Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TAMSOS BAIKERIS (2007) 120 min.
Ghost Rider
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 02 16
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Lietuvos kino teatruose ir televizijose rodyto fantastinio veiksmo trilerio "Drąsiaširdis" režisieriaus Marko Steveno Johnsono naujausias filmas jau keletą metų yra vadinamas laukiamiausia "Marvel" komikso ekranizacija. Spalio mėnesį Las Vegase tradicinėje įvykusioje fantastinių filmų parodoje "Comic-Con" būtent šis kūrinys sulaukė didžiausio gerbėjų dėmesio. Dvigubas vaidmuo - tai svarbiausios aktoriaus Nicolaso Cage'o gyvenimo svajonės išsipildymas, todėl jis didžiąją dalį garderobo personažui atitempė iš savo drabužių spintos, o dėl sudėtingos formos peruko uždėjimo kiekvieną dieną kentėdavo po 3 valandas. Nicolas Cage'as yra užkietėjęs "Tamsos baikerio" gerbėjas, o nenumaldomą aistrą šiam komiksų personažui išliejo įsigydamas net tris motociklus ir papuošdamas kūną specialia tatuiruote.

Gražiausiais jaunystės metais profesionalus kaskadininkas Džonis Bleizas ryžosi parduoti savo sielą velniui Mefistofeliui, nes labai norėjo išgelbėti mirtinai sergančio tėvo gyvybę. Po siaubingo pakto jo gyvenimas neatpažįstamai pasikeičia, nes tenka išsiskirti su mylimaja Roksana ir pasinerti į vienatvės liūną. Likimo kelias vėl atveda Džonį pas galingąjį Mefistofelį, kuris pažada sugrąžinti sielą už vieną paslaugą. Jis turės nugalėti šėtono sūnų Juodaširdį, kuris išdrįso nuversti tėvą nuo sosto ir sukurti dar baisesnį pragarą. Naktimis Džonis Bleizas virsta Tamsos baikeriu, apdovanotu antgamtinėmis velniškomis jėgomis. Jis važinėja po miestą ypatingo dizaino pragarociklu su ugnimi liepsnojančiais ratais ir žiauriais metodais verčia nusikaltėlius prisiminti pamirštas nuodėmes.

Tamsos baikeris - tai ne šiaip sau eilinis supermenas, kuris labiau panašus į anti-herojų. Naktimis jis transformuojasi į tikrą demoną, šiurpina priešus pastoviai užsidegančia kaukole ir reikalingiausiu momentu gali spjaudyti ugnimi. Tamsos baikerio liepsnos dydis priklauso nuo jo alter-ego Džonio Bleizo emocinės būklės, o pagrindinė filmo stiprybė slypi įspūdinguose pirotechnikos efektuose ir išradingumu pasižyminčiose veiksmo scenose.

ZIVILE  2007-03-04 21:36:07 

Filmas buvu super ir baisokas ir truputeli smaikstus, bet vertas paziureti.


ROKAS  2007-03-04 14:06:26 

as dar neziurejau sito kino gal geras bus....... :)


PETRAS  2007-03-04 00:43:41 

Filmas labai prastas, nebent jums yra maziau nei 14 arba jus siaip durnas is prigimties ir jums linksmi tokie filmai, kai cage'as virsta "tamsos baikeriu" ir sudegnaciu cioperiu skraido dangoraiziais. Vis del to , salei buvo tik vaikai....


SONIA65  2007-02-23 13:24:10 

paziureti verta,gerai tas baikeris vare.buwo truputi juoko ir siaubo


KIPSAS  2007-02-23 13:01:44 

visiskas slamstas..megstu juodai fantastika, bet cia is vis nesuprasi kas prie ko..po Molen Ruzo, tai antras filmas, per kuri as miegojau


ZEUSAS  2007-02-22 12:37:40 

Filmas labai geras, ziurejau kino teatre, ziuresiu dar ir dvd kai pasirodys, beveik visame filme vyksta veiksmas. Jis turi patiks visiems fantastikos megejams. IR nesuprantu tu komentatoriu kurie sneka, kad nesamone, nu tu pries eidamas pamatei reklama kad lakstys baikeris su deganciu skeletu, tai jau mazdaug susiprotek kad cia bus fantastinis filmas, Per reklama pamate lakstanti baikeri deganti, nuejo i filma pamate vel kaip laksto, ir peikia, tai ko jus tikejotes ? Filmas kaip filmas, su labai geru siuzetu, geri aktoriai, jau kad filmas bus idomus galima sprest pagal tai, kad buvo leidziamas komiksas Tamsos Baikeris labai senai, ir buvo labai populiarus, lygiai taip pat kaip Zmogus Voras, Hulkas, X-menai. Dar pasikartosiu filmas "geras" kas megsta fantastika, ir kam patiko tokie filmai, kaip anksciau isvardinti.


ROB  2007-02-21 15:53:05 

nieko gero is kino.. ziurejau ir biski jokas eme. Neiciau daugiau i toki.


LITUANO  2007-02-20 12:44:39 

siaip sau. is neturejimo ka veikt, galima ziureti, kad "prastumti" laika.


DZABA  2007-02-19 22:05:57 

su baikerizmu tas filmas visai nieko bendro neturi. ir apskritai jis toks kazkoks visas pavirsutiniskas, tarsi paskubom suklijuotas... gal net 3 butu teisingesnis vertinimas.


BEZPREDELAS  2007-02-19 21:24:44 

filmas geras!!! :) patiko ir man ir merginai, butent to ko reikia geram vakaro praleidimui. Sutinku siuzetas paprastas, bet vaizdai grazus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 29757
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt