Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MYLIU TAVE, PARYŽIAU (2006) 120 min.
Paris, je t'aime
Romantinis filmas
Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2007 01 26
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Paryžius - meilės miestas. Šio jausmo pilna visur: gatvėse, kavinėse, po Eifelio bokštu, prie Luvro muziejaus, požeminio metro stotelėje ir net kapinėse. Romantinės komedijos "Amelija iš Monmartro" sugebėjo suvienyti 18 pasaulinio garso režisierių, kuriems suformulavo intriguojančią užduotį - sukurti trumpą filmuką apie Prancūzijos sostinę pasirinktame didžiulio miesto rajone. Galutiniame rezultate gavosi magiškų istorijų kaleidoskopas apie džiaugsmą, išsiskyrimą, mirtį, atsidavimą, pasiaukojimą, viltį, neplanuotus susitikimus, netikėtus atradimus ir, žinoma, meilę. Šiuose skirtingų nuotaikų ir išradingų stilių trumpo metražo kūrinėliuose prieš jūsų akis atsiskleis visiškai kitoks Paryžius, kokios jūs dar niekuomet nematėte anksčiau.

Kiekvienas režisierius įsivaizdavo ir interpretavo žodį "Meilė" visiškai skirtingai, todėl jų filmai nustebins, prajuokins, nuliūdins, sujadins ir privers nubraukti ašarą. Broliai Coenai įvilioja savo draugą Steve'ą Buscemi į nepavydėtiną situaciją su ekscentriška prancūzų porele, Walteris Sallesas suranda naują darbą žaviajai auklei Catalinai Sandino Moreno, Oliveris Shmitzas atveria šokiruojančią juodaodžio benamio tiesą, Alfonso Cuaronas vieninteliu kameros įjungimu užfiksuoja Nicko Nolte ir Ludivine Sagnier jausmingą pokalbį apie šeimos vertybes, o Gusas van Santas išlieka ištikimas savo išskirtiniam požiūriui į gyvenimą.

Turistas Elijah Woodas pasiklysta ir neapšviestoje nakties gatvėje ir sutinka žaviąją vampyrę, Bobas Hoskinsas mėgina atnaujinti pašlijusius santykius su Fanny Ardant, amerikietė aktorė Maggie Gyllenhaal iš pirmo žvilgsnio įsimyli gyvenimo viltį praradusį narkotikų pardavėją, aklas jaunuolis prisimena kaip jis mylėjo pradedančią aktorę Natalie Portman ypač pagreitintoje Tomo Tykwerio vaizduotėje, o Juliette Binoche gedi žuvusio sūnelio, kuris jodinėja ant žirgo su paslaptingu kaubojumi Williamu Dafoe.

Animatorius Sylvainas Chometas sau neįprastu metodu pasakoja dviejų klounų mimų pažinties istoriją darbo metu prie Eifelio bokšto, aktoriumi tapęs legendinis režisierius Barbetas Shroederis patenka į keistą aferą kiniečių kvartale, režisūroje debiutuojantis Gerardas Depardieu diriguoja po ilgos pertraukos susitikusių Gena'os Rowlands ir Beno Gazzara prisiminimams, o neištikimasis italas Sergio Castellito nori daugiau laiko skirti meilužei Leonor Watling ir ryžtasi apie tai pasakyti žmonai, kuri į susitikimą ateina su žymiai žiauresne naujiena.

Siaubo ekspertas Wesas Cravenas užsuka į "Pere-Lachaise" kapines pasidomėti ką ten veikia Oscaro Wilde'o dvasia, Bruno Polydalesas desperatiškai ieško laisvos stovėjimo vietos automobiliui užgrūstoje Monmartro gatvelėje, Gurinder Chadha domisi kaip į musulmonės merginos nelaimę sureaguos pro šalį praeinantys trys savanaudiški vaikinai, o Alexanderis Payne'as prajuokina amerikiečių moteriškės bandymais per vasarą išmokti prancūzų kalbą ir sklandžiai papasakoti patirtus nuotykius.

DENI  2007-02-17 18:33:59 

puikiai perduodama pacio miesto dvasia! rekomenduociau buvusiems ir norintiems sugrizhti dar karta)


EGLE  2007-02-13 00:36:06 

prancuziskas filmas. Intriguojantis, ydomus, naujoviskas. Valentino dienai super tinka! Visko daug, bet neprailgsta. Ydomios istorijos. Ypac apie kapines, vampyre.. ar kauboju:)


MM  2007-02-13 00:21:07 

Tikrai nerealus neeilinis filmas. Verta pamatyti. Neeilines ir kartu paprastos situacijos, verciancios susimastyti. Filmas uzburia nuo pradzios iki pat galo.. apstu visko iliuziju, vampyru, dvasiu kapinese..amerikieciu, prancuzu. Senai maciau toki gera filmas!


RAMUNE  2007-02-03 21:43:42 

nerealus filmas! toks prancuziskas prancuziskas, su nostalgija, sentimentais ir panasiai.. labai gerai nuteikiantis. uzsimaniau i Paryziu!!! :)


MISS BOGART  2007-02-02 11:02:34 

negaleciau pasakyti, kad sitas filmas mane suzavejo. na is visu filmuku, galima atsirinkti kokius 3 ar 4 kurie yra visai nieko. bet labai stipriai nerekomenduoju, yra ir vertesniu filmu, kuriems galima isleisti tiek pinigu. Rekomeduoju tik tiems kurie labai myli Paryziu..


AUDRIUS  2007-01-30 19:46:02 

Siaip zinute administratoriams, gal galite po kiekvieno komentaro apacioje palikti ip? nes susidaro ispudys kad apie filma raso 5 kartus tas pats zmogus ir vertina 5 balais. Sis filmas kaip matau rodomas tik kino vienam kino teatre


TOMAS  2007-01-30 08:27:24 

O tai filmo siuzetas koks nors konkretus yra? Ar visas filmas ir yra toks kratinys, kaip cia aprasyta??


ALMA  2007-01-29 00:51:14 

Filmas visiškai nepatiko.. vos pabaigiau žiureti, vis laukiau kažko intriguojančio, deja. O dar tas "Haris Poteris" su vampyre.. išvis be komentarų.


VILTE  2007-01-28 18:34:52 

Nuostabus filmas, gražus, nepakartojamas.


TT  2007-01-28 11:10:41 

filmas - labai geras, nuostabus, nepakartojamas. parodyta daug zmogiskumo pusiu, geru ir blogu, visa tai ipainiojant i meiles kontksta. griaunantis stereotpus. meistriskai islaikyti siuzeto vingiai.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22150
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt