauzas atvyksta į Vokietiją su tikslu išbarstyti senelio pelenus Vokietijos alaus šventes „Octoberfest“ metu, jie visai netikėtai atsiduria ypatingai slaptose šimtmečių senumo pogrindinėse alaus žaidimų varžybose, tikroje alaus gėrimo Olimpiadoje. Čia juos, švelniai tariant, ne itin svetingai pasitinka vokiečiai pusbroliai Von Volfhauzai, paniekinantys amerikietišką brolių kilmę ir įrodantys savo vokiškąjį pranašumą prie alaus bokalo.

Prisiekę po metų sugrįžti ir apginti šeimos garbę, Todas ir Janas namuose iš prisiekusių alaus mėgėjų ir aršių žaidėjų suburia valkatų svajonių komandą. Ją sudaro: Baris Badrinatas, patyręs žaidėjas su tamsia praeitimi, Filas Krandlas, dar švelniai vadinamas „Užpiltos atliekos“, Čarlis „Finkas“ Finklešteinas, laboratorijos technikas su Alaus magistru. Įkvėptas Gražiosios kojytės ir padedamas jos prižiūrėtojos Čerės, „Nuostabusis penketukas“ nuolatos treniruojasi. Sutelkę visas savo širdžių, protų ir kepenų pajėgas jie mokosi gerti greičiau, smarkiau ir sunkiau nei kada nors iki tol.

JUSTINAS  2006-12-02 23:05:47 

Nesupratau kodėl taip išverstas pavadinimas, nes filmas su trim dienom ir trim naktim neturi nieko bendro :/. Beje, filmas gan smagiai žiūrisi, į kino teatrą neičiau, bet namie - pats tas.


VERTEJA  2006-10-24 13:09:08 

Na nejaugi taip sunku suprast, kad filmo pavadinimai ne visada gali buti verciami pazodziui!!! Kas uzsiima tekstu vertimu, tas puikiai ta zino. Tokiu filmu ne vienas. Svarbiausia kad pavadinimas atspindetu filmo esme!


  2006-09-10 15:09:59 

pritariu


KRITIKAS  2006-09-02 23:13:06 

Nuo kada beerfest reiskia trys dienos ir trys naktys???Pasiimkit zodyna angly-lietuviu, jei tiek daug problemu iskyla!!!! >:@Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3138
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt