Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MAŽOJI MIS (2006) 101 min.
Little Miss Sunshine
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 01 05
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai filmas, kuriame kiekvienas žiūrovas atras dalelę savęs...

Tokia šeima gyvena mūsų kaimynystėje... Skubanti, sprendžianti savo problemas, bet randanti laiko kartu susėsti prie pietų stalo ir nuoširdžiai pasikalbėti. Tėtis – vis pamokslaujantis, kiek konservatyvus, bet iš tiesų geros širdies, mama – visur suspėjanti ir sauganti taiką šeimoje, paauglystės perversmų kamuojamas brolis, gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti mažoji sesutė, išmintingas, nors ir linkęs paniurzgėti senelis bei į savižudybę linkęs dėdė... Tokia yra ir Hūverių šeima, gyvenanti nedideliame Amerikos miestelyje. Jų įprastą kasdienybę praskaidrina netikėtai gauta žinia: septynerių metų Oliv (akt. A. Breslin) yra pakviesta dalyvauti „Mažosios mis“ rinkimuose. Gavusi tėčio (akt. G. Kinnerarsas) palaiminimą, visa šeima išsiruošia į saulėtą Kaliforniją, kur išsipildys didžiausia mergaitės svajonė. Taigi į juokingą geltoną autobusiuką susėda visa Oliv palaikymo komanda: tėtis, mama (akt. T. Collette), senelis Edvinas (akt. A. Arkinas), nelaimingą meilę išgyvenęs dėdė Frenkas (akt. S. Carellas) ir netgi pastaruoju metu nekalbėti nusprendęs brolis Dveinas (akt. P. Dano). Keliaudami per įspūdingo grožio kraštovaizdį, jie turi susidoroti su netikėtais išbandymais, sudužusiomis svajonėmis, netgi įveikti sugedusio autobusiuko užsispyrimą... Tačiau kad ir kaip bebūtų sunku ar linksma, Hūveriai išmoksta, jog svarbiausia gyvenime - tai pasitikėti ir palaikyti vienas kitą, nesvarbu, kokią neįveikiamą problemą jiems reiktų išspręsti.

Mažo biudžeto juosta „Mažoji mis“, kurioje pagrindinius vaidmenis sutiko atlikti žinoma australų aktorė Toni Collette ir populiarus amerikiečių komikas Steve‘as Carellas, šiemet tapo viena didžiausių staigmenų kino pasaulyje. Kritikai filmą pasitiko liaupsėmis, „Sundance“ ir San Sebastijano festivalių žiūrovai – ovacijomis ir žiūrovų prizais. Charakteringi veikėjai, netikėtas humoras, itin šilta aktorių vaidyba ir taip retai komerciniame kine sutinkamas žmogiškumas – štai kuo „Mažoji mis“ sužavėjo amerikiečius. Filmas jau gavo 5 „Independent spirit“ nominacijas, tad nenuostabu, kad šią juostą sėkmė gali lydėti ir „Auksinio gaublio“ bei „Oskaro“ apdovanojimuose.

DALIA  2007-07-15 02:11:46 

suuperr...geras..Juokingas ir tuo paciu graudus..Lygiai kaip ir tikras gyvenimas.


ALEKS  2007-02-14 22:25:57 

Sunku pakomentuoti pigų filmą su banaliausia ideja ir net be minimalaus šviežumo ar bent jau happy end'o kaip norėtusi tokio pobūdžio filme. Aš nežinau už ką šis filmas pelnė amerikiecių tam tikrus apdovanojimus ar pripažinimą ir kas sugalvojo priskirti jį komedijos žanrui. Jei šis filmas atnešė Jums mielieji kažkokios šviesos į gyvenimą ar praskaidrino nuotaiką, tai manlabaigaila, as bijau įsivaziduot kokia depresija Jūsų gyvenimuose. 2-u įvertinau dėl to, kad buvo net 3 vietos, kur pasijuokiau: busiko stumdymas, užrašas ant popieriuko: go hug mom ir sėnelio pakavimas į bagažinę.


GABI  2007-02-08 11:12:35 

Super filmas! Tikra atgaiva sielai :) Labai smagus, nuosirdus ir mielas. Rekomenduociau visiems paniureliams, nes tikrai pakals nuotaika ;)


GABI  2007-02-08 11:12:35 

Super filmas! Tikra atgaiva sielai :) Labai smagus, nuosirdus ir mielas. Rekomenduociau visiems paniureliams, nes tikrai pakals nuotaika ;)


DALGIS  2007-02-02 00:11:04 

Na tai tikrai nemanau kad yra komedija, nes juokiausi tik vieną kartą filmo gale, cia labiau gilinamasi į psichologiją, bet gale visi susitaiko ir tiek, veikėjų charakteriai tikrai gerai sugalvoti, turbut tai labiausiai ir sudomino.


ZOSKE  2007-01-22 18:06:17 

o man kaip tik atrodo, kad pabaigoj - visa filmo ideja, kuria buvau suzaveta..


DO  2007-01-21 23:18:29 

Geras filmas. Sugeba tinkamai suzaisti ziurovo emocijomis. Finiso tiesiojoj duoda atsipalaiduoti ir tiesiog megautis filmu.


COCA-COLA  2007-01-18 19:57:30 

man irgi lb patiko sis filmas...... tox tikraj neeilinis,psihologine komedija...fajnaj liabaj......


SAVA  2007-01-17 15:13:33 

filmas patiko. nestandartinis, psichologinis. emocijos po jo labai teigiamos. tik pabaigai kazko idomiau norejosi :)


MYKOLAS  2007-01-17 00:12:18 

Puiki psichologinė komedija. Puikūs aktoriai atskleidžia veikėjų charakterius. Nepabosta margi jų santykiai. Puikus scenarijus. Subtilus jumoras. Netikėtų nuotykių įvairovė. Tik žinokite kur einate - gi parašyta „mažo biudžeto“ - nesitikėkite specialiųjų efektų. Jų nėra ir nepasigedome.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 19227
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt