Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DOA: GYVOS ARBA MIRUSIOS (2006) 87 min.
DOA: Dead or Alive
Nuotykinis veiksmo trileris
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2006 12 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Rytų kovų dvikovos dar niekuomet nebuvo tokios seksualios ir viliojančios. Kai "Čarlio angeliukės" pradeda kautis Bruce'o Lee, samurajų ir nidzių stiliumi, o kartais vietoj kardo ar kitokio ginklo panaudoja apatinį trikotažą, tai jos tikrai sugebės "Nužudyti Bilą" ir žymiai baisesnius blogiukus. Keturios jaunos ir žavios merginos gauna kvietimus atvykti į egzotiškąją salą, kurioje vyksta paplūdymio tinklinio turnyras pagal specialias taisykles "Miręs arba gyvas". Tinai, Helenai, Kristinai ir Asumi teks ne tik žaisti su kamuoliu, bet drąsiai stoti į kruviną mūšį, kurio kiekviename lygyje lauks vis stipresnis varžovas.

30 mln. JAV dol. kainavęs veiksmo trileris yra tiesiogiai susijęs su populiariu kompiuteriniu žaidimu "Dead or Alive", o jo filmavimas buvo vykdomas Kinijoje, Honkonge ir Yuzi salose. Kūrybiniam procesui vadovavo režisierius Corey Yuenas, išgarsėjęs stilingu veiksmo trileriu "Transporteris", o scenarijų parašė J.F.Lawtonas, kuris yra romantinės dramos "Graži moteris" ir veiksmo trilerio "Under Siege" autorius. Pagrindinius vaidmenis atlieka prestižiniams žurnalams pozuojanti manekenė ir aktorė Jamie Pressly, garsioji ir populiarioji Australijos popdainininkė Holly Valance, buvusi pornofilmų žvaigždė Devon Aoki, gražuolė iš Norvegijos Nastassia Malthe.

M@ROZ@$  2006-12-09 22:56:33 

visai geras filmas daug graziu mergu truputi fantastinis. galbut labiau vyrams skirtas. manau su panele i ji vaziuoti neverta


IVAS  2006-12-06 23:14:46 

sudinas filmas, geriau playboy pazeti. kill bill tik daugiau bobu.


KOKS SKIRTUMAS  2006-12-05 18:44:21 

Filmas geras, daug veiksmo, grazios kovos scenos.... Tik jau baisiai netikslus aprasymas pateiktas. Ji perskaicius galima susidaryti vaizda, kad cia filmas apie grazias panas, kurios papludimyje zaidzia tinklini :/// baisiai pasipiktinau, nes tinklinis is viso ne esme siame filme.


AAAA  2006-12-03 22:52:40 

smagus,legvas filmas,siek tiek fantastikos elementu,daug graziu moteru, bet geriasia tai HOLLY VALANCE,ne tik dauinuoja gerai, bet gan nebloga aktore. vienu zodziu super.Bent man patiko.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9673
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt