Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRESTIŽAS (2006) 128 min.
The Prestige
Fantastinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 01 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Kiekvienas magijos triukas susideda iš trijų dalių, kuri turi savo unikalų pavadinimą. Iš pradžių burtininkas ruošiasi atlikti triuką ("Pažadas"), po to nustebina žiūrovą netikėtu magijos pliūpsniu ("Posūkis") ir galiausiai sukuria pribloškiančią iliuziją ("Prestižas"), kurioje sudėlioja visus taškus ir priverčia užduoti klausimą "Kaip jie tai padarė?".”

Pagal populiarią rašytojo Christopherio Priesto novelę sukurtas mistinis, magijos ir iliuzijų kupinas trileris, primena savotišką magijos spektaklį, kurio pagrindiniai dalyviai yra du talentingi burtininkai. Kadaise jie buvo geri draugai, bet dėl įvairių nesutarimų ir milžiniškos konkurencijos tapo nesutaikomais priešais...

Filmo veiksmas vyksta permainingame XX a. pradžios Londone, kur įvairiausio plauko magai yra didžiausios žvaigždės, surenkančios minias žiūrovų. Čia susitinka du jauni artistai, pasiryžę pradėti karjerą ir išgarsėti magijos pasaulyje. Prašmatnus ir rafinuotas Robertas Andžeris yra tobulas šoumenas, o grubusis Alfredas Bordenas – kūrybiškas genijus, kuriam kaip tik trūksta gebėjimo patraukliai pristatyti savo triukus. Jie dirba kartu, yra geriausi draugai ir partneriai, tačiau kai kartą didžiausias jų triukas pasibaigia itin tragiškai, Andžeris ir Bordenas tampa didžiausiais priešais ir konkurentais. Triukas po triuko, pasirodymas po pasirodymo, judviejų konkurencija ir aistra auga, kol peržengia visas profesionalumo, etikos, žmogiškumo ribas. Siekdami sukurti kuo tobulesnius triukus, jie naudojasi naujausiais stulbinančiais mokslo išradimais, tačiau nepastebi, kaip griūva jų artimųjų gyvenimai. Kupinas šokiruojančių apgavysčių, triukų ir magijos, filmas įtraukia į tamsų, paslaptingą ir jaudinantį amžiaus pradžios Londono magijos pasaulį, kur visą laiką balansuojama ant tikėjimo, pasitikėjimo ir žmogiškųjų galimybių ribos.

NAKED  2007-01-06 13:09:58 

Pervertintas filmas. Tokia mano trumpa nuomone. Tiesiog eidamas labai daug tikejausi, nes visur tik geri ivertinimai. O is tiesu tai iseini po filmo ir nieko tavyje nepasilieka...tiesiog idomi istorija, bet tikrai nepretenduoja i geriausius filmus, nes neturi isliekancios vertes.


AUDRIUS  2007-01-06 01:02:31 

jausmas, tiesa sakant, dvejopas. tikrai nepritariu tiems, kurie cia aikcioja ir vadina filma tobulu. Zmogus nera tobulas ir tobulu kuriniu jis nesukuria. bet ne apie tai. Viena vertus, siuzetas susuktas neprastai, islieka intriga, paslaptis, ziurint kyla klausimu, i kuriuos nera atsakymu. Po to imi patiketi, kad amerikonai galu gale demesi ima kreipti i zmogu, i jo vidinius isgyvenimus, dramatizma, konfliktiskuma, ieskojimus, tragedija (?). Tiki, kad magas bus pakartas ir jaudiniesi, kad mergaite liks be tevo, kuris nera kaltas. Ir suvoki, kad taip negali buti. Tik ne amerikoniskame filme, kur Chukas nugali visus. Ir - lieki teisus: jie dvyniai... na, atleiskite... cia jau nebe Chukas, o van Damas su dvigubu smugiu. Banaliau, kvailiau, pigiau nesugalvosi. Pritaikytas mesainio principas: viskas matoma ir atvira. Ir tuomet pagavoji: geriau jau butu pakore ir palike paslapti. Juk filmas apie tai!Apie paslapties ilgesi, jos grozi ir vienalaikiskuma. Apie du zmones, kurie ta suvoke geriau uz visus ir suvoke kiekvienas savaip. Apie tai, kuomet riba tarp draugystes ir neapykantos trapi. Ir staiga - is serijos: Marija atgavo atminti... O taip norejosi kad pasikartotu Christeneso situacija, kuomet jis sugeba palikti paslapti ta asimi, tuo stubru, ant kurio laikosi kurinys...


MDKOAN  2007-01-05 18:59:13 

Sis filmas man ZIAURIAI patiko, labai idomus siuzetas, istorija.


DZABA  2007-01-05 15:13:51 

siuzetas labai geras, puiki istorija. gal tik siek tiek per daug istesta ir vietomis neitikinamai suvaidinta. pamatyti tikrai verta.


V  2007-01-02 20:09:03 

Tobulas filmas. Scenarijus taip susuktas, kad iki šiol dar pilnai neatsirenku, kas ir kaip... Aktoriai puikiai parinkti. Tiesiog žiūri ir mėgaujiesi. Malonumas.


LOS ANGELES  2007-01-02 17:09:20 

filmas nerealiai geras. gyvenimiska tragedija.. geriausias praeitu metu drama, kokia maciau. ilgas pakankamai, bet siuzetas idomus. buvome su draugais, ir visu nuomone ta pati.. deja matem be titru, anglu kalba, tad neaisku kaip su titrais ziuresis. ir ne komedija vaikams.. deja :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 35008
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt