Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DAKTARAS DOLITLIS (1998) 95 min.
Doctor Dolittle
Komedija visai šeimai, šiuolaikiška H.Loftingo knygos parafrazė
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daktaras Džonas Dolitlis turi viską, ko tik žmogus gali trokšti: stulbinančią karjerą, žavią ir mylinčią žmona, dvi gražutes dukreles. Ir, atrodo, netrukus jis pasirašys svarbiausią savo gyvenime sutartį, kuri jam neabejotinai atneš šlovę, įvertinimą ir finansinę sėkmę …Tačiau vienas keistas ir lemtingas atsitiktinumas viską apverčia aukštyn kojom. Dolitlio džipas, stengdamasis išgelbėti netikėtai į gatvę išbėgusį šunelį, trenkiasi į pastato sieną, o daktaro galva - į automobilio vairą. Ir… O stebukle! Dolitlis išgirsta laukinės gamtos, visų pasaulio gyvūnų kalbą, įgyja stebuklingą sugebėjimą su jais bendrauti.

Pasaulis atgyja, tiesiog, skambėte skamba! Į Dolitlį kreipiasi įvairiausi gyvūnai su savo problemomis, savo požiūriu į gyvenimą. Pelėdos, tigras, avys, ožkos, antys, beždžionės, žiurkės, šunys, arklys, balandžiai, pelytės… Keturkojai ir dvikojai, vaikštantys ir skraidantys - visi tampa Dolitlio pacientais, laimingi, pagaliau turėdami juos suprantantį daktarą… Tačiau čia ir prasideda juokingi, komiški, painūs, linksmai kvaili nesusipratimai, o jų centre atsiduria žavingiausiu keistuoliu tapęs Dr. Dolitlis…

* * *

"DAKTARAS DOLITLIS" - tai nepakartojamas Edis Merfis, tai pašėlusi filmo istorija, tai nuostabiausias filmas visiems - mažiems ir dideliems. Kalbantys gyvūnai, sugebantys pykti, šmaikštauti, pokštauti, skųstis, linksmintis, šėlioti, mylėti, užjausti, privers šypsotis net ir didžiausią surūgėlį.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5359
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt