Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VĖŽLIUKAI NINDZĖS (2007) 90 min.
TMNT
Animacinis veiksmo filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 05 18
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Senasis vėžliukų nindzių priešas Šrederis nugalėtas. Dabar vėžliukai išsibarstę po visą pasaulį – Leonardo (akt. James Arnold Taylor) tupi Centrinės Amerikos džiunglėse, Donatelo (akt. Mitchell Whitfield) dirba karštojoje telefonų linijoje, Mikelandželo (akt. Mike Kelley) linksmina vaikus. Vienintelis Rafaelis (akt. Nolan North) lieka ištikimas pašaukimui – jis gelbėja miestą nuo nusikaltėlių. Tik jis priverstas tai daryti slapta.

Vėžliukai jau seniai nebe šeima ir jų jau niekas nevienija. Na, nebent seni prisiminimai. Juos išskyrė nejučia sukilęs noras pasivaržyti vienam su kitu, įrodyti vienas kitam, kuris iš jų stipresnis. Tačiau dabar vėžliukai nindzės net kovoti nebegali – mokytojas Splinteris (akt. Mako) uždraudė tai daryti, kol jie vėl visi bus kaip vienas.

O tuo tarpu Niujorke bręsta naujas pavojus. Pramonininkas Maksas Vintersas (akt. Patrick Stewart) tiesiog pasiunta, kai jo darbdavys atleidžia jį. Jo galvoje gimsta žiaurus keršto planas. Maksas surenka senovinių monstrų-karių armiją, kurios pagalba galėtų atkeršyti buvusiam darbdaviui. Jo planas pavyksta ir Makso ambicijos sukyla. Jis nusprendžia, jog vien keršto jam per mažai. Dabar Maksas nori užvaldyti visą pasaulį.

Pasauliui gresia rimtas pavojus. Vieninteliai, kas gali jį išgelbėti – vėžliukai nindzės. Šaukiami pareigos jie sugrįžta į mokytojo Splinterio prieglobstį. Čia visų keturių laukia pats sunkiausias išbandymas. Bet tai ne kova su Maksu Vintersu, o jų pačių ir jų draugystės išbandymas. Kad galėtų įveikti priešus, vėžliukai nindzės pirmiausia turi nugalėti save ir pamiršti senus nesutarimus. Nelengvas metas laukia ir Splinterio – jam teks iš naujo priminti Donatelui, Leonardo, Mikelandželo ir Rafaeliui kovos menus, o dar svarbiau – vertybes, kurias vėžliukai buvo bepamirštą.

„Paaugliai vėžliukai nindzės“ – tai 1990-ųjų animacinio pilnametražio filmo, pastatyto remiantis to paties pavadinimo komiksu, tęsinys. Tai nauji mutantų vėžliukų nuotykiai Niujorko gatvėse ir žygdarbiai pasaulio labui.

COPYRIGHT BY KUKUTIS  2007-04-24 18:22:29 

Vien sentimentai siam vaikystes filmukui paskatino ivertinti 5 balais. Siaip visai nieko atsipalaidavimui pasiziuret ir prisimt animacini filmuka. Gerai ,kad ji ir paliko animacijos formoi nes kitaip gal ir nebutu taip jo idomiai ziuret... Kam jis nepatiko vaikystei nemanau, kad patiks ir dabar.


VTD  2007-04-12 16:41:37 

super filmas...I love turtles :)


METODIJUS  2007-03-31 18:15:50 

Dar nemaciau as shito dar. Vaikyste tai tikrai malonu prisiminti multika ir pagrindine tema. Ankstieji filmai deja meslas, mane nustebintu jei naujasis butu geras, bet is nostalgijos.... bet kas per vertimas????? nieko nzn,is vaikystes prisimenu lietuviskai visada vadinos VEZLIUKAI MUTANTAI NINDZES ir viskas...


FILMOMANAS  2007-03-28 18:59:39 

Kaip ir tikejausi filmas nenuvyle,linksmas bet ir labai idmus,daug Action.Super


FILMOMANAS  2007-03-23 18:30:27 

Neblogas manau bus filmas-vis del to vaikystes multikas tad reikes paziuretFilmo aprašymas aplankytas kartų: 6831
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt