Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TAMSOS BAIKERIS (2007) 120 min.
Ghost Rider
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 02 16
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Lietuvos kino teatruose ir televizijose rodyto fantastinio veiksmo trilerio "Drąsiaširdis" režisieriaus Marko Steveno Johnsono naujausias filmas jau keletą metų yra vadinamas laukiamiausia "Marvel" komikso ekranizacija. Spalio mėnesį Las Vegase tradicinėje įvykusioje fantastinių filmų parodoje "Comic-Con" būtent šis kūrinys sulaukė didžiausio gerbėjų dėmesio. Dvigubas vaidmuo - tai svarbiausios aktoriaus Nicolaso Cage'o gyvenimo svajonės išsipildymas, todėl jis didžiąją dalį garderobo personažui atitempė iš savo drabužių spintos, o dėl sudėtingos formos peruko uždėjimo kiekvieną dieną kentėdavo po 3 valandas. Nicolas Cage'as yra užkietėjęs "Tamsos baikerio" gerbėjas, o nenumaldomą aistrą šiam komiksų personažui išliejo įsigydamas net tris motociklus ir papuošdamas kūną specialia tatuiruote.

Gražiausiais jaunystės metais profesionalus kaskadininkas Džonis Bleizas ryžosi parduoti savo sielą velniui Mefistofeliui, nes labai norėjo išgelbėti mirtinai sergančio tėvo gyvybę. Po siaubingo pakto jo gyvenimas neatpažįstamai pasikeičia, nes tenka išsiskirti su mylimaja Roksana ir pasinerti į vienatvės liūną. Likimo kelias vėl atveda Džonį pas galingąjį Mefistofelį, kuris pažada sugrąžinti sielą už vieną paslaugą. Jis turės nugalėti šėtono sūnų Juodaširdį, kuris išdrįso nuversti tėvą nuo sosto ir sukurti dar baisesnį pragarą. Naktimis Džonis Bleizas virsta Tamsos baikeriu, apdovanotu antgamtinėmis velniškomis jėgomis. Jis važinėja po miestą ypatingo dizaino pragarociklu su ugnimi liepsnojančiais ratais ir žiauriais metodais verčia nusikaltėlius prisiminti pamirštas nuodėmes.

Tamsos baikeris - tai ne šiaip sau eilinis supermenas, kuris labiau panašus į anti-herojų. Naktimis jis transformuojasi į tikrą demoną, šiurpina priešus pastoviai užsidegančia kaukole ir reikalingiausiu momentu gali spjaudyti ugnimi. Tamsos baikerio liepsnos dydis priklauso nuo jo alter-ego Džonio Bleizo emocinės būklės, o pagrindinė filmo stiprybė slypi įspūdinguose pirotechnikos efektuose ir išradingumu pasižyminčiose veiksmo scenose.

MACD  2008-10-11 10:39:33 

Kompiuterinis šlamštas... Bet jei būtų tik tiek - dar būtų pusė velnio. Bet visus taškus ant "i" sudeda Nikolas Keidžas - ar gali būti kas nors patetiškiau, nei vaidinti trisdešimtmetį, kai tau beveik penkiasdešimt ir vis retėjančią plikę slėpti po priklijuotais ir nudažytais plaukais?


INGRIDA  2007-04-23 22:20:41 

Ispudingas filmas,man patiko...Daug geru efektu ir pagrindinis aktorius geras...Nu filmas manau vertas demesio,toks truputi su siaubo elementais...Man ta kaukolyte buvo faina,vistiek kazkas naujo,kad daugiau tokiu prikurtu...


AURUSKA  2007-04-20 16:59:38 

as jo dar neziurejau ir noriu suzinoti ar jis lietuviu kalba gal kas galit pasakit?????


---DX---  2007-03-18 15:02:18 

cool filmas!!!bet as neziurejau!!!:p XD


ZENKA  2007-03-18 13:12:06 

Vycka, tu skaityt moki ? cia fantastinis filmas, o fantastiniuose filmuose normalu kai vaziuoja zmogus ir staiga pasivercia i skeleta, nesuprantu tokiu kaip tu kurie eina i filma tikedamiesi pamatyti kazkokia dokumentika, jau viena pavadinimas pasako apie filma, tai arba tu neprotauji, arba pagal tave Fantastinis filmas turi buti dokumentinis...


VYCKA  2007-03-17 19:43:57 

Filmas prastas, fantastika pavaizduota keistai. Važiuoja žmogus motociklu, taip staigiai paima ir persiverčia į degantį padarą. Nesąmonė. Filme siužeto nėra. Sėdėjom dviese ir buvo gaila pinigų, kuriuos išleidome ten eidami. Vos susilaikėme neišėję. Tipiškas, tik prastai pastatytas, holivudo filmas. Gali patikti nebent beskoniams arba bet kokios fantastikos mėgėjams.


RYTĖ  2007-03-15 15:57:29 

labai cool filmas norėčiau dar karta pažiūrėti .siūlyčiau visiems kuriems patinka veiksmo trileriai nueiti į šį filma , tikrai neapsiriksit.....


GABE  2007-03-13 14:38:21 

Taip gardziai pasijuokiau.Filmu su panasia prasme daug,bet sitas ipatingas.Tiek daug juokingu fraziu ir posakiu viename filme dar negirdejau.Spec.Efektai superingi.Filmas tikrai geras.


VAMPSTAMP  2007-03-12 00:57:24 

Siužetas bukas ir filmas kvailas ir neįdomus. Nebent vaikams. Tačiau. Tačiau efektai efektingi, dangoraižiais pasivažinėja, viską padaužo, motociklu pasidrasko. Už tai ir kalam ketvertą.


ELLIS  2007-03-06 14:35:54 

Tikrai geras filmas, buvo ir jumoro, ir siaubo, ir nemazai fantastikos :), noreciau dar karta paziuret. O kas tikejosi rimto filmo, tai turbut nemoka skaityt, nes aiskiai filmas apibudintas, aprasytas, ir as perskaites ka tikejausi pamatyt, ta ir pamaciau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 29758
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt