Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRESTIŽAS (2006) 128 min.
The Prestige
Fantastinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 01 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Kiekvienas magijos triukas susideda iš trijų dalių, kuri turi savo unikalų pavadinimą. Iš pradžių burtininkas ruošiasi atlikti triuką ("Pažadas"), po to nustebina žiūrovą netikėtu magijos pliūpsniu ("Posūkis") ir galiausiai sukuria pribloškiančią iliuziją ("Prestižas"), kurioje sudėlioja visus taškus ir priverčia užduoti klausimą "Kaip jie tai padarė?".”

Pagal populiarią rašytojo Christopherio Priesto novelę sukurtas mistinis, magijos ir iliuzijų kupinas trileris, primena savotišką magijos spektaklį, kurio pagrindiniai dalyviai yra du talentingi burtininkai. Kadaise jie buvo geri draugai, bet dėl įvairių nesutarimų ir milžiniškos konkurencijos tapo nesutaikomais priešais...

Filmo veiksmas vyksta permainingame XX a. pradžios Londone, kur įvairiausio plauko magai yra didžiausios žvaigždės, surenkančios minias žiūrovų. Čia susitinka du jauni artistai, pasiryžę pradėti karjerą ir išgarsėti magijos pasaulyje. Prašmatnus ir rafinuotas Robertas Andžeris yra tobulas šoumenas, o grubusis Alfredas Bordenas – kūrybiškas genijus, kuriam kaip tik trūksta gebėjimo patraukliai pristatyti savo triukus. Jie dirba kartu, yra geriausi draugai ir partneriai, tačiau kai kartą didžiausias jų triukas pasibaigia itin tragiškai, Andžeris ir Bordenas tampa didžiausiais priešais ir konkurentais. Triukas po triuko, pasirodymas po pasirodymo, judviejų konkurencija ir aistra auga, kol peržengia visas profesionalumo, etikos, žmogiškumo ribas. Siekdami sukurti kuo tobulesnius triukus, jie naudojasi naujausiais stulbinančiais mokslo išradimais, tačiau nepastebi, kaip griūva jų artimųjų gyvenimai. Kupinas šokiruojančių apgavysčių, triukų ir magijos, filmas įtraukia į tamsų, paslaptingą ir jaudinantį amžiaus pradžios Londono magijos pasaulį, kur visą laiką balansuojama ant tikėjimo, pasitikėjimo ir žmogiškųjų galimybių ribos.

  2007-01-08 19:43:33 

i si filma blondinems geriau neiti - tikrai nesupras nieko, kadangi filmas reikalauja pastovaus mastymo ir siuzeto sokinejimo perpratimo. Nuostabus filmas, nepamenu kada buciau macius toki gera


NORMA  2007-01-08 16:59:12 

vidutiniškas filmas. siužetas įdomus,aktoriai -liuks, bet nuobodokas. nežinau, tam filmui kažko truksta, perdaug nuspėjamas,truksta intrigu. pabaigoje viskas pasikeičia darosi idomu bet.the end. pradžia ir pabaiga man tikrai patiko:)o visa kita kažkaip neidomu.


ZIVILE  2007-01-08 11:31:52 

Filmas tikrai puikus. Jei tikites veiksmo, fantastinio filmo ala "saudai-gaudai"- neikite. Filmas rimtas savo filosofiniais destymais, puiki vaidyba, gera mintis. Paliko stipru ispudi-ka zmogus gali padaryti del savo aistros


DONATAS  2007-01-08 08:54:19 

Puikus filmas. Tikiu, kad gali patikti ne visiems, bet manau niekas nesigincys kad filmas geras


GERBĖJA  2007-01-08 08:50:15 

Super filmas, labai patiko...


NUOMONE  2007-01-07 13:39:30 

Labai geras filmas. Malonumas buvo ziureti, o isejus dar permastyti ir susidelioti svarbias detales "i dezutes". Rekomenduoju.


S  2007-01-07 12:55:03 

Tikrai geras filmas. Idomus siuzetas, grazus aktoriai, gera vaidyba. Kazkas kitokio nei visi holivudo filmai. Filmas, skatinantis mastyti.


SEPULTURE  2007-01-07 12:30:10 

tikrai geras filmas.palieka tiek daug kabliuku, kad vienas kritikas yra pasakes visiska tiesa : norisi dar karta paziureti si filma , kai jau baigiasi antras kartas. as irgi eisiu dar karta ziureti:)


SVETA  2007-01-06 16:09:10 

Filmas labai maloniai nustebino. Neatsimenu, kada buvo taip, kad ziuredama filma nenuspeciau jo pabaigos, o sis filmas butent toks. Ziurint filma atrodo, kad pradedi suprasti siuzeto linija, bet staiga siuzetas pasisuka visiskai kita linkme. Labai itemptas siuzetas, idomi mintis, gera vaidyba. Nepatiks tik tiems, kurie ziuredami filma nori atsijungti ir nemastyti. Tada galima pamesti siuzeta.


G  2007-01-06 15:04:17 

jau pamaciusi filmo trailer'i zinojau,kad i ji eisiu.Filmas -super,painus siuzetas kuri pabaigoje lb aiskiai isaiskina(neturetu atsirasti zmoniu nesupratusiu pabigos)aktoriai irgi puikus,savo roles atlieka itikinamai.ir pats siuzetas tiesiog pritraukia,negali atitraukti akiu.Nuostabus filmas,tikriausiai vienas geriausiu mano matytu.Tikrai verta nueiti i kina;]pFilmo aprašymas aplankytas kartų: 34914
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt