Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
INFILTRUOTI (2006) 152 min.
The Departed
Kriminalinė drama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2006 10 20
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

2002-siais Honkongo režisieriai Alanas Makas ir Andy Lau sukūrė kriminalinę drama "Vidinis tyrimas" (Internal Affairs), kuri sulaukė rekordinio lankomumo Azijos šalių kino teatruose ir atkreipė Holivudo prodiuserių dėmesį. 2003-siais ir 2004-siais populiarusis kūrinys sulaukė dar dviejų tęsinių, kurie buvo ne mažiau sėkmingi už savo pirmtaką, tad studija "Miramax" nusipirko teisę panaudoti originalaus scenarijaus formulę amerikietiškame filme. Pagrindiniais herojais bus du skirtingas organizacijas atstovaujantys jaunuoliai, kurie sėkmingai įsilieja į didžiausių priešininkų gretas, kad įvykdytų jiems patikėtas užduotis. Drąsus pareigūnas paslapčia tampa gangsteriu, o nusikaltėlių informatorius pradeda kopti karjeros laiptais policijos skyriuje. Dviveidžiai apsimetėliai vaikšto ant pavojingos dviejų skirtingų gyvenimų ribos, kol pagaliau išsiaiškina skaudžią tiesą ir privalo atversti visas kortas, kad apsaugotų savo gyvybes ir išvengtų žiauraus keršto.

Kriminalinių istorijų specialistas Martinas Scorsese ("Geri draugužiai", "Kazino") iš karto susidomėjo galimybe režisuoti Azijos kino hito amerikietišką perdirbinį, bet nusprendė nieko nekopijuoti, pasiskolino tik pagrindinę scenarijaus idėją ir perkėlė veiksmą į Bostono pogrindinį pasaulį, kuriame verda nematomas karas tarp policijos pareigūnų ir airių mafijos smogikų. Siužeto adaptacija ir dialogais pradėjo rūpintis istoriniu epu "Dangaus karalystė" puikiai užsirekomendavęs scenaristas Williamas Monahanas. Martinas Scorsese jau trečią kartą iš eilės pagrindinį vaidmenį pasiūlė aktoriui Leonardo di Caprio ("Niurjoko gaujos", "Aviatorius") ir sugebėjo įkalbėti ekscentriškąjį Holivudo pensininką bei ištikimiausią NBA komandos "LA Lakers" gerbėją Jacką Nicholsoną sugrįžti į didįjį kiną po trejų metų pertraukos.

Trejų "Oskaro" premijų laureatas vaidina žiaurumais pagarsėjusį ir negailestingą airių mafijos bosą Franką Kostelą, kuris viešpatauja Bostone ir įžuliais nusikaltimais dažnai šokdina policijos detektyvus. Remdamasis išmintingu planu jis užverbuoja jauną kadetą Koliną Sulivaną (akt. Mattas Damonas), kuris gauna darbą miesto policijos departamente ir tampa slaptuoju informatoriumi. Savo ruožtu, kitas perspektyvus policininkas Bilis Kostiganas (akt. Leonardo di Caprio) išlaiko keletą sunkių išbandymų ir gauna sudėtingą užduotį užsitarnauti gudriojo lapino Kostelo pasitikėjimą. Jis sėkmingai įsilieja į nusikaltėlių būrį ir įrodo savo vertę mafijos bosui, kuris ramia sąžine patiki Biliui svarbiausius užsakymus, bet pradeda įtarti, kad komandoje gali būti policijos informatorius. Kostelas nusprendžia pareikalauti, kad Kolinas kuo greičiau sužinotų jo tapatybę. Panašaus prašymo iš tiesioginių vadovų sulaukia ir Bilis, kuriam tenka išaiškinti korumpuotąjį kolegą. Nenuginčyjami įkalčiai atveda du pareigūnus į kryžkelę, kurioje jie turės priimti lemtingiausius sprendimus.

VIEWER  2007-07-15 12:25:44 

Tik dabar paziurejau si filma, bet siuzetas labai geras, filmas tikrai itin sumaniai pastatytas ir nusipelno auksciausio ivertinimo.


SIMAS  2007-04-21 21:09:41 

Filmas iš tikrųjų primena senus gerus trilerius, kurių šiais laikais tiek daug ir nėra. Mano manymu INFILTRUOTI yra eilinis kokybiškas Scorsese darbas.


TIOMA  2006-11-20 21:27:39 

Visai neblogas filmas, pabaiga tokia,kad pradedi galvot: -" gal pasibaige ta happy end'isku holyvoodisku filmu era:)?"


GYTIS  2006-11-16 10:49:08 

gera aktoriu vaidyba, bet siuzetas berysio, o pabaiga, kur vieni kitiems smegenis istasko, tai aplamai kazkokia nesamone.


TROOKDIS  2006-11-16 03:39:28 

pastatytas gerai ir vaidyba gera, ne veltui skorceze


MAZHAS  2006-11-14 22:50:44 

nu neblogas, bet jau baisiai ilgas.. vietom super, vietom galvoji, kada jis pagaliau baigsis..


JURAS  2006-11-12 16:24:49 

Isejes is kino teatro kelias valandas negalejau atsigauti, lyg kazkokioj kitoj erdvej buciau buves. Esu mates daugybe filmu, bet didelis pliusas butent sitam, senai maciau toki sukto siuzeto ir intriguojanti filma. Tikrai nerealus...


SANTURI  2006-11-10 21:21:59 

Šiaip tikrai geras filmas, bet mano nervams buvo per daug kraujo ir smegenų taškymo... Na, gal be to neįmanoma sukurti tragizmo?.. DiCaprio vaidyba pagirtina (ir netikėta), Metas savo stiliuje: nieko naujo, bet įtikinama. Kai kurios scenos visai nerealios, bet įtampa išlaikyta iki galo. Pabaiga suteikė pasitenkinimą, nors gal ir žiauru taip sakyti :)


KEBULDAJ  2006-11-10 11:19:09 

Pastatymas tikrai neblogas, vaidyba gera, viskas butu kaip ir puiku ishskyrus pavogta scenariju.. Pazhiurekite Hongkongo rezhisieriaus Wai Keung Lau priesh keturis metus pastatyta "Infernal Affairs". Shiuo klausimu Scorsese pagadino savo reputacija..


MCSDEV  2006-11-10 00:10:00 

Labai gerai. Di Caprio aukštumoje: anksčiau net nežiūrėčiau filmo su juo, bet dabar aš pažiūrėjęs pirmas 15 min. buvau apstulbęs - tinkamas vaidmuo, super vaidyba. Wahlbergas, Nicholsonas irgi aukštumoj. Visų trijų personažai labai ryškus. Damonas man nelabai patiko - toks įspūdis, kad negali atsigauti po Bourne Supremacy ir iki šiol vaidina slaptąjį agentą ar kažkokį kareivuką. Jo vaidmuo galėtų būti panašus į Gaju iš Battlestar Galactica, o čia jis atrodo keistai. Scenos, kuriose rodomas bendras gyvenimas su psichoterapeute išviso silpnos. Aš rekomenduoju pažiūrėti pabaigą 2 ar 3 kartus, nes iš pirmo žvilgsnio daeina iki sąmokslo teorijos, bet pažiūrėjus 2 kartą neatrodo, kad lazda perlenkta.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 30632
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt