Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TILTAS Į TERABITIJĄ (2007) 95 min.
Bridge to Terabithia
Fantastinis nuotykių filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 05 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Senasis Džesas (akt. Josh Hutcherson) – vienišas ir nesuprastas vaikas. Negana to, kad iš jo tyčiojasi mokykloje, Džesas nesulaukia supratimo ir šeimoje. Tarp keturių seserų pasimetusiam berniukui trūksta tėvo (akt. Robert Patrick) dėmesio. Bet ko norėti iš stačiokiško fermerio, visą dieną užsiėmusio ūkiu.

Kad išsikovotų bent šiek tiek populiarumo, berniukas visą vasarą treniruojasi. Jis tikisi, jog bus pats greičiausias mokykloje ir laimės varžybas. Tačiau jo planus sužlugdo naujokė Leslė (akt. AnnaSophia Robb). Ji laimi varžybas, kuriose paprastai dalyvauja tik berniukai.

Tačiau, nepaisant nevykusios pažinties pradžios, Džesas ir Leslė susidraugauja. Kitaip ir būt negali – Leslė taip pat nėra pernelyg populiari, nes nušluostė visiems mokyklos berniukams nosis, laimėdama varžybas. O be to, ji kaip ir Džesas turi ypatingų meninių sugebėjimų.

Tarp dviejų vaikų užsimezga keista draugystė. Leslė mėgsta pasakoti fantastiškas istorijas apie magiją ir burtininkus, o Džesas turi nepaprastą sugebėjimą piešti. Tik jis niekam nerodydavo savo piešinių, kol nesutiko Leslės.

Kartu Leslė ir Džesas sukuria paslaptingą Terabitijos karalystę. Į Terabitiją patekti galima tik sūpuojantis ant senos virvės virš upelio miške. Senas namelis medyje tampa jų tvirtove, medžiai – gigantiškais troliais, o voverės – piktomis žmogėdromis. Čia, Terabitijoje, draugai kovoja su Tamsos Valdovu ir jo tarnais – fantastiškomis būtybėmis, karaliauja pasakiško grožio rūmuose ir klaidžioja po paslaptingus miškus. Pasakų karalystėje draugai turi pasikliauti vienas kitu, jei nori nugalėti priešus.

Džesas ir Leslė gelbėja fantazijos pasaulį nuo pačių susikurtų priešų ir drauge kuria planus, kaip nugalėti realius priešus mokykloje. O realiame pasaulyje, pasirodo, taip pat galioja Terabitijos taisyklės – jei turi patikimą draugą, tai ir priešai nebaisūs.

Džesas nejučia pasikeičia. Draugystė su Lesle nedrąsų ir uždarą berniuką išlaisvina. Laki Leslės vaizduotė pažadina Džeso kūrybinę drąsą ir vaikai kartu leidžiasi į nepaprastą kelionę po Terabitiją.

„Tiltas į Terabitiją“ – nuotykinė juosta, skirta ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Tai nauja filmų „Žiedų valdovas“ ir „Narnijos kronikos“ kūrėjų dovana, pastatyta pagal populiariąją K. Paterson 1977-ųjų novelę.

GROODAS  2007-12-01 09:48:46 

Sutinku su Jonu pabaiga buvo geriausia ir knygoj ir filme.Tikrai geras filmas.


ZIUROVAS  2007-06-10 11:08:36 

filmas visdelto daugiau vaikams. filmo pabaigos tragiskumas per daug nepagerina situacijos. toks labai vidutinis filmas. per daug neuzkabina. prisiminkim filma begaline istorija, tada iskart pamirsit terabitija.


KOKYBĖS MĖGĖJAS  2007-05-26 22:06:21 

PAULIAU, visų pirma, filmas skirtas nevisai vaikams. Visų antra, amrikietiškų pyragų ir kitokio nuvalkioto šlamšto jau gana, reikia ir gerų filmų. Tai bene geriausiais mano matytas filmas šiais metais, todėl skirčiau jam net ir 10, bet įmanoma tik 5. Ką jau padarysi.


JONAS  2007-05-24 19:02:31 

Ziuriu toks paprastas vaikiskas, tada BUM! ta pabaiga.. Susimastyti privercia


COOLLLLLLLL  2007-05-23 18:12:27 

Jega!!! Jeginis filmas kaip ir knyga...BUTINAI NUEIKIT O PAULIAU NU DEL taves tai nieks nesigincys visu skoniai skirtingi


DUOBKASYS  2007-05-19 22:44:57 

da ... filmas tikrai vertas demesio:( labai graudus bet tuo metu ir vertas susimastyt apie sio gyvenimo prasme tikrai verta paziuret


PAULENAS  2007-05-15 18:02:03 

zinokit tikrai PUIKUS filmas,sokiravo baisiniai,niekaip nesitikejau tokios pabaigos!!!!!!tikrai verta paziureti!!


DOVEL  2007-05-15 17:32:45 

Hmm..:)Tikrai geras...shokiravo labai, galvojau, kaip ivertint, ir buvo tik du variantai: arba 1 arba 5, nes kitaip neiseina. Pasirinkau 5, nes sis filmas priverte mane susimastyt ir mintyse pasikraptyt - apie save. Iki pabaigos as dar tikejausi, kad vistiek jinai....:)) na paziurekit. Zinokit vos neapsizliumbiau vsiai pabaigoj, pats nustebau, o to nedariau laaaaabai seniai :)))) sis filmas tikrai vertas demesio :)


ZINOVAS  2007-05-11 18:51:43 

man klasiokas pasakojo kad labai kietas filmas ,graudus bet nuotikiu ten tikrai netruksta verta nueiti


PAULIUS  2007-05-09 20:45:26 

Jei gyvenime truksta asaru ir depresijos, jei norisi susigadinti vakara, bei pasibaiseti filmais kuriuos kuria vaikams - tai tikrai filmas vertas demesio!123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15467
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt