Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BEBAIMIS (2006) 103 min.
Huo Yuan Jia
Veiksmo drama
Honkongas, JAV, Kinija
Premjera Lietuvoje: 2006 11 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kinija – kraštas, kuriame nuo seno ypatingai gerbiami kovos menai. Kinų atmintis saugo ne vieną kovos menų legendos vardą. XX a. pradžioje Kinijoje skambėjo vienas vardas – Huo Yuan Jia (akt. Jet Li). Garsaus kovotojo (akt. Collin Chou) sūnus matė, kuo baigėsi jo tėvo karjera ir anksti suvokė, kad jo nežavi tokia perspektyva.

Jaunuolis nusprendė išmokti kovoti ir kautis už kiekvieną jam likimo skirtą dieną. Ne tik kovoti, bet ir laimėti. Ilgi treniruočių metai ištobulino Huo Yuan Jia judesius ir smūgio jėgą. Jis rodės be ypatingų pastangų laimėdavo kovą po kovos.

Greitai Huo Yuan Jia tapo žinomiausiu kovotoju savo gimtojoje Tianjin provincijoje. Tačiau kartu su Huo Yuan Jia meistriškumu, deja, augo ir jo žmogiška puikybė. Apakintas savo šlovės Huo Yuan Jia tampa kito kovotojo žūties kaltininku. Huo Yuan Jia šeimos nariai tampa keršto aukomis...

Graužiamas sielvarto ir gėdos, garsus kovotojas tampa valkata, be tikslo klajojančiu po šalį. Leisgyvį jį išgelbsti mažo kaimelio gyventoja. Čia apgaubtas paprastų kaimiečių dosnumo ir nuoširdaus rūpesčio kovų meistras pamažu atgauna pusiausvyrą.

Įveikęs skausmą, Huo Yuan Jia suvokia, kad netektis atnešė ne tik kančią, bet ir praregėjimą. Jis supranta, kad kova – tai ne tik kumščio tvirtumas ir smūgio jėga. Kova – tai menas. Menas negali būti brutalus ir nešti kančią kitiems žmonėms.

Huo Yuan Jia grįžta į Tianjin. Grįžta, kad sugrąžintų gerą savo šeimos vardą ir pasidalintų su žmonėmis tuo, ko jį išmokė skaudi gyvenimo patirtis. Nauja kovos technika – Dingęs Kumštis – sugrąžina Huo Yuan Jia prarastą šlovę. Netrukus kovų meistras įsteigia Jingwu Sporto Federaciją.

Tačiau Huo Yuan Jia laukia dar vienas išbandymas. Dviveidiška Užsienio prekybos Rūmų taryba suorganizuoja kovų turnyrą, kuriame Huo Yuan Jia tenka kautis su keturiais priešininkais – britų boksininku, ispanų fechtuotoju, belgų kareiviu ir japonų kovos meistru. Tai kas įvyko turnyro dieną 1910-aisiais metais niekada nebuvo ir niekada nebus pamiršta Kinijoje...

PROMETEJAS  2006-11-22 11:35:34 

Geras filmas, rekomenduoju nueiti.


FASTEST  2006-11-20 17:59:43 

Geras filmas, gera filmo mintis, bet zinoma, tiems, kas supranta kinu gyvenimo filosofija, ja vertina ir mato kaika daugiau, nei paprastas mustynes . bet ne tiems kas nori holivudisko slamsto su spec. efektais.


RASA  2006-11-16 23:48:21 

ehhh kaip man patinka tie kinietiski-japoniski klimatai!!!! o hero tai is vis pats nuostabiausias kada nors sukurtas filmas! su bebaimiu tai is pradziu maniau kokia cia nesamone nes atrode, kad jis visa laik girtuokliaus ir visa laika bus "neprotingas"... bet neteko siuo filmu nusivilt! pabaiga praktiskai tobula... tikrai vertas paziurejimo!!!


DM  2006-11-16 08:43:58 

Puikus filmas, rekomenduoju viesiems, kurie pavargo nuo holovudisko slamsto


KUNIGELIS  2006-11-12 23:20:08 

tikrai nuostabus filmas :) verta tikrai ziureti :)


EDVARDUKS  2006-11-11 21:43:54 

tikrai idomus filmuks, man asmeniskai visi filmukai Jet Li patinka,moka zmogelis kurti :)


DREGIS  2006-11-04 21:14:41 

Geras filmas, drama su nuostabiomis kovos choreografijomis. Vien del to verta filma paziureti. Kovos atrodo puikiai, nera smugiu is fantastikos srities kaip nekuriuose azijieciu filmuose. Apie filmo viduri gali buti kiek nuobodziau, bet pabaigos sulaukti verta. Zinoma, reiktu atkreipti demesi i tai, kad filmas nera labai naujas, as ji ziurejau pries puse metu. Ar verta eiti i kinoteatra? Jei neturite kur paziureti tada taip.


JET  2006-11-03 13:52:52 

Geras filmas, labai grazi kovu choreografija, kine turetu ziuretis neblogai


MARTYNAS  2006-10-27 01:56:35 

Visiems rytų kovų fimų megėjams tikrai patiks. Kovų scenos ne ką nusileidžia filmams tokiems kaip "Hero" ar "Crouching Tiger", na šiek tiek prasčiau su likusia kino dalimi. Bet šiaip žiūrėti smagu.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8435
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt