Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TAMSOS BAIKERIS (2007) 120 min.
Ghost Rider
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 02 16
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Lietuvos kino teatruose ir televizijose rodyto fantastinio veiksmo trilerio "Drąsiaširdis" režisieriaus Marko Steveno Johnsono naujausias filmas jau keletą metų yra vadinamas laukiamiausia "Marvel" komikso ekranizacija. Spalio mėnesį Las Vegase tradicinėje įvykusioje fantastinių filmų parodoje "Comic-Con" būtent šis kūrinys sulaukė didžiausio gerbėjų dėmesio. Dvigubas vaidmuo - tai svarbiausios aktoriaus Nicolaso Cage'o gyvenimo svajonės išsipildymas, todėl jis didžiąją dalį garderobo personažui atitempė iš savo drabužių spintos, o dėl sudėtingos formos peruko uždėjimo kiekvieną dieną kentėdavo po 3 valandas. Nicolas Cage'as yra užkietėjęs "Tamsos baikerio" gerbėjas, o nenumaldomą aistrą šiam komiksų personažui išliejo įsigydamas net tris motociklus ir papuošdamas kūną specialia tatuiruote.

Gražiausiais jaunystės metais profesionalus kaskadininkas Džonis Bleizas ryžosi parduoti savo sielą velniui Mefistofeliui, nes labai norėjo išgelbėti mirtinai sergančio tėvo gyvybę. Po siaubingo pakto jo gyvenimas neatpažįstamai pasikeičia, nes tenka išsiskirti su mylimaja Roksana ir pasinerti į vienatvės liūną. Likimo kelias vėl atveda Džonį pas galingąjį Mefistofelį, kuris pažada sugrąžinti sielą už vieną paslaugą. Jis turės nugalėti šėtono sūnų Juodaširdį, kuris išdrįso nuversti tėvą nuo sosto ir sukurti dar baisesnį pragarą. Naktimis Džonis Bleizas virsta Tamsos baikeriu, apdovanotu antgamtinėmis velniškomis jėgomis. Jis važinėja po miestą ypatingo dizaino pragarociklu su ugnimi liepsnojančiais ratais ir žiauriais metodais verčia nusikaltėlius prisiminti pamirštas nuodėmes.

Tamsos baikeris - tai ne šiaip sau eilinis supermenas, kuris labiau panašus į anti-herojų. Naktimis jis transformuojasi į tikrą demoną, šiurpina priešus pastoviai užsidegančia kaukole ir reikalingiausiu momentu gali spjaudyti ugnimi. Tamsos baikerio liepsnos dydis priklauso nuo jo alter-ego Džonio Bleizo emocinės būklės, o pagrindinė filmo stiprybė slypi įspūdinguose pirotechnikos efektuose ir išradingumu pasižyminčiose veiksmo scenose.

ARTISTAS  2007-02-03 10:50:08 

Bet jau užvadino... O kur "vaiduoklis", "šmėkla" ar "skeletas"?... Nejaugi nebuvo galima pavadinimo išverst kaip "Ratuota šmėkla"?... Na galų gale "Baikeris vaiduoklis"... Iš kur ta "tamsa" atsirado???


VADIX  2007-02-01 18:40:03 

Mates jau shi filma....silpnokas kazkoks.tykejausi daugiau specefektu...nusivyliau labai!


MIZNIUS  2007-01-28 13:42:25 

GERAS FILMAS LAUKIU NESULAUKIU GAIDZIAI GREICIAU RODIGIT SI FILMA KINO TEATRE AR BET RODIKIT JO REKLAMAS PRIES KINA MAZIAI


VYKINTAS  2007-01-28 10:22:30 

labai idomus filmas patariu visiems paziureti:)


ZAAZA  2007-01-14 13:27:32 

MANAU TAIJ KRUTS FILMSFilmo aprašymas aplankytas kartų: 29756
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt