Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠARLOTĖS VORATINKLIS (DUBLIUOTAS RUSIŠKAI) (2007) 97 min.
Charlotte's Web
Komedija visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 02 23
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Lietuviškai dubliuota filmo versija
Originali filmo versija

Pagalba ateina... iš viršaus!

Kai viename ūkyje tamsų vakarą kiaulė pagaliau atsiveda ilgai lauktų paršiukų, vienam iš jų vos gimus nelemta gyventi... Jeigu ne drąsuolė Fern! Pasipriešinusi tėčiui, ji išgelbėja rausvą paršelį nuo mirties ir pavadina jį Vilburu. Mergaitei Vilburas – nepaprastas gyvūnas, kuriam ji skiria visą meilę, rūpestį, globą ir netgi nepabijo nusinešti į mokyklą!

Kai Vilburas vieną dieną tampa dideliu ir švytinčiu paršeliu, iš Fern glėbio jis persikelia gyventi į naują tvartą. Mielas, smalsus ir bendrauti mėgstantis gyvūnas trokšta kuo greičiau susidraugauti su savo naujų namų gyventojais. Tačiau viskas ne taip paprasta. Avys, karvės, antys, arklys visai nenusiteikę į savo būrį priimti naujo gyventojo. Tuo labiau, kai jam, kaip jie netyčia prasitarė, gyventi lemta tik iki Kalėdų... Atrodo, kad šįkart Vilburui nebepavyks išvengti liūdnos baigties, tačiau jo geriausia draugė – vorė Šarlotė – nusprendžia padėti. Savo kibiame voratinklyje ji pradeda mezgti žodžius, kurie ūkio savininką turi įtikinti, kad Vilburas – ne šiaip eilinis paršelis. Pamažu į kovą už Vilburo išgelbėjimą stoja visi tvarto gyventojai, tačiau kaip reikia įtikinti gyvūnų kalbos nesuprantančius žmones, ypač kai Kalėdos vis greičiau ir greičiau artėja?..

Pagal visame pasaulyje populiarų E. B. White kūrinį pastatytas filmas „Šarlotės voratinklis“ – tai nuoširdi, švelnaus humoro ir smagių nuotykių kupina istorija apie draugystę ir ištikimybę. Filmas, kuriame kartu su aktoriais „vaidina“ ir tikri gyvūnai, sulaukė milžiniško populiarumo ir jau dabar laikomas viena geriausių minėtos knygos ekranizacijų.

INGA  2007-02-13 21:41:01 

Grazus filmas vaikams ir ju teveliams, vienintele beda, veliau vaikuciai gali atsisakyti valgyti mesa...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3906
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt