Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DŽONUI TAKERIUI - MIRTIS! (2006) 89 min.
John Tucker Must Die
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 10 27
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Džonas Takeris (akt. J.Metcalfe’as) – išvaizdus, populiarus, turtingas, maža to – mokyklos krepšinio komandos kapitonas. Nenuostabu, jog kone visos vyresniųjų klasių merginos svajoja su juo susitikinėti. Tačiau trys iš jų trokšta… Džono mirties. Sirgalių komandos vyresnioji Hyter (akt. Ashanti), seksualioji Betė (akt. S.Bush) ir geriausia mokyklos televizijos reporterė Kerė (akt. A.Kebbel) – visos šios gražuolės buvo įsitikinusios, kad tik joms Džonas skiria visą savo dėmesį ir meilę. Todėl galima įsivaizduoti merginų nuostabą, nusivylimą ir įsiūtį, paaiškėjus, jog šis gražuolis susitikinėjo su… jomis trimis vienu metu!

Džonas Takeris nusipelnė mirties! Arba, mažų mažiausiai, pažeminimo. Herojės pradeda regzti gudragalvišką baisaus atpildo planą. Idealiu keršto įrankiu tampa simpatingoji mokyklos naujokė Keitė (akt. B.Snow). Apie santykius su vaikinais ji neturi nė menkiausio supratimo, nes vienintelis žmogus, galintis Keitei patarti – jos graži, tačiau nuolatos vyrų apgaudinėjama mama Lori (akt. J.McCarthy). Merginos nusprendžia iš pradžių priversti Džoną įsimylėti Keitę, o paskui ši turėtų jį atstumti, šitaip niekšelį viešai pažemindama ir sugriaudama jo “donžuano” reputaciją. Iš pradžių Keitė sutinka dalyvauti šiose apgautų draugių intrigose be ypatingo entuziazmo, tačiau netrukus toks žaidimas jai pradeda net patikti. Ji pradeda mėgautis savo netikėtu populiarumu, o taip pat… dėmesiu, kurį jai skiria keršto objektas – Džonas Takeris! Nenuostabu, jog Keitė vis dažniau susimąsto, ko gi ji išties nori: padėti naujosioms draugėms atkeršyti ar tapti nauja žavingiausio mokyklos vaikino mergina?

ALEX  2006-10-28 13:15:37 

Man patiko.Gera komedija! Yra is ko pasijuokti - ypac ir bicu su stringais. ojau koks merginu bucinys buvo!!! mmm, vien del jo verta eit. o aktoriai ti labai dailus. Tikrai nenusibos, labai idomus filmas. nepasigailejau, kad nuejau


VARLIUKAS  2006-10-24 21:30:39 

Niekam tikes filmas, visai nejuokingas :/


BLANDYNKA  2006-10-20 17:16:15 

Nei nesivarginkite eiti i toki filma. Skirtas nebent pradiniu klasiu mokinukems :)



12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14403
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt