Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEVYKĖLIŲ MOKYKLA (2006) 100 min.
School for Scoundrels
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 12 08
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Rodžeris (akt. Jon Heder) – drovus vaikinas. Drovumas jam kaišioja pagaliu į ratus visur – ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Vaikinukas net nedrįsta pakviesti į pasimatymą žavios kaimynės Amandos (akt. Jacinda Barrett), dėl kurios jau senokai džiūsta ir nemiega naktimis.

Ateina diena, kai Rodžeris nusprendžia: gana! Jis daugiau nebebus mėme. Rodžeris griebiasi populiariosios psichologijos vadovėlių, padedančių žmonėms susitvarkyti su kompleksais. Tačiau, kaip bebūtų apmaudu, drovuoliui Rodžeriui jie nepadeda. Vaikinas vistiek nedrįsta apginti savo teises darbe ar atsikirsti gatvės chuliganams. Tačiau labiausiai jį liūdina tai, kad ir kaip jis stengiasi nugalėti save, bet Amanda taip ir lieka nepasiekiama svajone.Rodžeris galutinai netenka vilties kažką pakeisti savo jėgomis. Štai tada ir atskuba pagalba š pašalės – vaikino ausis pasiekia gandas apie slaptą mokyklą, kurioje iš tokių, kaip jis, padaro tikrus vyrus. Tačiau mokslai joje nepigūs – 5000 dolerių už kursą… Bet ko nepadarysi dėl merginos, kasdien audrinančios tavo vaizduotę. Rodžeris pasiryžta ir užsirašo į tikrų vyrų mokyklą.

Tikrų vyrų mokykloje paskaitas skaito daktaras P. (akt. Billy Bob Thorton). Jis švelniai tariant egocentriškas, o jo metodai gana netradiciniai. Per pirmą paskaitą Dr. P išsiunčia gaują nevykėlių studentų į mišką žaisti peintbolo. Bet tai tik pradžia – Rodžeriui ir jo nelaimės draugams tenka iškęsti kur kas daugiau. Dr. P mokymo programa sudaryta iš nuolatinio studentų įžeidinėjimų, karts nuo karto pagardinamų fiziniu skausmu, o asistavimo moterims sistema paremta „niekada nesakykit moteriai komplimentų“ ir „meluokit, meluokit ir dar kartą meluokit“ dogmomis.

Nepaisant visų kankynių, kurias turi iškęsti, Rodžeris stengiasi iš paskutiniųjų. Dr. P jam ir kitiems studentams žadėjo padėti „išlaisvinti vidinį liūtą“. Vaikinui netgi atrodo, jog tapo Dr. P favoritu. Vaikinukui mano, kad pamokos duoda rezultatų, ir svajonėse jis jau regi save ir Amandą jaukiame restoranėlyje prie žvakių šviesos...

Tačiau nutinka tai, ko Rodžeris visai nesitikėjo. Dr. P, kurio patarimų jis taip šventai klausė, iškrečia jam kiaulystę – iš panosės nukniaukia Amandą. Dėstytojas nusprendžia, kad nevykėlis Rodžeris nevertas tokio gardaus kąsnelio, o jam Amanda bus puiki pramoga.

Įžeistas ir įskaudintas Rodžeris pajunta, kaip staiga ir nieko neįspėjęs prabunda jo „vidinis liūtas“. Jis supranta, kad Amandos neatiduos niekam. Net „šauniajam“ Dr. P. Rodžeris nusprendžia: jei karas, tai karas. O kare kaip ir meilėje - ypač kare dėl meilės – visos priemonės pateisinamos...

„Nenaudėlių mokykla“ – puiki juodojo humoro komedija. Jei nors kartą tapot kiaulystės auka ir troškot KERŠTO, filmas kaip tik jums – išmoksit šunybių ir sužinosit, kuo tai gali baigtis.

FUXSA  2006-12-27 15:38:34 

labai patiko...siuzetas geras,ne toks lekstas...Idomiausia,kad viskas pakrypo visai kita linkme nei buvo manyta.man patinka tokie filmai,kuriems prasidejus dar nenumanai pabaigos:) nenuobodus;)


ALFASZ  2006-12-19 00:20:22 

visiskai neidomus filmas, bajeriai seni, kazkur jau matyti, kas kad aktoriai zinomi ir geri, bet jau neidomus siuzetas tai tikrai..


VERA  2006-12-15 23:50:14 

Linksma komedija, bent jau vaikinams primena, jog reikia būti drąsiems ;) Ir geras visi siužetas, pabaiga gera ;)


KK  2006-12-13 11:46:12 

visai patiko, jeigu jums visishkai niekalas, tai kokia jums komedija verta bent 3?


ARENOS  2006-12-12 19:07:27 

absurdas dar kai "rekomenduoja radiocentras, respublika ir t.t." rekomenduoja bile rekomenduotu nueiti??? :(


AGNI  2006-12-08 15:11:22 

Visiskas niekalasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 14898
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt