Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MAN PER BRANGU... (2006) 104 min.
Hors de prix
Saldi romantinė komedija su aštriais pipiriukais

Premjera Lietuvoje: 2007 03 16
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Už jokius pinigus neįmanoma nusipirkti meilės, bet ji gali garantuoti aukščiausią aptarnavimą penkių žvaigždučių viešbutyje ir daug prabangių daikčiukų iš prestižinių parduotuvėlių.

Žavioji "Amelijos iš Monmartro" žvaigždė Audrey Tautou su malonumu įsijautė į šmaikštų ir šiek tiek kontraversinį vaidmenį praėjus vos kelioms dienoms po sensacingojo trilerio "Da Vinčio kodas" filmavimo darbų. Aktorė drąsiai ir užtikrintai įkūnyja elitinę ir cinišką prostitutę, kuriai rūpi tik turtingų klientų pinigai ir prabangios smulkmenos. Ji vėl atrodo neįkainojamai graži ir pritrenkiamai nuostabi! Vis dar netikite?

Žanas (akt. Gadas Elmaleh) yra apsimetėlis profesionalas, tikras artistas be aktorinio išsilavinimo. Jis puikiai moka apsimesti kažkuo kitu vien tik tam, kad turėtų asmeninės naudos ir pajamų pragyvenimui. Mažai kas žino, kad po kauke slepiasi kuklus ir drovus vaikinukas, kuris užaugo neturtingoje šeimoje ir likimo dėka gavo padavėjo darbą prestižiniame viešbutyje populiariajame Biaritzo kurorte. Bet jis juk yra Žanas iš didžiosios raidės Ž, todėl ryžtasi mažumėlę pagudrauti ir apsimeta milijonieriams priklausančių šuniukų vedžiotoju. Jam tereikia pasivaikščioti su išlepintu keturkoju Atlanto pakrante ir atsiimti solidžius arbatpinigius. Kadangi Žanas nebijo net pačio sunkiausio ir alinančio darbo, tai juo pradeda naudotis net šiek tiek pritingintys kolegos.

Savo ruožtu, palaidūnė ir švaistūnė Irena (akt. Audrey Tautou) mėgsta leisti savo laiką šalia turtuolių. Ji leidžia sau pabūti drauge, palydove, sugėrove, prostitute, nes papildomų pinigėlių dažnai prireikia aukštiems poreikiams patenkinti. Be jokio sąžinės graužimo ji pardavinėja savo kūną žymiai vyresniems meilužiams, t.y. patiems tikriausiems sukrišusiems senukams, kad sekančią dieną galėtų nusipirkti liemenėlę už 250 eurų. Mergina gyvena viešbutyje kartu šeštąją dešimtį jau skaičiuojančiu tėtušiu, kuris lyg tyčia jos gimtadienio dieną užknarkė kambaryje.

Netikėčiausių linksmų įvykių pasekoje Irena klaidingai palaiko į barą užklydusį mūsų gerai pažįstamą Žaną už klestintį milijonierių ir apsidžiaugia, kad bent vieną kartą galės praleisti naktį su tikrai simpatišku vaikinu. Po aistringų glamonių jie atsibunda prabangaus kambario lovoje, bet pragmatiškai merginai nerūpi jokie jausmai, todėl ji vienareikšmiškai parodo, kur yra durys, kai tik naivusis padavėjas atvirai išsipasakoja apie savo tikrąją kilmę.

Tačiau palaužtas ir išduotas Žanas nesiruošia taip lengvai pasitraukti iš šešėlį. Meilės apakintas vaikinas nusprendžia paslačia sekti paskui Ireną, kuri su tėveliu Žaku išvyksta į turtingų klientų medžioklę Prancūzijos Rivjeroje. Apsistojęs nuostabiojoje Nicoje, jis talentingai apsimeta karštu žigolo ir visai netyčia "pakabina" eurų pritvinkusią našlę Madeliną. Rafinuoto charakterio moteriškė trokšta kuo daugiau aistringos meilės su jaunu ir patyrusiu partneriu. Žanas iš tiesų jaučiasi parėmęs žaidimo iniciatyvą į savo rankas, bet nepasitiki savo jėgomis.

Jis vėl kreipiasi pagalbos pas Ireną, kuri dabar vaikšto susikabinusi rankomis su putliu storuliuku Žiliu ir kantriai melžia nieko nenutuokiančio turtuolio piniginę. Seksualioji gražuolė galiausiai priima naująjį Žaną. Ji pradeda jam dalinti naudingus patarimus, kaip reikėtų geriau ir teisingiau elgtis, kad įnoringoji Madelina būtų 100% patenkinta. Irena mielai prisiima mokytojos pareigas, tampa vis artimesnė simpatingajam vaikinui ir net nepastebi, kaip jausmai sušvelnina ir sušildo jos šaltą širdį. Juk meilė viską gali!

Linksmos situacijos, komiški nesusipratimai, gražūs vaizdai, saulėtas oras, šiltos Viduržemio jūros bangos, nuostabi Prancūzijos Rivjeros gamta, elitiniai kurortai, prabangus gyvenimo būdas, ikrai su šampanu ir meilės magija nuo kovo 16 dienos Lietuvos kino teatruose.

ZOOO  2007-06-28 17:47:46 

linsmas filmuks prajuokina,


MM  2007-04-19 18:45:57 

Nuobodus filmas. Viskas, kas buvo geriausia - sudeta i anonsa. Neverta.


GANGAS  2007-04-08 17:06:09 

Ko jus cia visi luztat del filmo..? Eiline komedija su momentais kai nusisypsai ar nusijuoki. Tai neisimenantis filmas nes jo antra karta ziureti tikrai nenoreciau.


ME  2007-04-02 13:47:26 

Super filmas :) Labai linksmas :)


LAURA  2007-03-27 23:32:54 

Labai smagus, geras, nuotaikingas ir smaikstus filmas. Tikra tiesa,kad taip yra... patiko :)


MARTYNAS  2007-03-22 21:41:52 

Filmas tikrai labai vidutiniškas. Nėra jis nei blogas nei geras, nei lūdnas nei juokingas, tiesiog toks vidutiniškas. :)


EIMA  2007-03-17 20:42:26 

afigenas filmas :))) noreciau dar tokiu pamatyt. O Audrey Tautou as gerai padulkinciau ;)


JI  2007-03-17 17:19:30 

Gana lengvo turinio, smagi ir neįpareigojanti komedija. Tipiškas grakštus prancūzų filmukas. Geriausiai nuteikė prabangi veiksmo aplinka: viešbučiai, turtingi žmonės, saulėta aplinka. Bežiūrint atsirado noras išlėkti atostogauti į Prancūziją...:)


YO  2007-03-09 00:36:36 

labai linksma prancuziska komedija. pora vietu tikrai atrode, kad tuoj apsimysiu is juoko. aisku, prancuzai baisiai negrazus ir arogantiski, bet filme ziurisi smagiai. 4 balai, nes yra ir ispudingesniu filmu apskritai. bet siaip tikrai labai smagi komedija


INGA  2007-03-06 21:12:35 

SUPERINIS!!! senai bebuvo tokia gera komedija padaryta.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22725
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt