Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PO VEDYBŲ (2006) 120 min.
Efter brylluppet
Drama
Danija

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

"Oskaro" premijai geriausio užsienio filmo nominacijoje pristatytą dramą sukūrė trys svarbūs šiuolaikinio Danijos kino talentai. Talentingoji režisierė Susanne Bier jau pasižymėjo jausmingais filmais "Atviros širdys" ir "Broliai" (šis kūrinys buvo rodomas 2005-ųjų "Kino pavasaryje"), produktyviausias scenaristas Andersas Thomas Jensenas dažniausiai prisideda prie beveik kiekvieno svarbiausio filmo (jis taip pat yra 2006-ųjų "Kino pavasario" žiūrovų simpatijas iškovojusios absurdo komedijos "Adomo obuoliai" režisierius) ir fenomenalų vaidmenį atlikęs populiariausias šalies aktorius Madsas Mikkelsenas, kuris šiuo metu jau privalo derinti savo karjerą tarp rimtų vaidmenų ir pasirodymų Holivudo superhituose (veiksmo trileryje "007 Kazino Royale" jis įkūnyjo charizmatiškąjį niekšą).

Toronto, Pusano, Romos, Londono, Liubeko, Talino ir daugelio kitų tarptautinių kino festivalių publiką sužavėjęs filmas spinduliuoja įvairiausių emocijų gausa. Jakobas Petersenas yra užsispyręs savanoris, kuris visą savo laiką skiria sunkiai besiverčiančioms vaikų prieglaudoms Indijoje. Jis jaučiasi savas svetimoje šalyje ir sąžiningai rūpinasi ne tik įvaikiu Pramodu. Nors ir labai nenorėdamas, jis sutinka trumpam grįžti į Daniją ir susitikti su įtakingu verslininku Jorgenu, kuris galbūt nuspręs skirti solidžią paramą. Jakobas netiki, kad įmanoma gauti pinigų Indijos vaikams, bet išskrenda į gimtąją šalį vien tik tam, kad paspaustų ranką Jorgenui. Kelias stambias įmones valdantis vyras džiaugiasi idilišku gyvenimu prabangiame name ir stengiasi būti mylinčiu vyru jaunesniai žmonai Helenai bei geru tėvu trims vaikams.

Milijonierius gali leisti sau absoliučiai viską, todėl nieko nepaaiškinęs atšaukia suplanuotą susitikimą ir pasiūlo aptarti visus finansinius reikalus sekančią dieną po jo dukters vedybų. Norėdamas įtikti verslininkui, Jakobas turės dalyvauti ceremonijoje ir linksmintis su mažai pažįstamais žmonėmis. Jam akivaizdžiai nepatinka toks netikėtas kvietimas, nes vyriškis nori tęsėti pažadą mažajam Pramodui ir sugrįžti į Indiją iki berniuko gimtadienio. Tačiau geraširdžiam Jakobui teks užtrukti Danijoje žymiai ilgiau...

Susanne Bier nepriekaištingai sukonstravo sukrečiančių emocijų ir jausmų labirintą apie lengvai pažeidžiamus žmones. Stipriais aktorių Madso Mikkelseno, Sidse Babett Knudsen ir Rolfo Lassgardo vaidmenimis pagardinta drama suteiks dar vieną galimybę rimtai pagalvoti apie atsakomybę ir pasiaukojimą. Su kiekviena minute režisierė vis giliau pasineria į jausmingus vienos šeimos santykius, iškelia į paviršių ilgą laiką slėptą tiesą ir skausmingas naujienas. Geriausio užsienio filmo "Oskaro" nominacijai pasiūlytas kūrinys yra pagrįstais laikomas vienu iš svarbiausių 2006-ųjų filmų, kuris nepaliko abejingų daugelyje pasaulio šalių, o Danijoje į kino teatrus paviliojo 392 tūkst. žiūrovų.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3043
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt