Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NAKVYNĖS NAMAI. ANTRA DALIS (2007) 95 min.
Hostel: Part II
Siaubo filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 06 08
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

2006-ųjų kovo mėnesį amerikiečių režisierius ir scenaristas Eli Rothas pašiurpino net visko mačiusius siaubo trilerių gerbėjus su neįprasto žiaurumo filmu "Nakvynės namai", kuriuo susigundė 12 tūkst. žiūrovų. Paskatintas entuziastingų atsiliepimų ir gero bičiulio Quentino Tarantino paraginimų jis jau sukūrė antrąją dalį, o netrukus ketina pratęsti kultinę seriją dar vienu filmu.

Talentingasis režisierius šį kartą žada nugabenti Jūsų žvilgsnius ir mintis į dar gilesnius žmogaus proto užkabarius, o kartu privers pamąstyti kas galėjo įtakoti tokį žiaurius ir sadistinius poelgius. Antroji populiaraus siaubo trilerio dalis prasidės ta pačia scena, kuri buvo parodyta pirmojo filmo finale. Naujasis kūrinys bus žymiai tamsesnis, beviltiškesnis, žiauresnis, kruvinesnis ir šlykštesnis, todėl silpnų nervų žiūrovams rekomenduojama vengti šių seansų, nes platintojai ir rodytojai už galimas pasėkmes neatsako.

Čekijoje, Slovakijoje ir Italijoje nufilmuotas siaubo trileris atskleis uždangą nuo paslaptingos tarptautinės organizacijos, kuri įvairiose pasaulio šalyse įsteigė šiurpiuosius kankinimo biurus ir pasamdė specialius skautus. Už pakankamai solidų atlyginimą jie ieško ir vilioja reikalingus žmones, kurių tolesnis likimas priklauso nuo pinigais pritvinkusių turtuolių malonės ir iškrypimo laipsnio. Eli Rotho scenarijus detaliai atskleidžia nepastebimos ir nesustabdomos žudymo mašinos veikimo mechanizmą, todėl filme sužinosite šios organizacijos darbo principus ir būsimųjų aukų viliojimo metodus.

Rusų kilmės vyrukai yra pernelyg pigūs, o meksikiečių kraujo turinčių jaunuolių vertė gali būti dvigubai didesnė nei kanadiečių, bet gražios ir seksualios amerikietės kainuoja žymiai brangiau.

Trys žavios merginos iš Amerikos kruopščiai kremta mokslus Romos universitete ir tikisi tapti išradingomis menininkėmis. Artėja laisvas savaitgalis, kurį studentės norėtų praleisti linksmai ir turiningai. Jos svarsto įvairius galimus poilsio variantus ir taip susipažįsta su gražia manekene, kuri dažnai lanko tas pačias paskaitas. Seksualioji europietė prasitaria apie kelionę į egzotinę šalį ir pakviečia kartu nuvykti į vieną ypatingą vietovę, kurioje galima atsipalaiduoti, pasisemti jėgų naujai savaites ir susirinkti save.

Ar merginos suras tą nuostabiąją oazę, apie kurią svajojo ir prisiklausė viliojančių pasakojimų? O galbūt joms teks iškęsti netikėtą nunuodyjimą ir tapti brangiai parduodamomis aukomis? Juk būtent tokių gražuolių trokštą privilegijuotieji ir aukštas pareigas užimantys turtuoliai, kurių nesveiką vaizduotę patobulino kraupios fantazijos. Šie tikrąją savo asmenybę slepiantys vyrai paslapčia keliauja aplink pasaulį įvairiais maršrutais dėl siaubingų nuotykių ir medžioja nieko nenutuokiančius jaunus žmones, kuriuos kankindami patenkina savo iškrypusius įgeidžius ir nenumaldomą instinktą žudyti.

Patekusios į nepavydėtiną situaciją merginos mėgina iš paskutiniųjų jėgų kovoti dėl savo gyvybių, kol galiausiai išsiaiškina šiurpią tiesą. Kad dar kartą išvystų dienos šviesą, joms teks tapti užslaptintos organizacijos narėmis ir dalyvėmis, kurios turi tam tikrų ir neišvengiamų įsipareigojimų.

Daugiau smurto, daugiau siaubo, daugiau kraujo, daugiau sadizmo, daugiau šiurpių kankinimo metodų laukia žiauriausiame ir baisiausiame siaubo trileryje "Nakvynės namai 2". Dedikuojama visiems trilogijos "Pjūklas" gerbėjams.

PAULUX  2007-06-21 10:29:15 

slamstas, ne filmas..


JI.  2007-06-16 11:50:52 

Nū filmas tai toks xopošo ;DDD ten gi gėris yra kaip nesuprantat Jūs,, xD lu0l. ;D dolerį kalę!! ou jėė ;DD nū žodžiu geras, žiekit visi ;D nazdarovja xDD


MC  2007-06-15 19:59:33 

na visiskas idiotizmas bet kito ir nesitikejau. btw amerikonai panasiai ir galvoja apie rytu europa - ju manymu mes cia visi narkodileriai vergu prekiautojai manjakai valgom zmogiena ir tt. - patikekit daug su amerikonais tenka bendraut=)


ELIJA  2007-06-14 21:23:12 

Ne tik kad neverta eit i kino teatra, bet net neverta gaist ~ 2val. filmo ziurejimui namie:DDD


APAKES  2007-06-13 22:51:51 

Nevykes filmas. kaip pirma taip ir antra dalis. Nevykes suzetas, aktoriai (iskryus rytu europos merginas JOS NICE), siaubo nera. Skerdyniu vietos tiesiog juokingos bei nelogishkos. Eilini karta bandyta suzaisti ant merginu ir zarnu (NESIGAVO)


KAZKOKS  2007-06-13 17:22:21 

NEMEGSTU SIAUBIAKU PAZIUREJUS REKLAMA KRAUPU (filmo nemaciau)


GOPAS  2007-06-13 02:45:48 

nesamoninis filmas..o slovakijos vietoj tai isvis filmo autorius paduociau i teisma, nes manau kad daugeliui zmoniu, po tokiu filmu atshoka noras ten vaziuot. galiu pasakyt buvau slovakijoj ne karta ir nieko panasaus nebuvo:) vienzo...nesamoninis filmas, gerai kad ne kine ziurejau:)


MERGAITE  2007-06-13 01:49:07 

ne siaubekas, o slykstekas, jokio baisumo ten, tik slykscios iskrypusios scenos. Jei kas svajojat apie si filma, taij gerai pagalvokit, nes gali tekti nusivilti..


DOMAS  2007-06-12 14:40:49 

Filmas nevertas dėmesio. Apskritai net nevertas rodyti kino teatre. Vakar buvau ir padariau klaidą. Aktorių vaidyba siaubinga. Visą filmą juokiasi iš draugės kuri yra tikra pabaisa, tad susikaupti ir įsijausti kaip į siaubo filmą tiesiog neįmanoma. Dauguma vietų kai skerdžiama ten juokingos ir visai netikroviškos.


JUSTAS  2007-06-12 14:09:31 

sis filmas visiskas sudas ...niekam nesiulyciau ejti i kino teatra ,tik ismesit pinigus...siuzetas banalus ,nera jokios minties ,paprasciausiai prisivilioja bobas ir jas zudo..per tv1 tik toki filma rodyt !! filmas slykstus,kelia tik pasibjaurejima,visiskai nebajsus...123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13039
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt