Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KALĖDŲ SENIS 3 (2006) 98 min.
The Santa Clause 3: The Escape Clause
Komedija visai šeimai
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Artėjant linksmiausioms metų šventėms Šiaurės ašigalyje Kalėdų magija susipina su komišku chaosu, o Skotas Kalvinas (akt. T. Allenas), geriau žinomas, kaip Kalėdų Senis, turi kaip nors įvesti tvarką gausios ir triukšmingos savo šeimynos apgyventuose namuose bei sutrukdyti išdaigininkui ir intrigantui Džekui Frostui (akt. M.Shortas) sugadinti Kalėdas.

Ar pamenate kaip prasidėjo ši linksma, netikėtumų kupina istorija? Išsiskyręs tėtis Skotas Kalvinas šventė Kalėdas su sūnumi Čarliu. Berniukas laukė Kalėdų senelio ir naktį šis iš tiesų subildėjo ant jų namo stogo, bet… Susiklosčius graudžiai juokingoms aplinkybėms, Skotui drauge su sūneliu teko sėsti į senelio roges, išdalinti dovanas ir… sugrįžti į Šiaurės ašigalį, kur Skotas sužinojo, kad nuo šiol jis turės būti Kalėdų Seneliu.

Antrojoje šios smagios istorijos dalyje Skotui Kalvinui, pripažintam pačiu geriausiu visų laikų Kalėdų seniu, teko skubiai susituokti prieš Kalėdas, padėti sūnui, patekusiam į metų “blogiukų” sąrašą ir išgelbėti šventę nuo pernelyg uolaus savo pavaduotojo išdaigų.

Naujausioje juostoje apie neįprastą Kalėdų senį žiūrovų laukia dar daugiau nutrūktgalviškų nuotykių ir linksmų nesusipratimų. Rizikuodamas atskleisti Kalėdų senelio namų buvimo vietą, Skotas švęsti Kalėdų pasikviečia savo uošvius. Proga – išskirtinė: prieš pat Kalėdas pasaulį turi išvysti Skoto ir jo žmonos Kerol (akt. E.Mitchell) naujagimis.

Tiesa, ramiai sutikti Kalėdų šeimynai ir vėl nepavyks. Skotui kartu su giminaičiais ir ištikimaisiais padėjėjais elfais teks gerokai paprakaituoti ir pasukti galvas, kaip išgelbėti šventes nuo piktojo Džeko Frosto intrigų, mat šis nejuokais pasišovė užimti valdžią Šiaurės ašigalyje…


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4061
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt