Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DEJA VU (2006) 130 min.
Déja Vu
Fantastinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 12 15
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Turbūt daugelis esate patyrę keistą ir nepaaiškinamą jausmą, kai, sutikus gatvėje nepažįstamą žmogų, atrodo, kad su juo jau buvote susitikę? Arba, atsidūrę naujoje vietoje, galite duoti galvą nukirsti, jog čia jau kažkada buvote… Mokslininkai šį reiškinį vadina „apgaulinga atmintimi“, arba „déj? vu“. O ką, jei šie pojūčiai – jokia apgaulė? Jei tai – perspėjimai iš praeities arba bandymas pasufleruoti ateities mįslių raktą?

Naujame pripažinto kino meistro Tony Scotto netikėtumų kupiname įtempto siužeto filme būtent keistas „déj? vu“ pojūtis padeda specialiajam policijos agentui Dagui Karlinui (akt. D. Washingtonas) išpainioti šokiruojantį nusikaltimą ir atskleisti stulbinančias paslaptis. Siekdamas užkirsti kelią kraupioms teroristų užmačioms, Dagas po truputį suvokia, jog tai, ką žmonės galvoja esant tik jų vaizduotės vaisiumi, išties yra visai kas kita. Tačiau kas tai? Jei detektyvas spės rasti atsakymą į šį klausimą, šimtai pasmerktų mirti nekaltų žmonių liks gyvi. Tačiau laikas nenumaldomai bėga, o mįslingus pojūčis įminti – ne taip paprasta...

MUZIEJUS  2008-04-09 00:45:56 

Geras filmas, vertinu maksimaliai. Kam patinka filmai, kuriu nei pabaigos, nei pacios filmo eigos vien is pavadinimo neimanoma nuspet, siulyciau paziuret, tikrai nesigailesit. Vien ka reiskia Denzel'io Washington'o vaidyba. O tiems kam nesirisa mintys ir idejos sitam filme, tai galiu nebent pasiulyt Rambo ar koki Terminator'iu paziuret, ten viskas jau is pavadinimo aisku.


DALGIS  2007-01-24 01:15:13 

Filmas tikrai įdomus, bet dalies siužeto neįmanoma suprast, vien dėl to kad nesiriša pusė įvykių, na bet tokios jau tos kelionės laike, apie jas absoliučiai nieko nežinome, todėl režisierius tik pabandė įsivaizduoti, taip suteikdamas tik įdomumo žiūrovams ir palikdamas juos nežinioje gale filmo.


GIEDRIUS  2007-01-24 00:53:17 

Na filmas pastatytas gerai, bet kai permasciau filmo siuzeta, tai pasirode tikras kosmosas. Agentas po laivo susprogdinimo bei tos merginos nuzudymo tirdamas byla tos merginos bute randa kruvina ranksluosti bei kruvinu tamponu, surinkta uzrasa u can save her. Po to dalyvauja jos laidotuvese. Po to kai jis nusikelia i praeiti ir isgelbeja ta mergina, tuos visus "ikalcius" merginos bute palieka, isgelbeja laiva. Kur cia laiko tekme, kad ir butu fantastika? Visai nera logikos, tikras kosmosas su lekstu amerikonisku happy end'u. Uzknisa mane tie amerikoniski slamstai. Rekomenduoju rinktis europietiska kina!


MOVIE  2007-01-19 18:57:22 

Lb geras filmas. Yra ir specialiuju efektu ir geras siuzetas, vienu zodziu prasmingas filmas. Patariu paziuret! :)


SLAHS  2007-01-18 21:46:04 

Geras gabalas,primene ATGAL I PRAEITI...,bet pora momentu vistiek nesuryšau


Z00M  2007-01-14 20:05:43 

Jei norit pamatyt kaip sekamas automobilis, vaziaves keliu pries 4 dienas ar ba kaip galima nusikelt per laika - sitas filmas jums:)


SUDETINGA  2007-01-12 17:50:46 

Tikraj labai idomus filmas. tiems kurie nori pamatyt kazka ypatinga patarciau i ji nueiti. beto dar ir aktorius geras


KRITIKAS  2007-01-04 14:10:42 

kažkaip net baisu šiek tiek komentuoti tokį išgirtą filmą, juolab, kad mano komentaras liaupsių tikrai pašykštės. sutinku, kad surinkti tikrai geri aktoriai ir vaidyba džiugina. bet tikriausiai tai bene vienintelis šio filmo pliusas. visais kitais aspektais, ypač siužeto, pavadinčiau tai eiline holivudine pezelione keliavimo laiku klausimais. nesakau, kad idėja bloga, tačiau realizavimas jos, negana to, kad neoriginalus, bet dar ir prasilenkiantis su mokslo ir logikos dėsniais. efektingai prasidėjęs, filmas su kiekviena minute bliūkšta, kol galiausiai baigiasi tipiniu holivudiniu happy end'u. mėginau čia kapstyti ir filosofinę prasmę, tačiau ji tokia lėkšta, kad neverta įtraukti į tyrimo lauką. all in all, galiu pasakyti tik tiek, kad tai buvo geriausias filmas švenčių laikotarpiu rodytas forum cinemas, tačiau bendrai paėmus man tikrai gaila pinigų ir sugaišto laiko.


  2007-01-04 11:04:01 

super filmas. gal geriausias ka maciau siais metais. sita kompanija DIRBA ir tas idirbis matomas. rekomenduoju


A.GA  2007-01-03 12:55:58 

Puikus filmas. Tikrai verta pasiziureti.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 28057
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt