Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MAŽI VAIKAI (2006) 130 min.
Little Children
Kriminalinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 02 16
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Oskarui“ nominuotas režisierius Toddas Fieldas kartu su to paties pavadinimo novelės autoriumi Tomu Perrotta pristato filmą apie priemiesčių nerimą, išgyvenamą keleto jaunų, tik ką šeimas sukūrusių, žmonių. Jų keliams susikertant vaikų žaidimų aikštelėse, miesto baseinuose, gatvėse, naujos pažintys įgyja vis didesnį pagreitį ir tampa ganėtinai pavojingomis mažoje bendruomenėje, kurioje jie gyvena.

Sara yra nuostabaus priemiesčio, pilno tobulų tėvelių, auginančių dar tobulesnius vaikučius, autsaiderė. Ji, skirtingai nuo kitų vaikų žaidimų aikštelės mamų, išdrįsta būti nepatenkinta savo svajingu, bet dažnai namuose nebūnančiu vyru, kuriam net labai simpatizuoja kitos namų šeimininkės.

Vieną eilinę ilgos dienos bendruomenės baseine popietę, kur Sara leidžia laiką su savo žavinga, bet kiek lepia dukrele Liusy, ji susipažįsta su Bradu. Jis – gražuolės Keitės vyras ir angeliško Arono tėtis, tačiau puikiai supranta Sarą, nes taip pat jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu mažame dailiame priemiestyje. Sara, anglų literatūros magistrė, niekuomet nenorėjusi būti namų šeimininke, jaučiasi prislėgta savo protingo vyro sėkmės, o ir Bradas išgyvena vis didesnį nusivylimą dėl nesėkmingos karjeros ir nesugebėjimo atrasti ryšio su Keite, talentinga dokumentinių filmų kūrėja.

Visai netrukus melancholiškoji pora nekaltomis popietėmis pradeda susitikinėti aistringiems pasimatymams, tuo tarpu jų nieko neįtariantys sutuoktiniai dirba, o vaikai miega ramaus pokaičio miego. Kai ramų mažos bendruomenės gyvenimą sudrumsčia iš kalėjimo sugrįžęs prievartautojas ir tuo sukelia visuotinį mažus vaikus auginančių tėvų nepasitenkinimą, Sara ir Bradas pasiryžta paviešinti savo slaptus santykius bendros šeimų vakarienės metu. Viskas baigiasi tragiškai keistai...

MANTASSS  2007-02-26 23:03:39 

nu tikrai labai idomus filmas, bet kai kurios scenos lb sukrete, parode kaip gali buti gywenime baisu. Siaip tikrai buwo atgaiwa nuo wisokiu saudymu ir gaudymu.


JUSTAS  2007-02-25 21:44:23 

nu tokio nuobodaus filmo seniai buvau nemates... tokia nesamone dar kino teatre rodo ,absurdas. per tv 1 geriausiu atveju..nu tiesiog labai levas filmas, be minties , gale vapsie nesamone kazkokia ,nera pabajgos, sudas paskutinis ! nepatarciau niekam ejti !


LORA  2007-02-23 18:09:36 

Rekomeduoju si filma tiems, kurie negali apsispresti, ar palikti savo antraja puse del kito zmogaus ar nesiskirti...


GYTE  2007-02-23 13:44:36 

Geras filmas. Kadangi ziurejau pirmaji dienos seansa, isejus, dar visa diena nuotaika buvo ypatinga... Puikiai atskleista veikeju psichologija. Patariu mamoms, sedincioms namie ir priziurincioms vaikucius - atras nemazai pazistamu jausmu:) Labai realistinis filmas, tikra atgaiva nuo visokiu fantastiku ir baisybiu...


ZIURETOJAS  2007-02-21 07:48:16 

Kazkoks nestandartinis filmas. Pirma jo puse ziurejau vien todel, kad buvo keista kaip galima rodyti toki nekokybiska.. nei menini, nei dokumentini, nei linksma nei liudna filma, kuriame nieko nera. Antros puses nepaziurejau truko kantrybe.


BOSH  2007-02-19 09:57:08 

Filmas nera blogas, gal kiek uztemtas. Amerikietisko tipo melodrama, bet labiau geraja prasme. Stilius kiek primena "Amerikos grozybes", bet jom tikrai neprilygsta. Per daug siauras siuzetas ir gana primityvi pabaiga. o tu paskutiniu keturiu sakiniu net neatsimenu,taigi niekuo jie ir neypatingi. Filmo moralas gana paprastas, dvieju zmoniu pasirinkimas tarp meiles nuotikio ir pareigos seimai. Ziuret galima nes nera blogas, o tema artima kiekvienam.


ED  2007-02-17 19:20:01 

Filmas patiko, vienas is tu neiprastuju kuriu dabar reta... rekomenduoju.


AAA  2007-02-15 13:04:52 

Suzlugde mane sitas filmas !!!!


G..  2007-01-20 01:12:36 

geras filmas.teisingas.paskutiniai keturi sakiniai ypac. keit winslet pastaruoju metu tikrai pradeda patikti kaip aktore.atostogos.mazi vaikai.tikrai gerai.


VIEVIS  2007-01-15 14:51:26 

Labai neblogas filmas. Kazkiek turi panasumu i "Amerikos grozybes" ir mintis beveik ta pati. Filmas ilgas, bet nenusibosta. O kriminalo cia visiskai nera. Kodel kfilmas pavadintas kriminaline drama, taj nesuprantu. Bet filmas tikrai vertas demesio.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22068
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt