Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BYNAS (1997) 90 min.
Bean
Ekscentriška situacijų komedija
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Misterio Bean'o (Rowan Atkinson) darbas yra sėdėti Londono Nacionalinės Meno Galerijos kampe ir žiūrėti į paveikslus. Nelabai sunkus darbas. Galerijos vyriausybė nori ji atleisti, bet Bean'as turi gerą pažįstamą kuris yra galerijos direktorius. Taigi vietoj atleidimo Bean'as yra siunčiamas į Ameriką pristatyti vieną garsiausių pasaulyje meno kurinį - Whistler'io Motina ("Whistler's Mother"), už kurį Grierson'o Galerija užmokėjo 50 milijonų dolerių. Be to Londono Galerija pranešė Grierson'o Galerijai, jog paveikslo priskatimui jie siunčia įžymų meno žinovą vardu Bean. Galbūt jie tikėjosi, jog amerikiečiai supras kad visą tai apgaulė ir užmuš Bean'ą.

Atskridęs į Los Angel'ą Bean`as yra areštuojamas už vaikišką pokštą, iškriesta aeroporte. Tuo laiku jį laukė atsakingas už Bean'o atvykimą Grierson'o Galerijos meno istorijos žinovas - David Langley (Peter MacNicol), jo žmona Alison (Pamela Reed), duktė Jennifer (Tricia Vessey) ir sūnus Kevin (Andrew Lawrence). Davidas įtikina savo šeimą, kad Anglijos atstovas keliom dienom apsigyventų jų namuose. Bet po to kai svečias nepasirodė aeroporte ir šeima grižo namo jie rado Bean'ą jau komfortabiliai įsitaisiusi. Nepraeina ir dviejų dienų kai Daivido žmona ir vaikai išsikrausto iki tol kol Angliškas svečias nepaliks jų namų.

Bet vargšas David'as jau pažadėjo savo bosui George'ui Grierson'ui (Harris Yulin), jog atves Bean'ą, kuris yra tikras meno žinovas ir kuris, be abejo, padarys įteikimo ceremoniją daug šaunesne. David'o laimei jo bosas priėmė Bean'ą kaip truputi ekscentrišką menininką. Bet ši nuolanki nuomonė apie anglišką svečią išsilaikė tik iki tol, kol Georgas su žmona atėjo pas David'ą pietų ir valgį ruošė Bean'as..., nesunku įsivaizduoti kas buvo toliau.

Bet filmo kulminacija yra tada, kai vieną Bean'ą palieka kambaryje su įžymiu meno kūriniu. Tai ką jis padaro su paveikslu, butu gaila padaryti netgi su nepavykusiu "grafiti". Bet nereikia pergyventi, nes visi Bean'o "pokštai" baigiasi laimingai ir David'ui, ir jo šeimai, ir Grierson'o Galerijai, ir jam pačiam. Bet kas gi atsitiko jus sužinosite pažiūrėję šį nuostabų ir labai juokingą filmą.

MINDAUGAS  1970-01-01 02:00:00 

Pamokanti istorija, kaip issisukti is "nepatogiausiu" situaciju - apsimesti ponu B(l)ynu. Siaip tai juokiausi, kad net pilvo presa paskaudo.


KINOMANAS  1970-01-01 02:00:00 

Man patiko šis juokingas filmas, tik ne tiek kiek aš norėjau. Jame yra, tačiau vis tik per mažai pačio Byno solo vaidinimėlių, kuriais jis žavi savo filmukuose. Ten kur jis vaidina vienas atsitiktinėse situacijose - viskas puiku, ten kur reikia vaidinti pagal filmo pagrindinę liniją - ten Byno jumoras suamerikonėja ir pasidaro neįdomus.


NEBLOGAS  1970-01-01 02:00:00 

Na tikrai neblogas filmas, gaila, kad tik velokai eme rodyt. Yra tikrai gana daug normaliu bajeriu. Zhiuret galima drasiai. Tai va.


RICKA  1970-01-01 02:00:00 

Tai tikrai geras filmukas...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4414
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt