Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SENSACIJA (SCOOP, 2006) (2006) 96 min.
Scoop
Romantinė komedija T
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2006 12 29
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Legendinio amerikiečio Woody Alleno meilės romanas su Londonu tęsiasi. Anksčiau jis visus savo filmus režisuodavo išskirtinai tik gimtajame Niujorke, tačiau 2004-siais dėl finansinių problemų buvo priverstas keliauti į Europą ir nesuklydo pasirinkdamas D.Britanijos sostinę. Būtent čia jis sukūrė kriminalinę dramą "Lemiamas taškas" ir taip susižavėjo ypatinga Londono atmosfera, kad nusprendė įgyvendinti šiame mieste dar du naujausius savo scenarijus. Romantinėje komedijoje su kriminaliniais prieskoniais visas intrigas pakurstys Woody Alleno žavioji mūza Scarlett Johansson, kuri šį kartą vaidina sensacijas medžiojančią talentingą žurnalistę. Po metų pertraukos filme pasirodo ir pats 70-metis režisierius, kuris parašė savo ekscentriškam charakteriui ypač tinkamą populiaraus fokusininko vaidmenį. Trečias svarbus personažas - tai pasiturintis britų aristokratas, kurį įkūnyja garsusis australų aktorius Hugh Jackmanas.

Magija, žmogžudystė, paslaptis ir meilė. Šie keturi ingridientai bet kokį gandą gali paversti sensacinga istorija. Viešėdama pas Londone gyvenančius tėvus žurnalistikos studentė nepraleidžia progos pamatyti pasaulinio garso fokusininko Sido Watermano pasirodymą, kurio metu jai pačiai tenka užlipti ant scenos ir sudalyvauti viename numeryje. Kaip tik tą akimirką suveikia magiški burtai ir Sondra prieš save pamato žiauriai nužudyto žurnalisto vaiduoklį, kuris jai suteikia ypač intriguojančios informacijos, kad mieste siautėjantis serijinis žudikas ir visuomenėje pripažintas turtingasis aristokratas Peteris Lymanas galbūt yra tas pats asmuo. Jeigu gandais paremti faktai pasitvirtintų, tai būtų sensacingiausia istorija visame pasaulyje. Mergina ryžtasi viską išsiaiškinti ir kartu su Sidu Watermanu pradeda detektyvinį tyrimą. Pasinaudodama savo seksualumu ir moteriškais kerais ji sugeba suvilioti simpatingą vyrą, nors puikiai supranta, kad dažni susitikimai gali būti labai pavojingi.

SIMASS  2007-01-25 18:40:39 

Filmas man pasirode labai prastas, nieko labai jau idomaus, pirma filme per daug leidziami aktoriams reiktstis, jie labai daug kalba ir rodo savo emocijas, o tai labai erzino visa filma, visa filma daugiau kalbama negu tylima, o tai labai baisu!Nera akimirku pamastyt, man tai nebuvo nei komedija nei romantinika, neaisku kas.Zinoma buvo galima izvelgt prasmingu minciu, bet jos cia pateitkos penktoko proto lygije.


KINO MEGEJA  2007-01-12 19:08:32 

Mano ivertinimas butu 4, nes filmas intriguojantis, gana idomus, kartais panasus i detektyva, taciau visgi kad ivertinciau 5 kazko truko, gal daugiau veiksmo noetusi.


KOKS SKIRTUMAS  2007-01-07 13:02:13 

labai ir labai geras filmas...puikus aktoriai...puikus W.Allenas...oi jis tikrai sugeba prajuokint:)gana itemptas filmas...bet puikiai padarytas...na kas tikisi eilines iskrypusios holivudo komedijos ar kokiu ten efektu tai netiks...bet man asmeniskai labai patiko ...buvo idomu iki paskutines minutes:)


VERA  2007-01-03 00:18:56 

Filmas mane nuvylė, tikėjausi komedijos, bet pasirodo pabaiga buvo ne tokia, kokios tikėjausi. Nepavadinčia šio filmo romantin komedija, greičiau ironiška drama. Nepatariu žiūrėti tiems, kas tikisi pamatyti linksmą filmą :)


RAMUNE  2006-12-31 02:23:17 

Superinis filmukas :) Lengvas, smagus, atpalaiduojantis, bet ne lekstas. Labai patiko W.Alleno ir S.Johansson vaidyba - abieju vaidmenys tikri sio filmo perliukai. Rekomenduoju visiems, norintiems atsikvepti po svenciu maratono. Very nice ;)


TUBA  2006-12-29 18:03:16 

Filmo tikejausi siek tiek kitokio, taciau jis man vis tiek labai patiko


TADAS  2006-12-15 12:18:30 

Puikus filmas. Turetu labai patikti visiem Alleno megejams :) Labai geras jo vaidmuo siame filme. Kam patinka siuolaikines komedijos su bezdanciais negrais geriau neikit ziureti. Beje kas idomiausia siame filme pastebejau kad paprastam pasaulyje nera foninines muzikos o pragare yra :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18873
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt