Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽMOGUS-VORAS 3 (2007) 156 min.
Spider-Man 3
Fantastinis nuotykių filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 05 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Po ilgos kovos su piktadariais ir asmeninio gyvenimo nesėkmėmis, Piteris Parkeris (akt. Tobey Mcguire) atrado pusiausvyrą tarp pareigos žmonijai ir atsidavimo savo mylimajai Merei Džein (akt. Kirsten Dunst). Atrodo, galiausiai išaušo ilgai lauktos ramybės dienos – kai šaukia pareiga, Žmogus-voras skuba į pagalbą, bet likusį laiką Piteris leidžia su Mere Džein.

Bet tai tik tyla prieš audrą. O audros debesys virš Piterio galvos susitvenkė tikrai juodi. Juodi, tikrąja to žodžio prasme. Vieną dieną, kai jam vėl teko gelbėti žmoniją, Žmogaus-voro kostiumas staiga ėmė keistis. Iš raudonai mėlyno jis virto juodu kaip smala. O kartu su kostiumu ėmė keistis ir pats Piteris. Su nuostaba Piteris pajunta, kad jo galios sustiprėjo, o pojūčiai paaštrėjo. Tačiau tai tik viena medalio pusė. Paslaptingas kostiumo pasikeitimas atvėrė ir tamsiąja Piterio asmenybės pusę.

Buvęs žmonijos gelbėtojas tiesiog akyse ėmė keistis. Padvigubėjusios galios apsuka Piteriui galvą. Jis atstumia žmones, kurie jį nuoširdžiai myli. Jam dabar neegzistuoja niekas, tik jis pats ir naujos galimybės, atsivėrusios po keistos ir netikėtos transformacijos.

Tačiau kažkur giliai po kostiumu dar tūno senasis Piteris – jautrus ir pasiruošęs padėti vaikinas. Jo dar iki galo neužvaldė vidiniai demonai, jis dar turi galimybę susigrąžinti tai, ką turėjo. Bet kova su savimi – pati sunkiausia. Piterio laukia nelengvas apsisprendimas: ar gundančios naujosios galios, galinčios nuvesti dar nežinomais takais, ar senasis Žmogus-voras, gelbstintis žmoniją.

Lyg Piteriui būtų maža vidinių kovų, jam ir vėl tenka gelbėti pasaulį nuo dviejų piktadarių – Sendmeno (akt. Thomas Haden Church) ir Venomo (akt. Topher Grace). Jie, degdami keršto troškimu, susivienijo, kad nugalėtų Piterį ir pakenktų visiems, kuriuos jis myli. Susivieniję piktadariai mutantai - rimtas iššūkis net ir naujų galių įgijusiam Žmogui-vorui.

Nauji priešai, seni draugai ir mylima mergina – viskas susipina beprotiškam sūkuryje...

LOLITA  2007-05-07 11:47:43 

Mano vaikai buvo dviese,jiems ziauriai patiko, mazasis nori eiti dar karta! Vadinas vertas demesio!


FILMOMANAS  2007-05-07 11:39:27 

To Markas-na dvd.ripo ilgai dar nebus(tai ko rasai kad ji reikia atsisiust)beto tokius filmus dvd.rip formate ziureti tai saves negerbti,(tik HDTV kokybe tokiam filmui tinka).


FILMU_ZINOTOJAS  2007-05-07 09:40:12 

nu dar nemaciau, bet itariu, kad bus geras filmas. zinau, kad jau rodo, bet daba dar babkiu biski neturiu an filmo. kai su taupisu, butinai varisiu pazieti. kadangi bus geras filmas, tai skiriu jam 6 balus. visi butinai paziurekit ir nevarikit an shio filmo.


GROODAS  2007-05-07 08:55:08 

Visi čia nusišneka filmas nerealus tik sutinku kad truputi per ilgas


FILMOMANAS  2007-05-07 08:51:48 

Per 3 rodymu dienas filmas jau uzdirbo 375mln(biudzetas 300mln).Kaip jau anksciau sakiau gali uzdirbti 1mld.Na filma paziurejau dar 3 kartus namuose(paziurejau po karta 1 ir 2 dalis)na jeigu paliginus su pirmom tai cia veiksmo daugiausia todel duosiu 5 nes filmas geras(o kine reikia jau stengtis isiziuret nes per zmones susikaup negali-tai juokiasi,tai valgo,tai sneka).Del 4 dalies neaisku(nors jau IMDB yra pasirodymo metai)pagrindiniai aktoriai atsisake toliau filmotis,o Sam Raimi teige jei nesutiks tai 4 nebus nes jis nori matyt tik Tobey Maguire siame vaidmeny!!!


MIXAS  2007-05-06 20:58:34 

Na ką galiu pasakyt, tikėjausi geresnio filmo, filme reikėjo daugiau veiksmo, nuvylė daugybe nereikalingu scenų, po truputi filmas virto į dramą.... Retai tesu matęs, kad žmones taip masiškai paliktu filmą jam dar nepasibaigus... Graudu, kad paskutinė dalis nepaliko gero įspūdžio.


SIMAS  2007-05-06 18:25:42 

Filmas menune prasme yra nieko vertas. Kuo toliau, tuo labiau atsibosta ziurėti filma. Visas veiksmas yra beveik toks pats. Zmogu - vora 3 rekomenduociau tiems, kurie kino teatre mėgsta praleisti laika. Tiems, kurie yra rimtesni kino ziurovai filmo nerekomenduociau.


TOMAS_LT  2007-05-05 08:41:36 

Liudnuma vakar apeme beziurint filma. Ir kuo toliau, tuo labiau. Is filmo scenarijaus nera ko tiketis, puikiai suprantame, kad statytas pagal komiksa, tad kabinetis nelabai yra prie ko. Bet jau ispildymas - kaip huba buba kramtuske..... Jau tokia banalybe, kad net aktoriu gaila. Su tokiais dialogais norisi arba juoktis iki samones netekimo arba ..... Sedeti dvi valandas ir ziureti kaip pagrindinis herojus sprendzia savo psichologines problemas. Sory, tuomet ir rasykite prie zanro - drama (su asmenybes susidvejinimo problemomis, nepilnavertiskumo kompleksu bei sarirealizacijos problema)


MARKAS  2007-05-05 00:29:07 

Na juokinga man buvo cia skaityti visokiu "kinomanu" nuomones ;)Tokias nuomones gali skelt tik zmones, kurie niekados nelaike rankose komiksu, ir nezino visos Spidermano istorijos;)Filmas pavyko.Spec efektei super(gal jus ne kinoteatre ziurejot?jei taip kita kart atsisiuskit filma su DVDrip kokybe;) ).Kovos ispudingos.Scenarijus geras.Bet filmas per ilgas tiems,kurie nesuprato filmo esmes :P


SPIDER-MAN 3  2007-05-03 23:37:34 

Labai jau uztestas visas filmas, nuo vidurio filmo atsibosta ziureti... Efektai geri, bet nieko daugiau...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22758
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt