Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LIŪTAS KARALIUS (1994) 89 min.
The Lion King
Animacinė nuotykių pasaka visai šeimai
JAV

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Simba gimsta liūtų karalių šeimoje. Jis yra linksmas ir išdykęs, turi draugę, kuri vėliau taps jo žmona. Viskas būtų gerai, jei ne Simbos dėdė Randas, kuris nori tapti karaliumi ir dėl to nekenčia Simbos tevo. Jis nužudo tikrajį karalių, išveja Simba iš karalystės.

Liūtukas pradeda klajoti ir randa naujų draugų. Jie linksminasi ir Simba greit pamiršta, kad turi būti karaliumi ir štai netikėtai, suauges liūtukas sutinka buvusią draugę. Jis prisimena savo praeitį ir grįžta į karalystę. Ten jis ir pamato baisų vaizdą: visi gyvena skurde, nėra ko valgyti. Simba nutaria kautis su Randų ir užimti jo vietą. Sunkioje kovoje jis nukauna Randą. Nugalėjęs Simba padaro savo karalystę tokią, kokia ji buvo prieš tėvo mirtį.

Goriliukas  2010-07-22 20:20:18 

gal zinote simbos drauges varda?)


Eigile  2010-07-06 11:49:05 įvertino 

Pas NUOSTABIAUISIAS!!!!!! animacinis filmas ;*** Mano vaikstes Filmas,ziuredavau i diena po kelis kartus ;D Ir dabar dar Ziuriu ;DD


Muffy  2009-09-21 14:27:58 įvertino 

Man šis filmas taip pat labai patiko. Tačiau kur galėčiau pamatyti 4 dalį???


ZIVILIUTE  2006-10-12 10:15:12 

filmas tai yra nerealus, maciau ji maza, o dabar ieskau to filmo ir niekur nerandu:( jei kas galetu man ji atsiust tegul pranesa i e-mail'a. busiu ziauriai dekinga. dzimbow@gmail.con


GRETA DAUJOTAITE  2006-01-29 17:31:11 

Aš esu labai didelia Liūto Karaliaus filmuko gerbeja. Gražesnio filmuko už liūtą karalių tikrai dar nesu mačiusi. Esu mačiusi visas Lūto Karaliaus serijų dalis ir visos dalys buvo labai įdomios. Ypač man labai buvo graudu, kai žūvo Simbos tėtis Mufasa. Tada labai verkiau. ir labai džiaugiuosi, kad turiu 1 ir 2 dalį. Bet svarbiausia, kad dalis visas mačiau. man labai juokinga buvo tas paukštukas Zazu. O kas dar nematė Lūto Karaliaus, patarčiau kuo greičiau pamatyti šį labai įdomų filmuką. Kai pamatysite, tikrai nepasigailėsite!


GRETA  2006-01-29 17:22:43 

as geresnio filmuko uz liuta karaliu tikrai neesu maciusi ir tikrai nematysiu. tikrai labai labai idomu! as manciau visas liuto karaliaus dalis ir visos buvo idomios. o kai zuvo Simbos tetis Mufasa, tada labai verkiau =(


M<ONIKA  2005-11-03 23:07:34 

Labai geras animacinis filmas, ir tikrai ne tik vaikams tinka visai seimai. Antros dalies nemaciau bet man niekada nepatiko kai buvo kuriamas antros dalys animaciniuose filmuose. Bet siaip nepasakyciau kad cai pats geriasias multikas, man labai labai labai smarkiai patiko ir dabar tebepatinka The little Mermaid, jos antros dalies taipogi nemaciau, bet little mermaid lygiai toks pat geras, gal netgi kazkuo geresnis, ten labai fainos muzikos. Ir kaip jau kazkas rase dabartiniai multikai tokie kaip simarono zirgas, ar lilo ir sticas yra taipogii labai geri, labai pamokantys ir netik pamokantys gi multikuose nera svarbiausia pamokymas, jie turi buti ir idomus ir linksmi ir .... na tiesiog multikai turi buti geri, bet pripazystu, kad nevisada jie tokie buna, bent jau man. Na tai mano ivertinimas toks kad multikas yra geras ir del to kad pamokantis ir del to akd yra linksmas ir ... na del to kad yra idomus, bet bent jau man jis nera pats geriausias mano matytas multikas. Bet 5 balus jam duodu nes 4 butu per mazai. =)


LEE  2005-10-04 17:56:30 

labai geras, pamokantis filmas :] kai ziurejau kokiu 6 metu padare labai dideli ispudi, po 10 metu vel paziurejo ir vistiek paliko toki pat dideli ispudi.. manau filmas tinka visai seimai ;)


MONIKA  2005-04-25 18:48:33 

Tik nesakykite kad nera kas nurunktu si filma....tikrai yra .....sis filmas man labai patiko .....vaikysteje i labai daznai ziuredavau ir dabar tebeziuriu......bet yra ir lygiai taipat geru animaciniu filmu pvz.: zuviukas nemo(labai labai geras filams), Lilo ir Stitcas (tiesios nuostabus filmas- geriausias zinoma Stitcas), simarono zirgas(Va cia tai nerealus filams ir ta Bryan Admas muzika) ir dar daug daug kitu animaciniu filmu yra lygiai tokiu pat geru kaip ir The Lion King.


KINOFANAS  2003-03-14 19:01:22 

Idealus animacinis filmas... Kaip ir jo antra dalis. Vargu ar atsiras kas jį nukonkuruos. O tie jo soundtrack'ai tiesiog nepakartojami.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17165
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt