Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽMOGUS-VORAS 3 (2007) 156 min.
Spider-Man 3
Fantastinis nuotykių filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 05 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Po ilgos kovos su piktadariais ir asmeninio gyvenimo nesėkmėmis, Piteris Parkeris (akt. Tobey Mcguire) atrado pusiausvyrą tarp pareigos žmonijai ir atsidavimo savo mylimajai Merei Džein (akt. Kirsten Dunst). Atrodo, galiausiai išaušo ilgai lauktos ramybės dienos – kai šaukia pareiga, Žmogus-voras skuba į pagalbą, bet likusį laiką Piteris leidžia su Mere Džein.

Bet tai tik tyla prieš audrą. O audros debesys virš Piterio galvos susitvenkė tikrai juodi. Juodi, tikrąja to žodžio prasme. Vieną dieną, kai jam vėl teko gelbėti žmoniją, Žmogaus-voro kostiumas staiga ėmė keistis. Iš raudonai mėlyno jis virto juodu kaip smala. O kartu su kostiumu ėmė keistis ir pats Piteris. Su nuostaba Piteris pajunta, kad jo galios sustiprėjo, o pojūčiai paaštrėjo. Tačiau tai tik viena medalio pusė. Paslaptingas kostiumo pasikeitimas atvėrė ir tamsiąja Piterio asmenybės pusę.

Buvęs žmonijos gelbėtojas tiesiog akyse ėmė keistis. Padvigubėjusios galios apsuka Piteriui galvą. Jis atstumia žmones, kurie jį nuoširdžiai myli. Jam dabar neegzistuoja niekas, tik jis pats ir naujos galimybės, atsivėrusios po keistos ir netikėtos transformacijos.

Tačiau kažkur giliai po kostiumu dar tūno senasis Piteris – jautrus ir pasiruošęs padėti vaikinas. Jo dar iki galo neužvaldė vidiniai demonai, jis dar turi galimybę susigrąžinti tai, ką turėjo. Bet kova su savimi – pati sunkiausia. Piterio laukia nelengvas apsisprendimas: ar gundančios naujosios galios, galinčios nuvesti dar nežinomais takais, ar senasis Žmogus-voras, gelbstintis žmoniją.

Lyg Piteriui būtų maža vidinių kovų, jam ir vėl tenka gelbėti pasaulį nuo dviejų piktadarių – Sendmeno (akt. Thomas Haden Church) ir Venomo (akt. Topher Grace). Jie, degdami keršto troškimu, susivienijo, kad nugalėtų Piterį ir pakenktų visiems, kuriuos jis myli. Susivieniję piktadariai mutantai - rimtas iššūkis net ir naujų galių įgijusiam Žmogui-vorui.

Nauji priešai, seni draugai ir mylima mergina – viskas susipina beprotiškam sūkuryje...

EUFORIJA  2007-05-15 13:33:06 

Šiaip sau filmukas...pažiūrėti ir pamiršti :)


SPIDER MAN  2007-05-14 16:42:07 

ziauriai geras filmas,o spec efektai tai super


NEATSIMENU  2007-05-12 14:52:23 

per visą savo gyvenimą aš dar to nemačiau!!!


CB  2007-05-11 21:18:43 

meslo gabalas


RULIS  2007-05-10 19:11:32 

ESU LABAI DIDELIS FANTASTIKOS MEGEJAS,BET SIS FILMAS TIKRAS SLAMSTAS,PO 15 MIN UZSIMANIAU MIEGO ZIUREJAU KAD TIK DAZIURETI,VIENU ZODZIU DIDZIAUSES SLAMSTAS SUKURTAS PER PASKUTINIUS METUS!!!


MC  2007-05-09 17:12:40 

Na vat pasiziurejau filma ir dabar net nezinai koki bala duot. Siaip filmas gana neblogas bet jau labai daug seiliu buvo siame filme ir visi dialogai kaip sake vaiku darzelio lygio, taciau ko tiketis is action filmo. O siaip labai patiko juodas voras, nes paprastas jau igriso su savo gerumu, tegu geriau filmuoja apie juoduka, taciau parkeris kieto vyruko vaidmeny atrodo tiesiog juokingai =) galu gale gaunam 4 su minusu


VIANOOMAS  2007-05-09 15:24:38 

filmas gal ir neblogas,bet siuzetas tragiskas.nei kas nutiko nei is kur tas venomas atskrido-spresk pats.gal spec. efektai ir noblogi bet scenarijus tikras s....siuzete didele nesamone-tas parkeris eina per gatve kaip koks psichas :-)(


NEROS  2007-05-09 12:38:54 

tikrai labai geras filmas! puikiai padirbeta su spec efektais ir graziai su jausmais suzaista taip pat, tikrai kabina filmas, rekomenduoju :)


TOMCE  2007-05-09 07:40:17 

Nuvyle. Ir net labai stipriai nuvyle. Stai kas atsitinka, kai beveik visus imanomus zanrus (drama, komedija, miuziklas, nuotykiai, moksline fantastika) sudedi i viena filma. Viskas suvelta i viena kruva, lekia, musa, lekia, musa. Taip begalo paprastai padaryta istorija, kuria siek tiek isgelbejo spec. efektai. Visa kita liudnas vaizdas, niekas su niekuo rysio neturi. Nukrito kazkoks akmens gabalas is dangaus islipo kazkokia judantys smalos drebuciai, nei is kur, nei del ko, susigaudyk pats. Visa istorija rodos is gabalu sudeliota, jokio vientisumo. Na, galima pasakot ir pasakot apie kiekviena epizoda. O dialogai, siaubas. Toks visiskai zaislinis filmas maziems vaikams. Pats spiderman'as veikiau atrodo kaip koks pajuokos objektas, nei rimtas herojus.


NEFILMOMANAS  2007-05-08 19:22:40 

Tai ble man eit ar neit ziuret nes ziuriu nuomoniu nuo 1 iki 5 :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22752
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt