Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SARGYBINIS (2006) 108 min.
The Sentinel
Drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 09 15
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal buvusio Slaptosios tarnybos agento Geraldo Petievichiaus knygą sukurto dramatiško, įtampos kupino trilerio pagrindinis herojus – vienas JAV prezidento asmens sargybinių Pytas Harisonas (akt. M. Douglas). Slaptosios tarnybos veteranas – tikra šios organizacijos legenda: kažkada jis savo kūnu nuo žudiko kulkos uždengė prezidentą Ronaldą Reaganą. Pyto patirtis ir profesionalumas – neabejotini, o reputacija – nepriekaištinga. Tačiau netikėtai jai suduodamas triuškinantis smūgis.

Pytas Harisonas paskiriamas saugoti pirmąją ledi Sarą Balentain (akt. K. Basinger). Nors viešumoje ši žavi moteris stengiasi sudaryti mylinčios ir laimingos valstybės vadovo žmonos įspūdį, iš tikrųjų jų santuoką seniai ištikusi krizė. Nelaiminga moteris ir jos asmens sargybinis užmezga aistringą romaną.

Pytas suvokia, kad žaidžia su ugnimi, bet yra įsitikinęs, jog kontroliuoja situaciją. Tačiau it lavina pasipylę netikėti įvykiai agento gyvenimą apverčia aukštyn kojomis. Paslaptingai nužudomas jo draugas ir kolega, patikimas informatorius praneša, jog į prezidentą rengiamas pasikėsinimas, o žudikas – vienas Slaptosios tarnybos agentų. Galiausiai Pytas gauna siuntinį, kuriame – kompromituojančios jo ir pirmosios ledi nuotraukos.

Apie rengiamą pasikėsinimą į prezidentą P. Harisonas praneša Slaptosios tarnybos vadovybei. Tirti šį atvejį paskiriamas vienas geriausių specialiųjų agentų Deividas Brekinridžas (akt. K. Sutherlandas) ir žavi naujokė Džil Marin (akt. E. Longoria). Deividas – buvęs Pyto draugas ir mokinys, tačiau dabar jų santykiai įtempti, nes D. Brekinridžas mano, kad Pytas buvo užmezgęs romaną su jo žmona. Specialusis agentas įsitikinęs, kad Slaptosios tarnybos veteranas susijęs su žmogžudyste ir rengiamu pasikėsinimu – apie tai byloja ir, atrodo, nenuginčijami įkalčiai. Pytui Harisonui tenka bėgti ir slapstytis nuo savo buvusių kolegų. Ar pavyks jam įrodyti savo nekaltumą ir atskleisti tikruosius sąmokslo Baltuosiuose rūmuose organizatorius?

JIMMY  2006-10-17 08:58:14 

eilinis trileris, per telika paziuret visai nieko.


SKY  2006-09-25 22:05:16 

Man sis filmas labai patiko.super!!!!!!!!


KARAKASAS  2006-09-22 11:02:28 

Na, adrenalino prigamino...:] 3 už režisūrą, 5 už vaidybą. Nesutinku su nuomone, kad filmas nevertas kino teatro, o tik naminio dvd... Visgi, nežiūrint išpūsto amerikietiško patriotizmo, įtampa užlaikyta gerai. Keletas momentų šiek tiek skystoki :] Douglas ir Sutherlandas savo atidirbo.


JULIUS  2006-09-16 12:23:26 

As is anksto atsiprasau nuomoniu skaitytojo: šito filmo dar nesu žiūrėjęs. Taigi ir nuomonės apie jį lyg neturėčiau išsakyti. Šiandien jį eisiu žiūrėti ir tada vėl parašysiu. Tačiau skaitau kitas čia nuomones, ir kas mane stebina: plejada įžymių, nuostabių autorių, ir nė žodžio apie juos. Sutinku kad ekranizacijoje svarbiausias vaidmuo režisieriui. Tačiau neretai geri aktoriai gali duoti filmui aspekto kurio pats režisierius nepasiektų. Sutherlandų šeima - jau trys kartos viena už kitą geresnių aktorių, Douglas - dvi kartos! Negi tai neturi įtakos filmo kokybei? Be to, filmas yra ekranizuotas kūrinys. Man ir pačiam įdomu ar mano anticipacija atitiks įspūdžiui pasižiūrėjus, bet aš beveik įsitikinęs kad taip ir bus - iki šiol dar NIEKAD neapsirikau.


PURKSIS  2006-09-11 22:00:00 

gan neblogas filmas, ypač tiem kam patinka detektyvai visuokie. Tiems kas eina i kino teatrą, kad pamatytu efektų grožį, tai neverta žėti šio filmo teatre... o per telika tai liuks žėti šį filma :)


LIAU  2006-09-06 17:53:20 

Geras trileris, parsisiuntes mielai paziurejau. Panasus aisku i daugeli filmu, alia briuso vilio mercury code ir tt. Filmas geras, bet penktadieniui per telika


AAA  2006-09-05 21:00:46 

Pritariu Filmomanui del kino teatro.


FILMOMAN  2006-08-31 13:22:26 

Gan neblogas filmas,man asmeniskai patiko,bet i kina neeiciau jo ziuret.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13138
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt