Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MELAGI, MELAGI (1997) 86 min.
Liar Liar
Komedija
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagrindinis naujos režisieriaus Tomo Shadyacko komedijos herojus - pasiturintis, sėkmingai karjeros laiptais lipantis advokatas Flečeris Rydas - užkietėjas melagis. Jis meluoja gatvėje, darbe, teismo salėje. Ir jam puikiai sekasi. Vieną po kitos jis laimi bylas, firmos vadovai juo patenkinti. Bėda ta, jog Flečeris meluoja ir savo mylimam sūneliui Maksui, gyvenančiam su mama - buvusia Flečerio žmona. Dėl darbo, laiko sūnui dažniausiai nelieka, todėl jis beria Maksui tūkstančius pažadų, kurių , be abejo, netesi. Mažylio kantrybė trūksta, kai tėtis neatvyksta (nors, žinoma, buvo pažadėjęs) į jo penktojo gimtadienio šventę. Kai ateina laikas sugalvoti norą ir užpūsti žvakutes, Maksas panori, kad jo mylimas tėvelis... bent vieną parą negalėtų nė karto sumeluoti. Ir berniuko noras išsipildo. Vargšo Flečerio bėdos prasideda netrukus. Savo kolegoms jis rėžia toli gražu ne malonią tiesą “į akis“, gatvėje sustabdytas policininko, kuo sąžiningiausiai prisipažįsta apie visus pažeidimus. Tačiau didžiausia problema dar prieš akis. Jis privalo laimėti skyrybų bylą. Flečerio klientė - savo turtingą vyrą apgaudinėjanti poniutė, reikalaujanti nemenkos vyro turto dalies ir teisės rūpintis vaikais (taigi ir jiems skirtos pašalpos). Gynimas paremtas tuo, ką Flečeris puikiai moka - faktų supainiojimu ir advokato gražbylyste - tačiau, jei pamenate, vargšelis meluoti nebegali.

* * *

Režisieriui T. Shadyackui (“Eisas Ventūra - gyvūnėlių seklys“, “Kuoktelėjas profesorius“) pavyko meistriškai sujungti dinamišką ekscentrišką komediją ir šeimyninę dramą bei panaudoti J. Carrey'io talentą. Rezultatas - miela komedija su “moralu“ apie būtinybę išsaugoti amžinąsias šeimos vertybes ir tai, jog tiesa - visada geriau nei melas. Naująją juostą neblogai įvertino kritikai, o žiūrovai “balsavo“ plūsdami į kino teatrus. Jungtinėse valstijose vien per pirmąjį filmo demonstravimo savaitgalį pajamos už bilietus buvo 32 milijonai dolerių!

Juosta “Melagi, melagi“ - tai antrasis režisieriaus T.Shadyacko ir J.Carrey'io bendras darbas - garsus komikas atliko pagrindinį vaidmenį šio režisieriaus komedijoje “Eisas Ventūra - gyvūnėlių seklys“. Filmas tapo superhitu ir iškėlė J. Carrey'į į populiariausių pasaulio aktorių gretas.

Šio aktoriaus kelias į šlovę prasidėjo Toronto komedijų klubuose (J. Carrey'is gimė Kanadoje). 1981 m. Jim'as persikėlė į Los Andželą, kur po metų gavo vieną iš pagrindinių vaidmenų NBC seriale “Ančių fabrikas“. Pirmieji jo darbai Holivude - tai nedideli vaidmenys filmuose “Žemės merginos lengvai pasiekiamos“, “Paggy Sue ištekėjo“. Po 1994m. sukūrto “Eiso Ventūros...“ bei populiaraus kino komikso “Kaukė“, J. Carrey'is tapo pirmo ryškumo žvaigžde, o jo honorarai dabar siekia 20 milijonų dolerių. Pirmą kartą tokią sumą aktorius gavo už vaidmenį “juodojoje“ komedijoje “Kabelininkas“, beje, patyrusioje finansinę sėkmę. Tarp kitų J. Carrey'io darbų - vaidmenys filmuose “Betmanas amžiams“, “Bukas ir bukesnis“, “Eisas Ventūra, kai gamta šaukia“.

Antrojo plano vaidmenis komedijoje “Melagi, melagi“ atlieka žinomos aktorės Jennifer Tilly (nominacija “Oskarui“ už antrojo plano vaidmenį W. Allen'o juostoje “Kulkos virš Brodvėjaus“), Maura Tierney (“Baltieji smėlynai“, “Pirmapradė baimė“), Amanda Donohoe (“Baltojo kirmino irštva“, “Karaliaus Džordžo beprotybė“). Mažojo Makso vaidmenį užtikrintai atlieka jaunoji TV serialų žvaigždė Justinas Cooperis (“Vaikinai grįžta“, “Pilna troba“, “Ligoninės priimamasis“).

ELE  2007-04-11 14:35:02 

nepakartojamas filmas kaip ir pats pagrindinis aktorius Jim Carrey... buvo vietu kur is juoko net asarele issprusdavo.. gaila gan senas niekur neberandu paziureti, o noreciau pamatyti dar karteli.


  2007-02-07 19:15:08 

labai geras filmas


DJ SPIRIT  2004-10-28 19:17:52 

Geras filmas, Jim Carrey nerealus aktoriusFilmo aprašymas aplankytas kartų: 5750
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt